Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi verseny indul április 15-től! Pénzdíjas :) fórum

Fogyi verseny indul április 15-től! Pénzdíjas :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
54. Clare
2013. ápr. 7. 08:20

Sziasztok!

Jönnék én is! :) Január 2-án 88,6-ról indultam, most 80 körül mozgok, de nem akar lejjebb kúszni a mérleg nyelve. Életmódot váltottam, tornázom. A cél 59,5 kg, a 170 centis magasságomhoz. Mondtam egyszer ilyet, hogy év végéig, de ha nem lesz meg addigra, nem keseredem, nem egy év alatt jött fel ez a sok kiló.

Szóval hajrá mindenkinek!!!

53. mimcsy (válaszként erre: 50. - 117b1693d0)
2013. ápr. 6. 22:34

Gyere Te is! :-)

Én is azt mondtam, hogy nem vágok bele újba, aztán csak itt kötöttem ki. :-D

52. Csavargocsaj (válaszként erre: 50. - 117b1693d0)
2013. ápr. 6. 21:47
Gyere Bev :)))
51. Csavargocsaj (válaszként erre: 45. - Pgyoresz)
2013. ápr. 6. 21:46
Én régen szedtem krómot, nekem csökkentette az édesség utáni vágyamat.
2013. ápr. 6. 21:33

Hali! Látom hiányoltatok a klubból. Köszi:)))

Nézem, hogy 15-én indultok, addig még lehet, hogy én is összeszedem magam...

49. andruskom (válaszként erre: 48. - Andruskom)
2013. ápr. 6. 17:50
Ja, és persze te is nagyon ügyi vagy, meglesz az az 52 is!
48. andruskom (válaszként erre: 44. - Mirka)
2013. ápr. 6. 17:49

Az 52-nek én is nagyon örülnék :-)

A pénz nem egy nagy összeg, és annyira motiváló, el se hinnéd. Én az előzőlben 3. lettem, olyan jó érzés volt!

47. andruskom (válaszként erre: 45. - Pgyoresz)
2013. ápr. 6. 17:45

Az jó táv, nem túl hosszú, még ki lehet bírni simán.

Én is nagyon várom már a jobb időt, többet kellene mozogni.

46. mirka
2013. ápr. 6. 14:53

A fogyi verseny jó ötlet, én pénzt nem fektetnék bele, a lenti okok miatt sem, de szívesen részt vennék benne.


Jövőhéten jön a tavasz kitartást!! :)

2013. ápr. 6. 14:46

én is bizsergek, remélem tényleg a jó idő jön, mert a télből már nagyon elegem van. egyfolytában csak eszegetnék. krómot szed valaki? mennyire hatásos?


beneveztem a péceli kutyás futásra. május 11-én lesz 2,5 km :)

44. mirka (válaszként erre: 41. - Andruskom)
2013. ápr. 6. 14:38

Nagyon ügyi vagy. Szinte egy súlyról indultunk. Én tavaly májusban kezdtem 74 kg-ról (152 cm magas vagyok) és decemberig 57 kg-ig jutottam. Most 58 kg vagyok. Irigylek az 54 kg-ért, de jön a jó idő és én is elérem :))52 a célom :)


Én elliptikusozom heti 3-4 szer., és ha nem esik az eső napi fél egy órát gyaloglóm a munkahelyemre.


A jó idő segít :)

43. luca néni (válaszként erre: 38. - Csavargocsaj)
2013. ápr. 5. 22:56
OK )
42. andruskom (válaszként erre: 32. - Electra88)
2013. ápr. 5. 20:33
Electra, Hexacska nektek is sok sikert!
2013. ápr. 5. 20:31

Én tavaly nyáron 75 kg körül voltam, mindehhez 152 cm a magasságom, hát nem voltam büszke magamra.

Július közepén kezdtem a fogyást, és most 54 körül keringek.

Most ezt a súlyt nem tudom elhagyni, de nem is erőltetem, az a lényeg, hogy ezt stabilan tartsam. Persze szeretnék még alakulni, de most már nem a súly az elsődleges, hanem a formálódás.


Mostanában a mozgásom leginkább intervallumos futás, mert nem igazán tudok futni sok időt. Így viszont, hogy 2 percenként váltogatom a gyaloglást/futást, 5-7 km-t simán szoktam menni.

Csak hát könnyebb lenne, ha már jó idő lenne. Az nagyon kellene már.

40. andruskom (válaszként erre: 26. - Odzsika)
2013. ápr. 5. 20:25

Nem is tudom mikor ettem mekiben utoljára :)


Régen mindig vettem este, az angol órám előtt egy sima hamburgert... Most nem nagyon tudom ezt elképzelni. :)

39. mimcsy (válaszként erre: 34. - Luca néni)
2013. ápr. 5. 20:16

Én is. Vérnyomáscsökkentőt is. Sőt, van egy elég komoly autoimmun betegségem is, amire ha szükséges, szteroid-bombákat adnak. Mindez nem tart vissza innen. :)

Még az 1 éves Huncutom sem. :)

Az előző 1 évben 25 kilót fogytam, és van ott még, ahonnan az jött. Tapasztalatból mondom, hogy a közösség ereje sokat segít, mikor az ember elkedvetlenedik.

A szabályok már nagyon régóta jól működnek. Azokkal nincs semmi baj.

38. Csavargocsaj (válaszként erre: 34. - Luca néni)
2013. ápr. 5. 20:16
Sajnálom és bocsánat...
37. odzsika (válaszként erre: 36. - Anita.38)
2013. ápr. 5. 14:51
Voltál az előzőben is?
2013. ápr. 5. 13:35

Sziasztok!

Én is szeretnék részt venni.

Másodjára talán ügyesebb leszek.

35. odzsika (válaszként erre: 34. - Luca néni)
2013. ápr. 5. 12:53
Off: Köszönjük azoknak akik csak demoralizálni tudják a társaságot, de nem kérünk belőlük! Nem értem azokat az embereket, akik csak azért írnak be egy fórumra, hogy negatívoskodjanak! "Nem akarok amúgy fogyózni, undorító szerintem ez a kaja, a futás nem hasznos" stb stb...
34. luca néni (válaszként erre: 22. - Csavargocsaj)
2013. ápr. 5. 12:44

Off:

A néni rendszeresen vízhajtót szed,és köszöni nem kér a megjegyzésekből.

33. odzsika (válaszként erre: 32. - Electra88)
2013. ápr. 5. 11:24

Tedd ki! Én beraktam két helyre, de sehol nem volt reakció rá!

Én is amúgy a terhesség és esküvő miatt kezdtem el, vagyis azok miatt próbálok kitartani és max stagnálni, de visszafele nem haladni! :)

2013. ápr. 5. 11:17
Nekem is el kellene mennem endokrinológushoz, de még nem szántam rá magam, a nőgyógyász már zavart hozzá, de még nem sikerül eljutnom. Én is egyik okként azért szántam már rá magam egy ideje a fogyira, mert 25 éves vagyok, közeledik az ideje, hogy szüljek majd és nem szeretném ekkora súllyal elkezdeni a terhességet, mert ki tudja mennyi jön még fel rám és később meg még nehezebb lesz leadni. Nagyon ügyi vagy, hogy sikerült 35 kilót leadnod, az nagyon nagy teljesítmény! Remélem gyűlünk még ide én is egy-egy fórumon majd kiteszem a linket, hátha jönnek többen.
31. odzsika (válaszként erre: 30. - Hexacska)
2013. ápr. 5. 11:13
Dehogy lett hosszú! :) Azért vagyunk, hogy ezeket megosszuk! Mikorra tervezitek a kövi babát? Még 10 kilo szépen le fog pattogni :) Amúgy szerencsés vagy, hogy sikerült teherbe esned ilyen körülmények közt!
2013. ápr. 5. 10:44

Én is írok pár szót! :) Bár az én történetem hosszú és bonyolult.

A lényeg, hogy 18 éves koromig teljesen normál testalkatom volt. 174 cm és 68 kg voltam. Aztán hirtelen elkezdtem hízni, pedig semmit nem változtattam az életmódomon. A lényeg: 2 év alatt 140 kg-ra híztam. :(( Persze közben orvosról orvosra jártam, de sehol nem kaptam segítséget. Mindenhol annyit mondtak, egyek kevesebbet.

Aztán kerestem egy maszek endokrinológust és ott kiderült, hogy különböző hormonzavaraim vannak + a szervezetem nem bontja le a szénhidrátot, hanem mindent beépít. Ettől hízok ennyire. Elkezdtek kezelni + életmódot váltottam. (Norbi) 1 év alatt lement 35 kg.

Aztán terhes lettem, már nagyon vágytunk babára. 1,5 éves a kislányom, most vele vagyok itthon. Sajnos a terhesség alatt 25 kg-ot híztam. Abból 15-öt sikerült eddig leadni, tehát most 120 körül vagyok.

Az elsődleges célom, hogy elérjem a terhesség előtti súlyom, mert szeretnénk kis tesót és nem akarom még több kg-mal kezdeni a terhességet.


Bocsi, hogy hosszúra nyúltam. :)

2013. ápr. 5. 10:33
Én sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, napi egy óra gyors séta. Persze, torna is jó lenne, de ha későn hazaérek a munkából, nemigen van erre energiám. Cél: -10 kg.
28. odzsika (válaszként erre: 27. - Electra88)
2013. ápr. 5. 09:53

Az előző fogyis versenyből vagyunk 5-en szóval legalább 8-10 emberke lesz, max akkor pénzzel inkább nem szórakozunk, de messze van még 15-e addig sokan gyűlhetünk! :D

Még ne küld a képet, majd 15-én küldjön mindenki mindent!

Nagyon tisztelendő a léböjt nap, sokan nem tudnák csinálni és idővel a tornát is fogod csinálni, pláne ha már jobb idő lesz! :D Kitartást, majd támogatunk :D

2013. ápr. 5. 09:38
Sziasztok! Én is jönnék :) 25 éves vagyok. Tavaly októberbe volt a max. súlyom. 112 kg. leszenvedtem 8 kg-ot, de abbahagytam 4 kg. visszajött, így januárba összeszedtem minden erőm és azt mondtam ez nem mehet így tovább csinos akarok lenni, akkor 108 kg-ról indultam most 96,4 kg. vagyok, 165 cm magas. De ez is még nagyon sok, 70 kg-nak már örülnék. Életmódot váltottam, vannak nehezebb napjaim, de mostmár egész jól megszoktam, hogy tudatosan táplálkozom. Odzsika, küldöm valamelyik nap a képet is és az adataimat is. A végső célom 70 kg. lenne, nem sietek, mindent eszem, mértékkel. Heti 1 léböjtnapot tartok, tornára nagynehezen rá rá veszem magam, azon a területen még sokat kell fejlődnöm, hogy megszeressem :) Remélem összegyűlünk többen!
2013. ápr. 5. 09:01
Nekem a terveim, hogy nem depizek rá, hogy kb 2 hónapja megint nem fogytam, amiért nem is nagyon tettem. Be van tervezve még egy mekizés is, szóval 15-től fogok bekeményíteni! Remélhetőleg megérkezik addigra a tavasz, akkor újra futkosok (fel kéne állítani egy rendszert és nem akkor amikor kedvem van..) Addig is csinálom a fegyencedzést, ami egyre nehezebb és azt hiszem 15-től fogom az 5 napos levesdiétát csinálni, majd kcal számolással folytatom!
25. odzsika (válaszként erre: 21. - A9f0f122db)
2013. ápr. 5. 08:57
Ezért számolunk százalékban, mert egy kisebb testsúlyból 2 kilo az egy nagyobbnál 5-nek felel meg! Az előző versenyben is amúgy a vékonyabbak így bőven beelőzték a "kevésbé vékonyakat"!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook