Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi verseny indul április 15-től! Pénzdíjas :) fórum

Fogyi verseny indul április 15-től! Pénzdíjas :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. ápr. 9. 15:13
Sziasztok! Én is jelentkeznék a versenyre. Szerintem jó motivál. 160 cm magas vagyok és kb. 76 kg. Bár már rég mértem magam. Nekem a 90 napos vált be, illetve a zöld kávé, amitől egyáltalán nem kívánok semmit. Célom 58 kg. Én 3 hónapig szeretném csinálni.
113. Iculi71 (válaszként erre: 112. - Krisz42)
2013. ápr. 9. 15:07
Én nem próbáltam fegyencedzést, csak simán mondtam, hogy nem tudok fekvőtámaszt sem, mert a karom nem bírja el a súlyom.... a férjem mutatott egyébként amolyan fél fekvőtámaszt, kutyapózból előredőltöm a felsőtestem, karok eléggé haránt terpesztve előrenyújtva - így kb. a normál fekvőtámasz súlyának a felét érzem - és így "fekvőtámaszozok".... ezt szoktam.
112. Krisz42 (válaszként erre: 106. - Iculi71)
2013. ápr. 9. 14:50

A fegyencedzês max.csak az elején jó fogyàsra,az maximálisan izmosít és formâl,de nagyon:)

Nem tudom a fekvőtámasz miért nem ment,hiszen az első szinten a falat,esetleg szekrèny oldalát pumpâlod:),az könnyű,utána lesz nehezebb,de addig hozzáedződsz.

111. Mátimi (válaszként erre: 109. - 117b1693d0)
2013. ápr. 9. 14:44
csak egy ötlet volt mivel 15.e után úgyis lesz egy zárt csoport itt a hoxan azoknak akik befizetik a díjat és elküldik a fényképet.
110. Iculi71 (válaszként erre: 107. - Mátimi)
2013. ápr. 9. 14:36
Olyan izmokat is megmozgat, amit a napi átlagos mozgás során nem használsz... talán úgy ismertebb, hogy egy-egy gyakorlatot 100x kell megcsinálni, nem lendületből, hanem lassan izomból... az egy óra kezd bemelegítéssel+ karok, derék, utána hasizom, utána lábak, jön a csípő csodagyakorlat (ezt csak így hívom) és a végére még mindent újra jól átmozgat. NET-en rákeresel, rengeteg anyag van fent ezzel kapcsolatban, csak az a baj, ránézésre könnyűenk tűnnek a gyakorlatok, de nem mindegy hogy melyiket hol húzod, milyen izomból... és ehhez először fontos szerintem szakember. Én anno külföldön találkoztam ezzel a tornával. Callan Pickney a megalkotója, és ő a kazettáján pontról pontra magyarázza, hogy konkrétan hogy csináld a gyakorlatot... de sajnos ez simán a NET-en nézve nem igazán jön ki.... persze lehet hogy lehet jó magyarázósat is találni. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
109. 117b1693d0 (válaszként erre: 108. - Mátimi)
2013. ápr. 9. 14:21
Miért kellene átköltözni oda? Itt is meg lehet csinálni.
108. Mátimi
2013. ápr. 9. 14:18
sziasztok szerintem ha beindulunk érdemes lenne face.......on indítani egy zártkörű csoportot amit csak mi látnánk ott is tudnánk beszélgetni.
107. Mátimi (válaszként erre: 106. - Iculi71)
2013. ápr. 9. 14:16
szia és az milyen?
106. Iculi71
2013. ápr. 9. 13:51

Arra a fegyencedzésre gondoltok, hogy a saját testsúlyoddal dolgozol??? A férjem csinálja, de magamnak nem tudom elképzelni, én már a fekvőtámasznál megakadok sajnos, mert nem bír el a karom. Én a Callanetics elkötelezett híve vagyok, heti 5x 1 óra. Egész gyerekkoromban kövér voltam. 18 évesen lefogytam 17 kilót, napi egy óra tornával, de mégis: a felsőtestem vékony volt, nem volt hasam, de a csipőm szinte ugyanolyan széles volt nagy fenékkel, vastag combokkal. Így volt ez sok éven át.... és aztán jött a callanetics, amivel úgy lefogytam majd 10 éve, mintha soha nem is lettem volna kövér: no széles csipő, no vastag comb stb.stb. Gyönyörűen formál, eltűnnek a karfiolok... ez itt a reklám helye...

Sok évig tartottam is azt a fogyást, szülés után szaladt el velem a ló sajnos.... de hátha most Veletek sikerül!!!!!

105. Mátimi
2013. ápr. 9. 13:47
köszi megtaláltam majd letöltöm :)
104. pgyoresz (válaszként erre: 100. - Odzsika)
2013. ápr. 9. 13:32
elküldenéd nekem is? minden második napra keresek valami edzés lehetőséget, mert az "első" napokon az első 5 km-emre gyúrok :)
103. odzsika (válaszként erre: 102. - Mirka)
2013. ápr. 9. 13:29
Oké, örülünk, hogy úgy döntöttél csatlakozol :)
102. mirka
2013. ápr. 9. 13:09
Olvastam mindent tudok :) Köszi
101. mirka
2013. ápr. 9. 13:07

Sziasztok!


Pár napos gondolkodás után úgy döntöttem Veletek tartok!!!


Hova kell küldeni a fotót? Egyéb infó?

100. odzsika (válaszként erre: 99. - Mátimi)
2013. ápr. 9. 12:41
Én csinálom a fegyencet, páromon aki vékony nagyon látszik én csak reménykedem, hogy tudok vele erősödni! Viszont nagy túlsúlyhoz azt írja, hogy elakadsz egy pontnál, de elvileg gyorsabban is fogysz, mert a szervezeted rááll, hogy ahhoz, hogy elbírd magad könnyebbnek kell lenned! Viszont csak úgy van értelme, ha hosszútávra tervezel vele, elég kis ismétléssel kezd! Priviben küldöm a linket
2013. ápr. 9. 12:18
sziasztok annyi helyen olvastam ezt a fegyencedzést az milyen tudna nekem valaki egy linket küldeni róla?
98. Sommer
2013. ápr. 9. 11:50

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok! Többszörös visszaeső vagyok, de egyszer hátha sikerül!

Március 15 után kezdtem a szétválasztóssal, 86 kgról a hétvégén 82 volt. Most kivizsgáláson vagyok, remélem folytathatom. Futást tervezek és olvasgatom a fegyencedzést, egyre jobban tetszik!

174 cmemhez álom, hogy 6-ossal kezdődjön! Két éve 72 volt, hátha most is sikerül a ti segítségetekkel!

97. mimcsy (válaszként erre: 95. - Csavargocsaj)
2013. ápr. 9. 11:42
írtam neked privit :)
96. mimcsy (válaszként erre: 95. - Csavargocsaj)
2013. ápr. 9. 11:40
az orvoslexikon-on
95. Csavargocsaj (válaszként erre: 92. - Mimcsy)
2013. ápr. 9. 11:25

Mimcsy, ezeket az értékeket hol számolod?

Írd meg légyszi, köszi :)

94. mimcsy (válaszként erre: 93. - Iculi71)
2013. ápr. 9. 10:53
Szia! Nem furcsa, nekem is 90kg a normál súlyom, akkor lennék pont jó. Én is erős csontozatú vagyok, meg erős izomzatú. Na de ilyen is van. :) Én most stagnálok 115kg-on...
2013. ápr. 9. 10:36

Sziasztok! Én is jelentkezni szeretnék, szuper ötlet! 114 kilóról indultam február 24.-én, egy hónap alatt 4,5 kiló ment le, azóta nem mértem, mert csak havonként állok a mérlegre... nem akarok elkedvetlenedni, ha nem úgy mozdul a mérleg nyelve ahogy szeretném. De akkor ápr. 15.-én mégiscsak ráállok majd, hogy meglegyen az induló súly. 90 kilóra mindenképpen szeretnék lemenni, a többit majd meglátjuk. Az én versenysúlyom 80 kiló a 170 centimmel, tudom furcsán hangzik, de annyira nehézcsontú vagyok, hogy nem áll jól ennél kevesebb. Egyszer voltam 78 kiló, a férjem mondta, ne fogyjak többet, mert kiálltak rendesen a bordáim. De most örülnék a 90 kilónak is, mert sajnos tavaly karácsonykor kiderült hogy nyaki sérvem van, nem emelhetek és nagyon óvatosan szabad tornázni, már pedig ilyen sok fogyás a bőr megereszkedéséval jár és inkább vagyok kicsit túlsúlyos, mint vékony és lóg a bőr rajtam.... Na de ez a probléma egyelőre mint Makó Jeruzsálemtől, ahogy mondani szokták.

Majd lesz még egy csomó kérdésem, de bemutatkozásnak talán elég ennyi! Hajrá mindannyiunknak!!

92. mimcsy
2013. ápr. 9. 10:30

Be kéne keményítenem kicsit megint, de egyszerűen képtelen vagyok most bármin is változtatni... Kialvatlan vagyok, be van dugulva az orrom, a fülem, szétszakad a légcsövem... ááááá....

Pedig jó lenne kicsit szigorítani az étrenden is ismét.

Én ugye kcal-t, ch-t, zsírt és fehérjét számolgatok. De az értékek még az előző (szeptemberi) kezdő súlyomhoz vannak kiszámolva. Ideje lenne kicsit frissíteni rajta! :)

91. odzsika (válaszként erre: 84. - Andruskom)
2013. ápr. 9. 08:34
Nekem mondod? A másik muffinomat ma el is ajándékoztam.. :)
2013. ápr. 9. 08:34
Zárt klub is egy megszokott dolog, de 15-e után, hogy addig is gyűlekezhessenek a pozitív emberek... ha kihalna ez a fórum lehet, hogy nem jelentkeznének újak ezért addig nem indítom be!
89. andruskom (válaszként erre: 88. - Hexacska)
2013. ápr. 9. 08:21
Igen, az előzőt is így csináltunk, és tök jó volt. :-)
2013. ápr. 9. 07:34

Már miért lenne hülyeség?


Nyilván akik ide írnak, amúgy is diétáznának, fogyóznának, új életmódba kezdenének.

Az, hogy itt vebuválódik egy közösség, akikkel meg lehet beszélni a dolgokat, segítenek, lelket öntenek az emberbe, csak egy plusz jó.

Szóval ne úgy képzeld el, hogy mi most x hónapig versenyzünk pénzést, aztán utána halálra zabáljuk magunkat...

Én is más évek óta diétázom és gondolom mások is. Jó lesz beszélgetni és tapasztalatokat cserélni. Ennyi.


A zárt klub ötletét nagyon támogatom. :) Pont ezek a beszólások miatt. Ha azt létrehozzuk, aktívabb is leszek. :)

87. pgyoresz (válaszként erre: 86. - 9892d65728)
2013. ápr. 9. 07:08

Remélem, h tényleg csak erre jártál és nem lesz belőle rendszer! Az ilyen és ehhez hasonló hsz-ra itt nem szorulunk rá. Ez a típusú "verseny" már lassan hagyományosnak számít. Tessék utána nézni és aztán okoskodni!


Lányok!!! Épp az ilyen okos és építő jellegű kritikák miatt a végleges csapat (akik neveztek, képet küldtek) egy zárt klubban fogja folytatni a fogyis élmények megosztását!!

2013. ápr. 9. 06:34

Fogyi verseny...pénzdíjas..


ezt ne! életveszélyes!


azt hittem a hülyeségnek nincs alsó határa...

85. mimcsy
2013. ápr. 8. 22:05

Odzsika: köszi! :)


Csavargócsaj: az már biztos! :)


Kár, hogy nem tudok olyan sűrűn jönni, mint szeretnék.

Mozgás nálam most nincs. 1 hete nyűglődünk a vírusokkal és bacikkal. A Csöppöm is és én is. Ma voltunk megint a dokinál, és megmaradunk! :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook