Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megfelelő terápiával kontrollálhatók az asztma tünetei fórum

Megfelelő terápiával kontrollálhatók az asztma tünetei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megfelelő terápiával kontrollálhatók az asztma tünetei

2016. máj. 4. 06:35

Nekem a kislányom asztmás....kegyetlen betegség...születésétől kezdve küzdünk,vagyis lassan 8 éve..nagyon sokat volt beteg,pedig tisztességesen kapja a gyógyszereit..idén küldtek minket kivizsgálásra,amit nem is értek miért nem küldtek előbb...lecserélték neki a gyógyszert,és azóta (kop-kop-kop)folyamatosan jár iskolába...úgy fest ez kellett neki,na meg hogy a tüdejéből leszívják a sok váladékot...jelenleg is inhalálunk neki napi 2x hogy még jobban felszaggassa a cuccot...szóval most vagyok elégedett,és most látok egy életvidám,jó étvágyú kislányt mellettem :)

Kitartás a szülőknek!

2016. máj. 3. 16:15
Miért pont ma ???? Érintett vagyok és a születésnapom is ma van .....nahát!!!!!
2016. máj. 3. 13:29
Újmedicina érdekes dolgokat mond a betegségekről. Érdemes megnézni. Gyógyulás úgy nem nagyon fog történni, ha az egyén nem vállal felelősséget a "betegség"-ért.
2016. máj. 3. 13:08
– május 3-a az Asztma Világnapja

A légzési nehézségekkel, gyakori köhögéssel, a mellkasban érzett szorító érzéssel járó asztma jelentősen befolyásolhatja az érintettek életminőségét. A betegség jelenleg nem gyógyítható, de a tünetek kezelhetők, és az asztmások igen nagy hányadánál elérhető, hogy az asztma semmilyen korlátozást ne jelentsen az életvitelükben.

Ugrás a teljes írásra: Megfelelő terápiával kontrollálhatók az asztma tünetei

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook