Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül fórum

Fogyjunk együtt :) módszertől függetlenül (beszélgetős fórum)


2009. nov. 10. 07:41

Jó reggelt mindenkinek! :-)


Hát sajnos én sem bírtam ki,beleettem a brassóiba... :-((

Hogy van az,hogy a kilók-mit kilók...dekagrammok!!!csigalassúsággal másznak lefelé,ha egy kicsit lazít az ember,akkor viszont egy éjszaka alatt képes 1 KILÓT is hízni..persz ez csak olyan költői kérdés-féle,de akkor is bosszant...

78. a44109caaa (válaszként erre: 76. - Sipumsipum)
2009. nov. 10. 07:38

Szia Sipu!


Az az igazság hogy nagyon sokat vaciláltam,a sok ellentmondásos hírt,cikket stb.gondolom nem kell részleteznem,hisz a vízcsapból is ez folyik,de az elhatározásomat végül egy kedves orvos-házaspár véleménye erősítette meg:az ő szüleik is be vannak oltva és a kislányuknak is beadatták,magukat nem oltatják mert elég erősnek érzik az immunrendszerüket egy nátha legyőzéséhez-gondolom jó minőségű vitaminok,táplálékkiegészítők szedése,egészséges életmód,rendszeres sport-mindez rólam nem mondható el,ezért oltatom magam,és a gyerekeimet is.A férjem elzárkózik,nem tudok mit tenni...


És Ti oltakoztok?

77. pintyo577 (válaszként erre: 75. - Sipumsipum)
2009. nov. 9. 22:58

Köszönöm az elismerő szavakat, pedig ebben a korban már nagyon nehéz leadni.

Könnyen jönnek fel akilók és nagyon nehezen mennek le.

Minden nap kondizok, szaunázok már elég régóta.

76. sipumsipum (válaszként erre: 71. - A44109caaa)
2009. nov. 9. 21:48
szia Nyanyó... ti beoltatjátok magatokat?..
75. sipumsipum (válaszként erre: 69. - Pintyo577)
2009. nov. 9. 21:48
szia :) én is csak gratulálni tudok a -16kg-hoz... hát igen, mozgással mindig lehet sokat fogyni, egyszer majd talán én is ráveszem magam :)
74. sipumsipum (válaszként erre: 65. - Binky)
2009. nov. 9. 21:40

elvéreztem a túrógombóc és a vendégvárófalatok oltárán... :)

annyira nem volt durva, de ahhoz képest, hogy csak joghurt-ebéd-kefir lehetne a menü... ahhoz képest nagy bűnözés volt :(

73. pintyo577 (válaszként erre: 71. - A44109caaa)
2009. nov. 9. 17:45

Az újságban az volt, hogy ingyenes az oltás beadása, benne van az árban a beadás is 1950.-ft-ban.

Én is beadattam, megkérdeztem a dokimat, mennyibe kerül, azt mondta ingyenes, de amennyit gondolok, adtam 1000,-ft-ot.

72. pintyo577 (válaszként erre: 70. - Binky)
2009. nov. 9. 17:39

Sziasztok!


Kipróbáltam a redet, az adit. a lint, a pyg port, ezek hatásosak, csak rám nincsenek hatással.

Szerettem volna egy kis könnyítést, hogy ne kelljen szenvedni az éhségtől, de nem sikerült.

Csinálom a hagyományos módon.

Nagyon jó dolog a rizsformula amit reggel-este iszok.

Köszönöm a kedves szavakat.

2009. nov. 9. 17:14

Sziasztok!


Pintyo-üdv közöttünk és gratulálok az elveszített kilóidhoz!!És természetesen sok sikert a következőkhöz! :-)


MAi napom étkezésileg rendben van,bízom benne hogy a nap hátralévő részében már nem nyúlok mellé..;-)

Nem szeretném másra terelni a szót,de voltam ma a háziorvosnál és a rendelő ajtaján egy papirusz:"A patikában kiváltott H1N1 oltóanyagok beadása a rendelőben 1000 Ft.!" Én ezt még nem hallottam,lehet hogy én vagyok tájékozatlan és ez máshol is így van,de meglepett...

Megyek vacsit főzni a családnak, brassói lesz vagy borsos tokány...közvéleményt kell kutatnom! :-)

70. Binky (válaszként erre: 69. - Pintyo577)
2009. nov. 9. 15:10

Hahó:)

na igen, sok embernek van gondja a 90 napossal, mert felmegy a sava.

16 kg?O_O

wáóóóó. az eszméletlenül szép

Sok sikert kívánok ahhoz a további 6-hoz, nekem is kb annyit kéne.

A gyógyszerek nem jók, sokszor csak a pénzttárcát apasztják,de van hogy hízlalnak is!!

Mit szedsz? krómot?

2009. nov. 9. 13:59

SZiasztok!


Csatlakoznék hozzátok, én is.

Nem most kezdtem a fogyózást 16 kg lement, még 6 kg szeretnék. Napi kondizással és táplálékkiegészítővel fogyózok, a 90 napost nem birja a gyomrom, kétszer is megpróbálta, de nem ment.

Próbáltam gyógyszereket is, de úgy látszik olyan különleges vagyok, hogy rám egyik sem volt hatással, így maradok a megszokott módszernél.

Hatalmas erőt jelent egy jó társaság, óriási húzóereje van. Nekeünk is volt egy szupi fórumunk, de elkezdődött a suli, az ovi, a munka és szépen ellaposodott.

Remélem ez aktív fórum, mert nagyon sokat tudunk egymásnak segíteni.

2009. nov. 9. 07:37

Melinda-megint milyen korán keltél!!Te jó ég!!

:-o

2009. nov. 9. 07:36

Jó reggelt!


Hát lányok,nagyon ügyesek vagytok,én bizony kissé elengedtem magam tegnap este...hullafáradtan jöttünk haza délután,kifestettük két nap alatt a lakást,gyönyörű lett,de olyan éhes-vagy inkább kívánós lettem-hogy mitől???? :-o -hogy együtt vacsiztam a családdal-nem diétást.

De ma új nap-így nem visszafelé tekintgetek és búsulok,hanem előre!!

Kellemes napot mindnekinek!

2009. nov. 9. 03:22
Én zabpehellyel szoktam de már idejét se tudom mikor csináltam. Délután almaszószt kotyvasztottam így megvan két napra a reggelim. Most ép próbálom az eljegyzési képeket elküldeni a fotólaborba de 120 kép feltöltése nem is annyira egyszerű:)
65. Binky (válaszként erre: 64. - Sipumsipum)
2009. nov. 8. 19:44

Na hogy ment?:)

Én megálltam szerencsére bűnözés nélkül, csak nem csirke hanem karaj jutott. Ok, ok, nem a legsoványabb hús, de ez volt.

Hmmm...túrógombóc, én is szoktam diétását csinálni, csak én búzakorpával.

64. sipumsipum (válaszként erre: 63. - Binky)
2009. nov. 8. 12:29

gratulálok!


hozzánk vendégek jönnek - barátaink - és túrógombócot kell csinálnom, mert legutóbb annyira ízlett nekik :D...igaz tönkölydarából lesz... de akkor sem az étrendben illeszthető... majd próbálok nem zabálni :D

63. Binky
2009. nov. 7. 19:09

Szörnyűség ez a mai nap.

Csoda, hogy megálltam sütievés nélkül.

Sütöttem banános-vaníliakrémes pitét, majd kaptam ajándékba csokit, de semelyiket sem kóstolhattam meg.

Holnap a kedvenc sütimet sütik, vendéglátás, etc, nem csoda, hogy megmozdulni se volt kedvem.

Hajajaj, mi lesz holnap.

2009. nov. 7. 18:15

Én is itt vagyok.


Ma szinte én is csak tojáson éltem:) kolléganőm adott 30 db-ot így főztem magamnak reggelire és most is azt ettem.

Holnap nekiállok mozogni, max szobabicikli, de vmit muszáj lesz.


Nekem is vmibe bele kéne fognom mert így hogy csak "magamtól" eszek, könnyen csábulok.

2009. nov. 7. 08:33

bocsi...

"bejött"

:-)

2009. nov. 7. 08:32

Jó reggelt!

Nagynehezen elmúlt a fejfájásom,végül éjfélkor kellett bevennem egy gyogyit mert elaludni sem tudtam tőle,aztán szép lassan kikúszott a fejemből,igaz valami front is volt tegnap,a fejfájásra hajlamosoknak külön felhívták a figyelmét,valahol a neten olvastam...hát bejöt..

Valószínűleg mozgalmas hétvégénk lesz,megyünk festeni az új lakásba anyunak,persze előtte meg kell venni a festéket,de ami a legnehezebb lesz:ki kell választania... :-o

Úgyhogy megyek is,legyen kellemes és diétás a hétvégétek!

:-)

59. sipumsipum (válaszként erre: 58. - 7e55627956)
2009. nov. 6. 22:15
szerintem az idared alma a legjobb edami vagy gouda sajttal :) szeretem a savanyúbb almát az édeskés sajttal :D fogyi alatt az edamit érdemes választani, annak kevesebb a zsírtartalma ;)
58. 7e55627956 (válaszként erre: 53. - Sipumsipum)
2009. nov. 6. 21:55
Ezek jól hangzanak főleg a második, azt hiszem ki is fogom próbálni :)
57. 7e55627956 (válaszként erre: 51. - A44109caaa)
2009. nov. 6. 21:54
Remélem szerencsét is hoz ;)
2009. nov. 6. 19:24

Azt hiszem visszavonulok,volt ma egy megbeszélésünk délután,majd szétrobban a fejem azóta is, pedig várakozáson felül jól sikerült!

Jó éjt mindenkinek és kellemes hétvégét!

:-)

55. a44109caaa (válaszként erre: 54. - Sipumsipum)
2009. nov. 6. 19:21

Köszi!

Igyekszem,igyekszem...

54. sipumsipum (válaszként erre: 47. - A44109caaa)
2009. nov. 6. 19:17
Nyanyó, remélem minden rendeződik... vigyázz, azért ne stresszeld túl magad!
2009. nov. 6. 19:15
én a következő nasit nem tudom megunni: natúr joghurt, zabpehely, édesítő, fagyasztott meggy vagy ribizli mondjuk télen a fagyasztott dolgok miatt nem olyan jó annak, aki fázós ;) nyammmm vagy reszelt alma, reszelt sajttal és szezámmaggal :D ezek mindig tutik ;)
52. sipumsipum (válaszként erre: 49. - A44109caaa)
2009. nov. 6. 19:12
szívesen ;)
2009. nov. 6. 18:59

Lily-köszi a "szerencse-lóherét"!! :-)


Blinky-az jó ha megszűnt a kezdeti kellemetlen érzés!Nasinak tudom ajánlani a különböző pelyheket,korpákat,puffasztott rizseket joghurtba,kefírbe keverve,gyümölccsel,fahéjjal,mézeskalács vagy almás süti fűszerkeverékkel(ezek a fűszerek általában még gyorsítják is a zsírégetést)édesítővel,ízlés szerint-természetesen minden hozzávaló szigorúan a natúr,édesítetlen változatban!Isteni finom,nekem legalábbis ez a gyengém...:P

50. Binky
2009. nov. 6. 15:58

@sipumsipum

sebaj, mindketten félreértettük a másikat:)

Szerintem nass mindig kell, én a 90 naposaim alatt több kalóriaszegény édességet is kitaláltam, csak hogy büntetlenül nassolhassak:D

Valszeg a két hét után is ez lesz. Édes túró és társai:)


@nyanyóca

Köszi a kérdést, nem, egyátalán nincsenek ilyen gondok.

Kellemetlennek érzem ugyan, hogy tojássszag árad belőlem, de ha tojás UTÁN innám meg a kávét, nem így lenne. Sajna mindig elfelejtem:)

Az első három nap alatt (sztem az átállás miatt) enyhén szédültem, de jó volt a koncentrációm és gyengének se éreztem magam.

Ma kifejezetten jól érzem magam, könnyűnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook