Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül fórum

Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül (beszélgetős fórum)


2009. nov. 6. 13:25

Ja...Sipu-köszi a mosolyt!

Rám fér!

:-)

2009. nov. 6. 13:25

Binky-hogy bírod? :-)

Nem érzel esetleges "mellékhatását" a sok tojglinak?pl.epebántalmak...

2009. nov. 6. 13:22

Sziasztok! :-)


Sipu-kíváncsi vagyok rá,mit mutat majd a mérleg...!Ha már visszajelzést kapsz akkor biztos eredményes a diétád!

Én is tartom magam a többször-egészségeset módszerhez,a héten eddig -1,3 kg.Persze a stressz is dolgozik rendesen!

Nem tudom mikor lesz már ennek vége,nagyon szeretném ha dec.31.-gyel pontot tehetnénk a céges dolog végére!Bár igazán még el sem kezdődött a herce-hurca,még elviekben sem mondtuk ki a végső szót,mert egy csomó dolognak utána kell járni,hogy felelősségteljesen döntessünk.

De megoldjuk!!

2009. nov. 6. 07:26

tegnap a párom megjegyezte, hogy tök sokat fogytam... nem merek ráállni a mérlegre, mert attól tartok, bekövetkezik, ami mindig is szokott, totál elszállok magamtól, hogy ledobtam 2-3 kg-t és mondjuk megengedek magamnak egy fél pizzát, vagy egy egészet... :( szóval úgy határoztam, hogy még egy hétig a mérleg közelébe sem megyek, akkor ér véget ugyanis ez a joghurtos-kefires kúra...utána meg jön a ch-szegény 2hétig... ha szénhidrátot is eszem akkor csakis mozgással tudok fogyni - tapasztalat :(

ahhoz viszont most se kedvem (mint általában..), se időm... és vészesen közeleg a Karácsony...addig tennem kell vmit a súlyommal... eddig minden évben elvéreztem a bejglik előtt :_( és nem szerettem volna 90kgval, vagy többel kezdeni 2010-et :_( ...hát ezzel a vallomással indítom a napot, a kávé már felpörgetett, most vár a zuhany, aztán gyalog melóba, mert a nyergem felmondta a szolgálatot... legyen szép napotok! :)

45. sipumsipum (válaszként erre: 44. - Binky)
2009. nov. 6. 07:18
jajj, te ne haragudj :( .. nem akartam kötekedni... tényleg érdekel, hogy ki mit gondol normális étkezésnek? :( nekem azt jelenti pl. hogy ehet mindent, de mértékkel... tehát kenyeret, sütit, mindenféle köreteket, sajtot hmmm :P tehát csak az érdekelt tulajdonképpen, hogy ha most két hétig tojáson éltél, akkor az elköv. egy hétben mit fogsz majd enni, és erre meg is jött a válasz :) legközelebb kifejtem, csak eléggé fáradt voltam :D és komolyan csak becsülni tudom azokat, akik vasakarattal véghezviszik az ilyen brutál diétákat! nekem nincs ennyi önfegyelmem... ezért megy az is könnyebben, hogy reggel idehozzák, hogy mit ehetek, és azt eszem egész nap...persze így is becsúszik egy-két alma, meg korpás-keksz... de m,ég mindig jobb, mintha kiflivel, vagy csokival tömném magam, nem? :D
44. Binky (válaszként erre: 43. - Binky)
2009. nov. 5. 20:37

Ne haragudj, nem akarok bunkó lenni, de a támogatást könnyebben veszem, mint a belekötést:)


Szóval olvasgattam és kialakult egy kép, hogy mit akarok csinálni.

Reggelre szénhidrátot, ebédre és vacsira is fehérjét, két közti étkezéssel. Vacsinak csak valami könnyűt, husikból a lightosabbat, cukor helyett nádcukor/sztevia/méz. Sok gyümölcs, natúr joghurt, túró. Ilyesmi.

De előtte le kell dobnom azt a pár kilót, ami elválaszt mindezektől. Gyilkos a diéta, de bírható. A 90 napos is volt ilyen rossz néha.

43. Binky (válaszként erre: 42. - Sipumsipum)
2009. nov. 5. 20:29

most kötekedsz?

oda van írva a tájékoztató alá

"Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül"

Vagy mégsem?

42. sipumsipum (válaszként erre: 41. - Binky)
2009. nov. 5. 19:47
de mit lehet normál étkezésnek nevezni?...
41. Binky (válaszként erre: 39. - Sipumsipum)
2009. nov. 5. 18:29

orovsi diéta.

én buta hiszek az orvosoknak.

2 hét majd 1 hét normál étkezés, majd utána újra lehet kezdeni

2 hétig fogom csinálni, aztán majd újjáépítem az életem

40. sipumsipum (válaszként erre: 37. - 3697406b65)
2009. nov. 5. 18:21
istenem... ha én 73 lehetnék!!!! összetenném a két kezem! :D
39. sipumsipum (válaszként erre: 38. - Binky)
2009. nov. 5. 18:19
hány hétig lehet ezt csinálni egészségkárosodás nélkül?...
38. Binky
2009. nov. 5. 16:43

Na gyerekek, a mai nap nagyon is bírható:)

Megtaláltam hogyan lehet sütni tükörtojást zsiradék nélkül.

Kicsit rágós lett ugyan a toasterben, de jó volt.

És ma ehetek túrót:D Ennek normális ember nem örülne, de én nyomok bele egy kis citromot és édesítőt.

A következő napok isteniek leszneka kezdethez képest...aztán sajnos ismétlem az egészet.

37. 3697406b65 (válaszként erre: 33. - Sipumsipum)
2009. nov. 5. 15:36

73.7-rő, ma reggel 64.5 voltam, és 174 cm vagyok. Igazából nem kell már sokat fogynom, csak szerintem az az ideális súly,amikor jól érezzük magunkat a bőrünkben.

Két turnusban fogyóztam/ok, egyszer nyáron lement 66 kg-ig, akkor abbahagytam nyaralás miatt és utána csak októberben kezdtem megint. Másodszorra nekem majd. 2 hétig nem mozdult a súlyom, már majdnem feladtam, de azért csak megindult.

36. sipumsipum (válaszként erre: 34. - Genia)
2009. nov. 5. 08:04

köszi :)

huhh... indulnom kell, elkéseeeeeek :O

35. sipumsipum (válaszként erre: 33. - Sipumsipum)
2009. nov. 5. 08:03
*javítva: 101kg :) csak hogy nehogy azt higgyétek, hogy hipp-hopp ledobtam anno 18kg-ot :)
34. genia (válaszként erre: 19. - Sipumsipum)
2009. nov. 5. 07:55
Szia.Felmesz annak az adatlapjara akinek jelet akarsz kuldeni,kivalasztod es elkuldod.Ennyi!
33. sipumsipum (válaszként erre: 22. - 3697406b65)
2009. nov. 5. 07:26

szia Dóri!


igazad van az 1000kcalos is nagyon jó! a kezdetek kezdetén, 110-ről ezzel fogytam le 92-re! és sok mozgással, minden nap tornáztam... viszont most, az évek óta beragadt 85-89et ki kell vmivel mozdítani... már nem elég, hogy tönköly-kenyeret sütök és csak egy szeletet eszem egy nap... :( nem mozdultak a kilók... te mennyiről indultál?... :)

2009. nov. 5. 07:23
továbbra is a nagy semmi!!!! :_(
31. sipumsipum (válaszként erre: 28. - 129ec81188)
2009. nov. 5. 07:21
A honlap-fejlesztés áldozatai lettünk... :( egyik napról a másikra nem tudtunk feljelentkezni... sőt most már ott tart a dolog, hogyha a fórumra kattintunk csak egy nagy üres lapot látunk... hm.. meg is nézem, hogy áll a dolog! :) még vannak "ottragadtak", akiknek nincs meg az emailcíme, de jó lenne, még beszélgetni velük, hallani róluk! :D
30. sipumsipum (válaszként erre: 27. - Schybie)
2009. nov. 5. 07:19

szia schy!!!!! jó téged is újra látni :)

mizu a lakás nézegetéssel?...

az a tapasztalatom, hogyha még nincs is rá keret, érdemes azért nézegetni, sosem tudni, mi pottyan az ölünkbe! ;)

29. 129ec81188 (válaszként erre: 28. - 129ec81188)
2009. nov. 5. 06:17
Ha jól értelmeztem nem egy másik topic, hanem másik fórum?
28. 129ec81188 (válaszként erre: 16. - Sipumsipum)
2009. nov. 5. 06:16

Mi a probléma?

Miért szakadtatok el egymástól? Mi történt?

2009. nov. 5. 04:55

Oks, lányok jobb is lesz nekünk itt:)


Én már tavaly átjöttem ide a másik fórumosaimmal. No ha a piros sávra a nevemre kattintotok akkor láthattok rólunk itt is képeket:)


szép napot

26. Binky (válaszként erre: 25. - 7e55627956)
2009. nov. 4. 23:21
danke, ezt megyjegyzem:)
25. 7e55627956 (válaszként erre: 24. - Binky)
2009. nov. 4. 23:17
Van egy napló: Roxa kalóriaszegény receptjei a címe. Jó kis receptek vannak benne....
24. Binky
2009. nov. 4. 22:48

Ezért is jó kérdés, h ha majd visszatérek, milyen édességek jöhetnek szóba.

Tud valaki kalória és szénhidrátszegény desszerteket?

23. 7e55627956 (válaszként erre: 22. - 3697406b65)
2009. nov. 4. 21:55
Én nem is tudom megvonni magamtól.... szénhidrát függő vagyok :) vagyis inkább édesség :)
2009. nov. 4. 21:33

Sziasztok!


Én a sajá diétámat csinálom, számolom a kalóriákat:) 1000 kcal fölé ritkán megyek. Már 9 kg-on vagyok túl:)

Szénhidrátmentes élet? Hát szerintem ezekben a diétákban az a nagy hiba, h megvonod a szervezetedtől a szénhidrátot, majd mikor már rendesen eszel, akkor hipp-hopp visszaszaladnak a kilók. Egy szervezetnek minden anyagra szüksége van valamilyen szinten...

De nem akarok okoskodónak tűnni.

2009. nov. 4. 19:40

Sipu-nagyszerű hogy jól haladnak a dolgaitok! :-))

Hamarosan papírra fektetjük a céggel kapcsolatos ügyeinket mi is,a többi már a bürokrácia dolga lesz...szépen türelmesen kivárjuk,és irány az újrakezdés illetve a folytatás... :-)


Én is meglepődtem hogy ennyien lettünk,de nagyon örülök neki!!

2009. nov. 4. 19:35

Sziasztok!

:-)

Én is megnéztem a szegedit...hááát...nem mernék nekikezdeni.Pár éve lefogytam az Atkins-szel 16 kilót 6 hét alatt,jó magas lett tőle a koleszterinszintem-ill.volt,most nem tudom mi a helyzet,régen nézettem vérképet.

Úgyhogy Binky,csak óvatosan!!

Ma egész jól sikerült a diétám:

r.:tejeskv,puff.búza,sov.szalámi

e.:u.a. kv nélkül

u.:kávé szendvics nélkül :-)

v.:joghurt,zabpehely+lenmag (ez még kicsit később fog bekövetkezni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook