Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjál terápiával fórum

Fogyjál terápiával (beszélgetős fórum)


2008. jún. 30. 07:24
szia nikkel! ha te naponta hatszor vagy éhes azzal még nincs semmi,de ha alkalmanként öt hanburgert megtudsz enni és a hatodik már nem fér beléd mert tele vagy akkor szerintem miről beszélünk?minden elismerésem a tied! tudom ezt csak képletesen irtad,de szerintem minden fogyokurás modszerbe van kételkedni való.minden csak akaraton és kitartáson mulik.
2008. jún. 29. 23:13

ez első ránézésre egyenes út az elhízáshoz:)))

nagyjából ezt írtad: naponta egyek 6x (mert ennyiszer vagyok éhes)hamburgert sült krumplival (mert ezt szeretnék),és ha letoltam vagy 5-öt, akkor abba is hagyhatom(mert már úgy érzem, tele vagyok):))))

Szólj, ha ezzel a módszerrel elérted a normál BMI-t:)

ui: ha ezt sem tudod végigcsinálni, akkor mit???:)))

2008. jún. 29. 19:47
négy alapelve van:akkor egyél mikor éhes vagy, azt edd amit szeretnél,ne aztamiről ugy gondolod enned kel, tudatosan egyél élvez minden falatot, hagyd abba az evlst mikor ugy érzed tele vagy.Én elolvastam a könyvet,hallgattam aCDt a sok fogyokura után ugy érzem ez jó,de most sajnos nem tudom végigcsinálni.érdemes megszerezni és elkezdeni!
2008. jún. 29. 10:44

szia

Mi az alapja ennek a diétának? Milyen "módszert" követ?

2008. jún. 29. 09:34
megrendeltem egy olyan könyvet aminek az a cime:Le tudlak fogyasztani!+fogyást segitő CDmelléklettel.Nem is drága.Meghallgattam,elolvastam érdemes beszerezni!Akinek van akarata és kitartása ennek a könyvés CDbetartásával letud fogyni.Én sajnos csak az elolvasásnál tartok,de megérné belevágnom.Semme csodaszer nem kell hozzá ,és AZT EHETSZ AMIT CSAK AKARSZ !Ja!az irója :Paul McKenna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook