Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk Herbafasttal és Norbi duci tréninggel! fórum

Fogyjunk Herbafasttal és Norbi duci tréninggel! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
799. geridina (válaszként erre: 797. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 09:22

:)))

Most még ventillátor sem kell közben, mégsincs kedvem. Azért valljuk be, ahhoz is jó nagy adag kedv kell, mint mondjuk elkezdeni vasalni:)

798. danama (válaszként erre: 795. - Cb82b220ce)
2009. aug. 24. 08:44
én tegnap Rékáztam na nem az ugrisat hanem a fekvő mazot :-)
797. cb82b220ce (válaszként erre: 796. - Geridina)
2009. aug. 24. 08:22
Sziaaaaaaaaaa!!!Sikerülni fog!Nekem is sikerült tegnap!!! :-) Hajrá!!TOrnázz!Tornázz!!!:-D
2009. aug. 24. 08:20

sziasztok!

Mától szeretnék újra tornázni:) de lehet, hogy megint csak az elhatározás lesz meg.

Tegnap lecsós cukkinis babos tojásos cuccost csináltam, jó kis norbis, finom lett.

2009. aug. 24. 08:16
Sziasztok csajok!!!Merre vagytok?Alszotok már jó pár napja! :-) Én megvagyok,új erőm lett :-) Tegnap végre Norbiztam már,jól kifáradtam,már kellett :-) Nálatok mizu?
794. cb82b220ce (válaszként erre: 791. - Vaczila)
2009. aug. 21. 11:24
Huhhh de rég írtam ide.Jobb a kedvem igen,az anyós 1 napig volt itt,most elment valahová,hétfőn jön vissza és kedden már megy haza,szóval hawai :-) Most amúgy meglepő módon elvoltam vele.Sikerült végre kipihennem is magam,szóval most végre jól vagyok.Mára tervezek egy kis Norbit,remélem mostmár összejön :-D
793. danama
2009. aug. 21. 07:15
most szűzteát kezdtem szedni
792. Nagyir
2009. aug. 19. 12:49

Sziasztok! Nekem ma nem sok kedvem van tornászni,de mivel hétvége óta nem jutott rá időm, tegnap csak szüleim és otthonom között rohangásztam keróval este. Lekvárt főzök, mosok, takarítok, kutyázok, pakolok és holnap délben indulunk nyaralni, így kicsit sűrűnek tűnik a nap. :DD De látom a fényt az alagút végén, úgy hívják, hogy kettlebell. :) A héten már nem biztos, hogy leszek, úgyhogy mindenkinek nagyon kellemes és szép hosszú hétvégét, az ünnepre jó időt kívánok! :)Remélem, mire visszajövök, elérem a bűvös 80-ast, sokat fogunk mászkálni, úgyhogy van rá esély. :)))

Kitartást mindenkinek!!

791. vaczila (válaszként erre: 790. - Cb82b220ce)
2009. aug. 19. 09:03
Örülök hogy jobb a kedved de az anyós miatt nem irigyellek.
2009. aug. 19. 08:10
Sziasztok csajok!NIncs már bűntudatom a fornetti miatt,néha ilyen is kell,a nap többi részében szépen tartottam magam.Sajnos a torna nem jött össze mert vendégeink voltak,aztán meg jött hozzánk az anyósom.Hogy ma sikerül-e azt még nem tudom,majd kiderül.Hát ennyi,kicsit megnyugodtan és nem vagyok már nagyon nyűgös de fáradtnak még mindig nagyon fáradt...
789. vaczila
2009. aug. 18. 14:28
2 napja nem tornáztam de ma ismét fogok, mert az ebéd, hát mit is mondjak..........
788. Nagyir
2009. aug. 18. 13:45
Mai ebéd: 1 szelet rumos-puncsos süti és egy fél szelet valamilyen csokis süti, egy alma. Hiába na, anyummal névnapoztunk. :D Ma lesz még egy kefir és valami gyümölcs - nem is kívánok mást, talán egy kis krémfehér sajtot. :D Nyammm! Este pedig tényleg tekerni fogok vagy golyózok egyet lekvárfőzés előtt. :) Holnaptól szabin vagyok, éljen.
787. danama (válaszként erre: 786. - Cb82b220ce)
2009. aug. 18. 13:41
ne legyen a bűntudat a legrosszabb
786. cb82b220ce (válaszként erre: 785. - Nagyir)
2009. aug. 18. 09:12
Tudom h van ilyen,meg kell a napi indítás de....bűntudatom van miatta...hát ez van,nem tudok mit tenni,sajnos....Megeszem és kész.Csak ma jönnek hozzánk,pedig Norbit terveztem,na abból se lesz ma semmi sem...de sebaj,marad még nap a hétből...asszem,ha nem alszom végig az egészet.
785. Nagyir
2009. aug. 18. 08:57
Javasoft! Én most éppen négy darab csokis "linzercsókot" :D szándékozom megenni, amiből kettőt már el is tüntettem, a maradékot se hagyom meg. Kell a jó napindítás és ilyenkor ne aggódj a kalóriák miatt, hiszen úgyis felhasználod azt még a nap során. Hiába sikerült már 10,5-11 kg-tól megszabadulnom, még mindig kövérnek érzem-látom-tudom magamat, nagy a hasam, a combom és ezen nem tudok pikk-pakk változtatni. Emellett a munkában is vannak gondok, a nyaralásomra is rossz időt mondanak... :( De reménykedem és próbálom 'szuggerálni" a dolgokat, hogy jobb irányba változzanak. Este pedig lekvárfőzés közben időnként kidühöngöm magamat. :D
784. cb82b220ce (válaszként erre: 783. - Geridina)
2009. aug. 18. 08:38
Tudom,hogy igazad van,a fornetti se igaázn izgat mert este mindig betartom a dolgokat.Nme is a fogyival van a legnagyobb gondom hanem úgy mindennel...próbálok nem negatívan gondolkodni de ma valahogy nem megy.
2009. aug. 18. 08:34
Úgyhogy tessék nem negatívkodni - ez kifelejtettem:)
782. geridina (válaszként erre: 781. - Cb82b220ce)
2009. aug. 18. 08:34

Azt a leborult szivarvégit!

Marha gyorsan adj egy pofont magadnak:)

Én egy dekát sem híztam vissza, de folyamatosan azt érzem, hogy hízok, és már nem olyan jó, és kövér vagyok, stb. Főleg a strandon éreztem így múlt héten:)

Edd meg azt a pudingot jó étvággyal, és a fornetti miatt se aggódj.

Este egyél egy kis parizert és kész.

Én úgy csináltam tegnap előtt, hogy a parizert kis kockákra vágtam, hozzá paradicsomot, és villával ettem a film alatt.

2009. aug. 18. 08:31
Csajok nekem nincs kedvem semmihez sem, elpunnyadtam teljesen vagy csak szar napom van ma na nem tudom, nem szoktam bánatomban enni meg ilyesmi de most reggelire bevágtam 20dkg Fornettit és még vár a hűtőben egy puding amit szándékomban áll megenni. Tudom tegnap azt írtam nem vagyok elkeseredve, ez tény és való, most se vagyok az csak elegem van mindenből. Végtelenül fáradt vagyok már. . . még mindig nem pihentem semmit sem, már 2. ik napja elalszom, ma is elkéstem. PErsze a barátom otthon volt, behozhatott volna kocsival mivel mondtam neki h késtem. . . erre csak annyit tudott mondani h hogy csináltam?Hogy???Úgy h kivagyok merülve, hát így. . . Persze azt nem mondta volna h behoz, így hát kénytelen voltam felhívni a boss-t és mondani neki h kések egy félórát. Hát nem nagyszerű?Olyan elegem van mindenből és olyan kövérnek érzem magam, már megint. . . .nagyon elegem van és semmi életkedvem sincsen.
780. danama (válaszként erre: 779. - Nagyir)
2009. aug. 17. 14:48

szerintem inkább az időjárás miatt voltál gyenge..


én most szűzteát vettem

779. Nagyir (válaszként erre: 778. - Cb82b220ce)
2009. aug. 17. 11:03
Igen, eddig is bogyó és étrendkiegészítők nélkül diétáztam, maradok a bevált módszernél. :) Nem biztos, hogy a Herbafast hiánya miatt volt, mivel különösen jelentős energiaemelkedést sem tapasztaltam az alatt a tíz nap alatt, amíg szedtem - lehet, nem is elég ennyi idő hozzá -, de az tény, hogy utána abszolút erőtlen voltam.
778. cb82b220ce (válaszként erre: 777. - Nagyir)
2009. aug. 17. 10:46
Ilyen hatása lenne a Herbafastnak hogy ha nem szeded rosszúl vagy?Tiszta drog...végül is nekik biztos jó üzletpolitika ez.Na mind1,próbáld ki milyen nélküle,anélkül is biztos ügyi leszel.
777. Nagyir
2009. aug. 17. 10:32
Sziasztok! Hétvégén már 81,1 kg-t is mutatott a mérleg. :D Aztán vasárnap családi ebéddel 82,1-re visszakúszott, de remélem, egy-két napon belül helyreáll. Szerdán, csütörtökön kettlebelleztem tornásztam pénteken, ma megint tekerek vagy torna lesz. A Herbafastból csak egy adagot szedtem be, de azt hiszem, nem folytatom. Jelentősen nem csökkent az étvágyam - talán mert egyébként sem olyan nagy már egy ideje. Viszont szerdán, amikor már nem szedtem, olyan hirtelen jött gyengeség tört rám - konkrétan a lábaim nem tartottak meg és le kellett ülnöm. Már előtte egy nappal és utána egy-két napig egyébként is "gyengének", erőtlennek éreztem magamat, ami nem jellemző és beteg sem vagyok.
2009. aug. 17. 10:19
Igen, Zalakaroson voltunk 4 napot múlt héten, és a hivatalban is leállás volt. De most már vagyok.
775. vaczila
2009. aug. 17. 10:08
De eltűntél mostanában. Nyaralni voltál?
774. vaczila
2009. aug. 17. 10:07
De
2009. aug. 17. 09:02

Sziasztok lányok!

Régen voltam.

Mától újra norbizom, és pont ma kérdezték meg, hogy "fogytál?"

Mondom, ja kb három hónapja:)

2009. aug. 11. 07:54

Sziasztok lányok!Hát nekem kicsit nehéz vissza állnom a magyar kajákra,tegnap rosszúl is lettem...remélem hamarosan vissza áll minden a rendes kerékvágásba,bár nem igen kívánom már a nagyon húsos ételeket.Amúgy minden ok,fogytam és úgy érzem fogyok is,a héten valamikor elkezdem megint a Norbit,de ma még szerintem nem,még egy csomó mosnivalóm van és még mindig nem pihentem ki Olaszországot.


Hamarosan rakok fel új képeket!Olaszországi nyaralásról!

771. vaczila (válaszként erre: 770. - Nagyir)
2009. aug. 11. 06:14
Ha mindig csak keveset eszel, azt is megszokja a szervezeted és ha már azt veszi természetesnek, akkor nem fogsz tovább fogyni, és stagnálni fogsz. Azt mondják időnként fogyókúra alatt is kell evős napot tartani, mert be kell csapni a szervezetet, hogy aztán még jobban tudjon fogyni. Ez tehát természetes, ne ijedj meg.
770. Nagyir
2009. aug. 10. 20:31
Sziasztok! "Kompenzációs kényszer" telepedett rám... Most legszívesebben tömném magamba a kaját, számolatlanul a kalóriákat. Mármint mindegy, hogy éppen szőlő, kefir, sajt, szalámi, alma vagy paprika (ezek vannak a hűtőmben), csak valamit "zabálhatnék". Segítsetek! Kipukkadt a "jókedv" lufim a mai nap végére, persze tudom, hogy alvás alatt regenerálódom és holnap reggelizhetek egy normálisat, csak annyira fárasztó volt ez a nap és olyan rossz hírt is kaptam, hogy a depresszív hangulat kerekedett rajtam felül... :(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook