Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyis receptek, Norbi és miegymás... fórum

Fogyis receptek, Norbi és miegymás... (beszélgetős fórum)


9. betü (válaszként erre: 2. - Brig9)
2013. febr. 19. 10:14
A reggelit szerintem se hagyd el, én legalább is azt nem bírnám ki. Mai reggelim natúr joghurt zabpehellyel és gyümölcsökkel. Ebéd párolt csirkemell zöldkörettel, a vacsit még nem tudom, valamilyen Norbi keksz, vagy puding.
2013. febr. 13. 12:08

Sziasztok,nem Norbizom, de figyelek a tálplálkozásra. Mostanság sok salátat készítek, ma pl: főtt csirkemell kockák, borsó, főtt sárgarépa, 3 ek natúrjoghurt, kapor+petrezsélyem, bors, só. nagyon finom:)


zöldségköret: különböző zöldségeket (pl . padlizsán, paradicsom, gomba, cukkini, paprika, de lehet más is) egy tepsibe, lehet hozzá tenni fokhagymát s hagymát is, kakkúfű, oregáno, só, bors esetleg egy ek olviaolaj és a sütőben sütni.....főételként lehet burgonyát is hozzátenni akkor már laktatósabb...

2013. febr. 13. 11:54
Köszönöm a hozzászólásokat! Tudtok valami finom zöldségköreteket???
6. Mazsinka (válaszként erre: 2. - Brig9)
2013. febr. 13. 11:04
Ha már felhoztad Norbit, a teljes kiőrlésű kenyér u3, nem ajánlom. Javaslom, a töltött káposztát egymagában edd.
2013. febr. 13. 11:03
Sziasztok. Én is január 1-jén kezdtem, és épp ma tartotk -6 kg-nál
2013. febr. 13. 11:03

Szia, nekem az a trükköm, hogy nem lakom jól. Hiohetetlen mennyiségek képes vagyok/voltam magamba tömni. Csökkentettem az adagjaimat, viszont rendszeresebben ettem. Ha mást nem, pár db kekszet, puffasztott cuccot tolj be reggelire.

Egy idő után rááll a tested és követeli.

A tornát inkább tedd délutánra, mert akkor lesz ideje az izmaidnak ellazulni fürdés előtt.

2013. febr. 13. 11:02

Szia!

Én is mondhatni Norbizom, január elején kezdtem, és 4 kilónál tartok eddig.

Sok sikert!

2013. febr. 13. 10:53

Mivel a mai reggelim elmaradt (mint oly sokszor)

Most töltött káposzta a tízórai, amihez most megyek venni teljes kiörlésű kenyeret!

A vacsi valami puffasztott búza féleség, paradicsommal, sonkával!

És egy kis torna! :)

2013. febr. 13. 10:51

Sziasztok! Lenne kedvetek recepteket cserélgetni, tapasztalatokat megosztani és persze segíteni egymást a fogyásban?

Én ma kezdem! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook