Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ valaki Anorex tablettát? fórum

Használ valaki Anorex tablettát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
61. Ani-ko
2013. febr. 24. 17:37
tapasztalat: hatása nulla
60. Ani-ko
2013. jan. 30. 14:56
sziasztok! kinek van esetleg tapasztalata mostanában ezzel kapcsolatban? érdekelne sürgősen...
2012. júl. 10. 19:26
Anita korábban Micicica néven reklámozta itt a cuccot. Egyértelműen beépített ember.
58. Anita012345 (válaszként erre: 55. - Éva0084)
2012. márc. 27. 19:47

Sziasztok!

Elsőnek informálnod kellene magad mielött hasraütésre kiírod hogy káros. Ha utánajártál volna akkor tudnád hogy növényi rost van benne. Igy számodra az összibarack is káros, mert az is rostot tartalmaz. Szép kilátás, hogy ennyire tudatlan emberekkel van tele az ország.


Találtam egy nagyon jó oldalt, amit megosztok itt mindenkivel.


[link]


Itt lehet kérni ingyen termékmintát és katalógust a termékről, és ez mind ingyen!


[link]


oldalon meg maga a termék oldala található

2012. febr. 3. 13:37

Sziasztok!


Igen elég szörnyű a neve, de én szűk két hete szedem és lement rólam 3 kg.

Én csak 1200-1500 kcal-t eszem naponta és sajnos ez csak arra elég hogy tartsam a súlyom, nem fogyok.

Pedig ennél sokkal több kalóriára lenne szükségem a súlyom alapján számítva. Valószínűleg nagyon lassú az anyagcserém.

Szóval a diéta mellett szépen karcsúsodom tőle. Remélem nem áll le a fogyás, akkor fogok venni újabb adagot is.

56. Gine
2011. márc. 10. 12:48

Sziasztok!

Huhhh,ennek a tabinak még a neve is szörnyű!!

2011. márc. 10. 12:44
sziasztok! szerintem nagyon káros és nem igazán lehet tudni mit szív fel a gyomrodból!!!! A fontos enzimekkel együtt!!! Én nem szedném semmi képen sem! Vannak sokkal jobb cuccok!
2011. febr. 23. 09:14

Megrendeltem az anorexet, 200 darabosat. ma kezdem el szedni,kíváncsi leszek a hatására. 25-30 kg-t szeretnék leadni, a kapcsolattartó hölgy mondta,hogy ebéd előtt és vacsora előtt vegyek be 3-3 szemet, bő folyadékkal,és napközben is igyak meg kb 3 liter folyadékot,hogy dagadjon a kapszula.

Jó lenne,ha használna...

53. Napszarvas (válaszként erre: 52. - Hubalazs)
2011. febr. 10. 11:22
a barátnőd mennyit fogyott már?hogy szedte?és te mennyit szeretnél ezzel leadni? lehet azért nem megy olyan gyorsan,mert nincs is nagy túlsúlyod.nekem 25-30 kilót kéne leadni,és nagyon érdekel ez a kapszula.Tudnál majd még a tapasztalatidról írni kicsit bővebben?Nagyon köszi!Üdv
2011. febr. 2. 13:22

Szevasztok!


1 hónapja szedem az Anorexet, eddig nem tudok beszámolni nagy eredményekről, de az ügyintéző említette is, hogy kell neki legalább 2 hónap. Ami biztos, hogy a közérzetem sokkal jobb lett, minden nap van székletem, gondolom ez hamarosan a súlyomon is megjelenik. Emellett persze sportolok is rendszeresen. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne adjátok fel, mert a legjobb barátnőmön látom az eredményeket. Többek között ezért is rendeltem meg.


Üdv mindenkinek: Tündi

2010. nov. 16. 07:55
Sz@rt sem ér, nehogy megvegyétek. Tapasztalatból mondom.
50. t.Ili (válaszként erre: 49. - Fe9e12ede0)
2010. aug. 22. 22:58

Húúúúúúú!

Te ez igen érdekes!

Azt hiszem belenézek.

49. fe9e12ede0 (válaszként erre: 48. - Bögre)
2010. aug. 22. 21:47

Nos akkor megpróbálok építő jelleggel hozzászólni. Valóban nem kötekedni szerettem volna ezen a topicon. Számomra a gödör első számú törvénye: ne áss tovább! Ezt nem Neked szánom, vagy személy szerint bárkinek az itt jelen lévők közül, hanem általában az egész emberiség már elég mélyre ásta magát. Ez alatt értem, hogy merőben más az életformánk és a táplálkozásunk, mint amire az evolúció/teremtő (mindenki saját világképe szerint miben hisz) kialakított minket.

Az elején belinkeltem egy videót, ami egy díjnyertes kisfilm volt, és ezzel csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy a Földön nem mindenütt van ilyen bőség, mint amiben jelenleg dúskálunk. (nem épp jól sült el). Szóval ki tudja, meddig tart vagy tarthat ez így, de nem ezt szeretném most kidomborítani, hisz a többség tisztában van vele, hogy a világunk minél bonyolultabb, annál törékenyebb is. Lehetnek magas élelmiszer árak, összeomolhat az ellátás. De erről ígérem már többet nem szólok. Az evolúció során azoknak az egyéneknek volt nagyobb túlélési esélye, aki jobban tudta bespajzolni a kalóriákat, hamaradd elértek egy bizonyos testzsír százalékot, majd teherbe estek, és szaporodtak. Jelenleg az evolúció jólétben ellenünk fordult (pontosabban magunk ellen fordítottuk, mert kihúztuk magunkat a törvényei alól), és akik jól tudnak spajzolni, azokat a civilizációs betegségek jobban tizedelik. Ezzel abbahagyom a filozofálást is, csak oda szerettem volna kilyukadni, hogy ma azok maradnak egészségesek, akik szimulálni tudják, mint ha nem lenne bőség.

Igen, tudom ez az anorex is hasonlóan működik, bár én személy szerint az életmód váltásnak vagyok a híve, méghozzá olyan mértékben, ami egy életre szól.

Magamról dióhéjban pár sor. "Beleszülettem" egy zabálós családba, elfogadtam, hogy nekem hájas disznóként kell leélni az életem. Apám a cukorbetegség áldozata lett, ma is élhetne...

Anyám szintén cukorbeteg, tehát minden esélyem megvolt rá, hogy szépen a sorsukra jutok, ha nem tudok megváltózni.

Sporttal fogyni nem sikerült, többet mozogni nemigen lehetett. Nálam ez évente 7-8-9 000 km-t jelentett bringán. De megszerettem a mozgást.

Egyszer egy kicsit megtört a jég, mikor reggelire melegszendvicseket kezdtem enni, és nem értettem miért, hisz jócskán volt rajtuk sült szalonna.

(csokifüggést csak margón említem meg)

Aztán mikor valóban elkezdtem fogyni, akkor ezen vérszemet kapva elkezdtem kizárólag reform étrend szerint élni, amit ma mediterrán étrendként ajánlgat a mainstream. Mint egy drogfüggő, a megindult fogyás sikerétől megszédülve hozzácsaptam még napi 10 km futást az addig is jelentős mennyiségű bringázáshoz, meg is lett az eredménye: túledzés. Tehát igenis csináltam botlásokat, nem is keveset. A "reform" étrend meghozta szintén a gyümölcsét, a sok teljes kiőrlésű pékáru, tejtermék, napraforgó olaj olyan ízületi fájdalmakat okozott,hogy még a bringa váltójának a kezelése is fájdalmas lett, úgy fájak az ujjbütykeim.

Ekkoriban bukkantam Dr. Légrády Péter tojáskönyvére, majd szépen leálltam a korpáról. (teljes kiőrlésű) (Dr. Légrády szerint disznóknak való. Hasznos nyomlemek és vitaminok felszívódását korlátozza, akárcsak az anorex - hog témánál is maradjunk.)

Dr. Légrády írása magyarázatot adott rá, hogy miért működött a szalonnás melegszendvics mint fogyókúra. A tejtermékektől szintén sikerült megszabadulnom. Ezek után elmúltak az ízületi fájdalmaim (mindig volt bűnbak, pl. a kocsi klímájára fogtam, meg az alvás közben kitekert végtagokra). Érdekes módon mindettől függetlenül megszűntek a kiütéseim. Mosópor, ruházat mindem meg lett gyanúsítva, majd egyértelműen bebizonyosodott, hogy a tejben lévő kazein a hunyó. Nehéz vol kiszűrni, mert szinte minden fittnes "madáreledelbe" tesznek egy kis tejfehérjét. Jelenleg se tejet, se joghurtot, de még sajtot sem fogyasztok.

Viszont fantaszikusan érzem magam. Csak megemlítem az elmúlt napok "sport adagját". Szerda: 14,5 km futás, csütörtök 63 km bringa, péntek 26 km bringa, szombat 26 km bringa + másfél óra kaszálás, ma pihenés. A futást leszámítva inkább a "közlekedés" kategóriába sorolnám, de megpróbálom összekötni a kellemest a hasznossal, hisz ennyi sportra kevés ember tud időt szakítani.

Így szépen lassan eljutottam egy étrendhez, majd miközben a témában keresgéltem a neten, rábukkantam a "paleolit" étrendre. Azóta megpróbálom lehetőségekhez képest azt követni. Ez az étrend, akár az Update kerüli a gyorsan felszívódó szénhidrátokat. Kedvcsinálónak ajánlok egy oldalt, csupa ínyenc finomsággal: [link]

Rengeteg embernek sikerült az autoimmun folyamatokra visszavezethető allergiáitól megszabadulni, vagy legalábbis jelentős mértékben javulni. Amennyiben az ízületi bántalmak gyulladásos folyamatok következtében alakultak ki, (CRP, homociszein) szintén várhatsz jelentős javulást. Olvsgass itt:

[link]

Arról külön nem is szólok, hogy akik ezt az étrendet követik, még mozgáshiány mellett is fogynak, és érdekes módon olyan zsírdepókból, amik jelenléte összefüggésbe hozható az inzulin rezisztenciával.

Nem akarom a "csodadiéta" vagy más benyomást keltve reklámozni ezt az étrendet, hisz ez csak az evolúció által számunkra a rendeltetés szerű használathoz való visszatérést jelenti.

48. bögre (válaszként erre: 47. - Fe9e12ede0)
2010. aug. 22. 13:34

Megnéztem. Én vegyész vagyok. És festem a hajam. :)


Azt, hogy milyen "szemszögből" mondtam véleményt tényleg a saját hozzászólásodnak köszönhető.

15 kiló felesleg van rajtam amit csak nem evéssel tudnék leadni.

A terhességem alatt hormonokat kaptam, az allergiám miatt szteroidokat.

A súlyom pedig nem moccan.

Előtte mindig sikeresek voltak a fogyókúráim.

Ez a helyzet most más.

Nagy a teher, fájnak az izületeim.

Nem tartom szégyenteljes dolognak, hogy egy idő után az ember elkeseredésében olyan dolgokhoz próbál nyúlni amiről tudja, milyen káros lehet.

Meggyőződésem, hogy sokkal kisebb hánydban van közöttünk az "ostoba liba" kategória.

Abban azért biztos vagyok, hogy neked is voltak vagy éppen vannak "botlásaid" csak nem ebben a kategóriában.

Ha viszont tökéletes vagy, mindenképpen kitüntetésnek veszem, hogy megismertelek.

A válaszom különben nem vélemény volt, csak reagálás.

47. fe9e12ede0 (válaszként erre: 45. - Bögre)
2010. aug. 21. 23:01

Ez nekem szólt? Ha valóban érdekel elmesélem, és azt is elmondom, hogy tartom most a súlyomat, és hogyan csinálnám (korábbi tapasztalatok és zsákutcák visszamenőleges ismeretében) ha most lennék zsírdisznó. Szívesen elmesélem. Addig egy kis kitérő, olvasnivaló a jövőnkről:

[link]


(ne aggódj, az ilyen jellegű hozzáállásom nem a fogyókúrám mellékhatása. Megnyugtatlak, a Te szemszögedből nézve "ütődött" voltam már előtte is. Nemsokára nem lesz itt szükség anorex tabira, nem lesz feles kalória amit leküldenénk a budiba. Viszont lesz még sírás és fogak csikorgatása)

46. hellokitty2000 (válaszként erre: 45. - Bögre)
2010. aug. 13. 13:32
Teljesen egyetértek!
45. bögre
2010. aug. 13. 11:10

Azért kíváncsi lennék, hogy ez a kis "littlebaby" milyen módszerrel fogyott le?

Semmiképpen nem fogom követni.

A mellékhatások miatt! :)

Nem értem, miért éreznek egyesek késztetést arra, hogy másokat pocskondiázzanak?

Mindenki ki tudja választani a témát ami érdekli,ha segíteni nem tud, miért próbál feszültséget generálni?

2010. júl. 6. 21:14

Mégiscsak anorexia lesz a divat?


[link] (persze nem a tablettás.....)

43. Micica
2010. jún. 16. 11:14

Csakhogy a víz nem marad 6-8 órán át a gyomorban, míg az Anorex igen.

A víz hatására zselés állagú anyag képződik, huzamos ideig a gyomorban marad. Ezalatt nem érzel éhséget, mert ezzel a cuccal van tele a gyomrod.

A bevitt táplálékot megköti, és nagy részét kiüríti. Így egyrészt kevesebbet eszel, másrészt amit megeszel, annak nagy része kiürül.

Ráadásként letisztítja a bélfalra rakódott zsiradékokat, káros anyagokat, tehát egyben tisztítókúra is.

Mivel nem engedi a zsírokat, cukrokat felszívódni, így koleszterinszint csökkentő hatása is van, és stabilizálja a vércukrot.

Hát ennyit tud.

Egyébként egy bevizsgált termékről van szó,amely OÉTI számmal is rendelkezik.

42. e1641dee25 (válaszként erre: 41. - Pöttyi)
2010. jún. 16. 10:25
És a víz lényegesen olcsóbb... :P
2010. jún. 15. 20:08
Akkor ez tabletta nélkül is megy, mert amúgy is tele lesz vízzel.
40. Micica
2010. jún. 15. 19:19

Szerintem nagyon jó az Anorex.

Jó pár ismerős használja,és majdnem mindenkinek bejön.

Lényeg, hogy sok vizet kell inni a kapszula bevétele után,így veszi el az éhségérzetet.

A budaörsi Tescoban is kapható!!!!!

2010. máj. 26. 20:09
Kipróbáltam a tablettát. Igaz csak 50 szemet és azt sem napi 10 szemesével, de nem volt semmi hatása. De legalább kipróbáltam. Lehet hogy másnak bevált, de nekem nem.
38. andi6020 (válaszként erre: 37. - Jellina)
2010. máj. 22. 17:48

Nem volt bántó, egész egyszerűen csak nem értem, hogy miért nekem írtad!

Nincs harag! :-))

37. Jellina (válaszként erre: 33. - Andi6020)
2010. máj. 22. 17:45

Ez nem bántás akart lenni, amit írtam....bocsi, ha annak sikeredett.... :((((

Csak azt akartam mondani, hogy nem érdemes ennyi pénzt rááldozni...

Még1x bocs, ha bántó volt a hsz-em..

36. e1641dee25 (válaszként erre: 34. - E7eb9848dd)
2010. máj. 22. 08:22
Szörnyű lehet...
35. cickány64 (válaszként erre: 34. - E7eb9848dd)
2010. máj. 21. 16:11
sajnos az énképük rossz,de nagyon,és hazudnak is,mert az egyik filmen láttam én is,hogy be kellett vinni kórházba a lányt,mert már elvesztette az eszméletét,aztán mikor nagyon sok pénzből újrainfúziózták,hogy feléledjen,"belátta",hogy milyen beteg.aztán két hónap múlva,amikor titokba figyelték,hogy mit csinál,hát kötögetett a kórházba állva,mert állva tudvalevő,hogy több kcalt égetsz.hát ennyi.ez is betegség,meg a zabálás is sajnos,és hosszútávon mindkettő a halálhoz vezet.
2010. máj. 21. 16:03
Betegek!És az első lépés,h.felismerjék,de az megy a legnehezebben,főleg segítség nélkül.Sokan belehalnak.
33. e1641dee25 (válaszként erre: 31. - E7eb9848dd)
2010. máj. 21. 15:33
Naggyon durva dolgokat művelnek magukkal, siralmas...
32. e7eb9848dd (válaszként erre: 28. - T.Ili)
2010. máj. 21. 15:33
A filmben láttam,h.nem rágják meg,hanem apró darabokra tépik a papírt,meg a zsepit,és beteszi a nyelvére,és gyorsan iszik rá vizet,és úgy nyeli le.Ebben a filmben,már gyógyult anorexiások mutatták,és mesélték,h,hogy nem ettek,milyen trükköket alkalmaztak.Borzasztó volt,.Ők valóban pszihés betegek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook