Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi verseny indul április 15-től! Pénzdíjas :) fórum

Fogyi verseny indul április 15-től! Pénzdíjas :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
84. andruskom (válaszként erre: 81. - Odzsika)
2013. ápr. 8. 20:52
Ebben csak az a bosszantó, hogy nem is volt olyan finom :)
83. odzsika (válaszként erre: 82. - 117b1693d0)
2013. ápr. 8. 20:40
Több lett a vacsim szóval felette vagyok! :-)
82. 117b1693d0 (válaszként erre: 81. - Odzsika)
2013. ápr. 8. 19:07

Szerintem egy muffin miatt nem kell eret vágni magadon!


Egyébként meg 1200 kcal alá nem igen kellene menned egyébként sem :)

81. odzsika (válaszként erre: 79. - 117b1693d0)
2013. ápr. 8. 16:02
Bev!!! :D Szóval nem bírtam ki és megettem egy muffint, de nem is volt olyan jó és bűntudatom is van.. nélküle 1000 kcalra jött volna ki a mai, szóval nem akkora baj! Liszt csak fele volt benne, másik fele dió és szerintem cukorral se volt telenyomva.. ezt nem tudom hozzászámolni, de agyban kb +1000 kcalt sikerült hozzákalkulálni a mai betevőmhöz annyira bánom! :( Holnap rendesebb reggelit hozok akkor hátha észnél maradok :)
80. 117b1693d0 (válaszként erre: 77. - Mátimi)
2013. ápr. 8. 15:55
Kimatekoztuk volna :D
79. 117b1693d0 (válaszként erre: 73. - Odzsika)
2013. ápr. 8. 15:53
Ha nem volt telenyomva cukorral és normál méretű (nem akkora, mint a Mekis, hanem az a standard kapsznis), akkor számolj 150 kcal-lal/ muffin. Eddig legalábbis nekem bármilyen muffin 120-140 kcal körül volt, én egy picit vissza szoktam venni a cukorból.
78. odzsika (válaszként erre: 75. - Mátimi)
2013. ápr. 8. 15:34
Csatlakozz nyugodtan! :) Ha nem haragszol meg olvasgattam a naplódat és lehet, hogy a rendszertelen evés, a sok szénhidrát és a nasik tesznek be neked! Legalábbis a naplód első két oldalát olvastam és hiába nem tűnik soknak számodra nekem annak tűnt! Mindenképp írogasd a kalória bázisba szerintem amiket eszel, egyszer láttam rá utalást, hogy megnézted.. mert ott látod, hogy a szénhidráttal hogy állsz és egyél több zöldséget, gyümit akkor tuti az eredmény! :) Persze tudom mondani könnyű, tényleg nem sértésből írom, csak segíteni szeretnék! :)
2013. ápr. 8. 15:29
bocsánat most nézem hogy lemaradt az 1 a 9 előtt nem 9 hanem 19 évesen szültem jaj :)
76. 0dc7c0a0af (válaszként erre: 73. - Odzsika)
2013. ápr. 8. 15:25

Nagyon köszönöm!

15-én délután fogok hazaérni, de mivel délután nagyobb a súly, így akkor 16-án készíteném a "hivatalos" fotókat/adatokat. Szerencsére olyan helyre megyek, ahol mérleg és egyéb ilyen nem áll majd a rendelkezésemre. :)

Szuper! :)

2013. ápr. 8. 14:20

sziasztok én is csatlakoznék nem a pénz motívál inkább kellenek a lelkesítő szavak én jan 3 kezdtem el 88,8 kg életmódváltás és mozgás (előszőr Réka aztán Norbi és most ami nagyon bevált az a pover pl.....) most vagyok 85 és nagyon el keserít hogy csak ennyi lassan 4 hónap alatt 1 hónap - 1 kg nekem az álomsúly 60 körül azzal már kibéüklnék. Ma elkezdtem az Anyagcserediétát ez 2 hetes és ha betartja az ember akár 9 kilót is fogyhat kiváncsi vagyok majd beszámolok róla.


Kicsit írok magamról 32 éves vagyok 2 fiú büszke anyukája Benji 13 éves lesz idén, Máté 2 ,

9 éves voltam a nagy fiam születésénél 58 kilóról indultam és kb 90 voltam mire megszületett. Azóta is mindig fogyózok hol bogyókkal hol diétákkal de egy idő után mindig feladtam mikor nem volt eredménye. Ez is nagy szó hogy már több mint 3 hónapja kitartok :)

Mindig voltak kissebb sikereim voltam 65 kg 70 75.

Mikor a kicsivel terhess lettem 75 kg voltam és kb 90-95 mikor megszületett.

Tavaly decemberben aztán elhatároztam hogyha mégegy porontyot szeretnék muszály lefogynom legalább 65 kilóra addig nem lehetek terhes és nekem most ez a legnagyobb motiváció. Bocsánat hogy kissé hosszúra nyúltam.

Mindenkinek sok sikert.

2013. ápr. 8. 08:21
Tök jó, hogy a kcal bázisra be lehet már írni, hogy melyik étkezésre etted így az étkezéseket is lehet ellenőrizni, hogy hol veted el a sulykot! :D
73. odzsika (válaszként erre: 70. - 0dc7c0a0af)
2013. ápr. 8. 08:00

Nyugodtan elküldheted előző nap, ha utána több napig késnél! Egy nap nem számít :D

Na én a tegnapi kattanásnak köszönhetően ma már számolgatok.. persze a kolléganő hozott muffint fejenként kettő, hogy számoljam meg a kcalját? Na jó vicc volt :D Holnap eszek egyet reggeliként és kb 200-300nak fogom számolni!

Futás kimaradt, nem éreztem az erőt este h fel tudnék kelni :(

2013. ápr. 8. 07:50

Ne gondolkodj :)

Gyere te is, minél többen vagyunk, annál jobb a hangulat :)

2013. ápr. 8. 00:43

Sziasztok!

Lehet engem is érdekel a verseny. Még alszom rá párat... :)

70. 0dc7c0a0af (válaszként erre: 1. - Odzsika)
2013. ápr. 7. 23:14

Sziasztok!

Én is jelentkeznék. Jelenleg csak annyiban vagyok biztos, hogy 80 kg felett áll meg a digitális mérleg kijelzője és csak remélem, hogy nem 9-es kezdődik.

A célom már nem konkrétan x kg, hanem az, hogy két hétnél tovább bírjam hát illetve úgy 60 kg. :)

Április 13-án születésnapom lesz éppen és azzal lepem meg magam, hogy hazautazom néhány napra. Pont 15-én indulnék vissza. A kérdésem az, hogy csak és kizárólag 15-i súlyeredménnyel és fotóval lehet nevezni vagy esetleg néhány nappal korábbival/későbbivel is?

Kellemes súlyvesztést mindenkinek! :)

2013. ápr. 7. 20:07
Összel én is az 5kmrel csináltam és ha csináljátok rendesen akkor fasza lesz! :-) Én a rakparton futok és félek h ott fáznék, de ma a fegyencnél úgy érzem bekattant vmi, már megszámoltam a kcalt a holnapra csomagolt ebédemnél (mexikói zoldségkeverék, 3 halrudacska) és gondolkozom h mi legyen a reggeli, lehet csinálok turmixot egy kis müzlivel.. ja és reggel futok! Szóval a problémám az volt h a párom ugye vékony és basszus rajta látszik h izmosodik rajtam meg eltakarja a husi, plusz két hónapja egy deka se megy le tartósan pedig már közel a cél..
2013. ápr. 7. 19:48

Úgy látszik, hogy ma engem is megcsapott valami, mert edzettem rendesen. Letekertem 5 km-t és elkezdtem az első 5 km-em edzését én is :D 30 perc alatt egy picivel több lett, mint km. Vacsit lightosra vettem: egy kis húsleves zöldséggel és fehérje turmix.

Holnap pedig jön egy Béres Alexandra, mert pihenőnapom lesz.


Csak igy tovább mindenkinek!

67. Csavargocsaj (válaszként erre: 53. - Mimcsy)
2013. ápr. 7. 19:41
...mert itt mindig jó a hangulat...:DDD
66. pgyoresz (válaszként erre: 62. - Mohika)
2013. ápr. 7. 19:41
Veled csak nyerhet mindenki! Gyere velünk, segits nekünk! <3
65. Csavargocsaj (válaszként erre: 62. - Mohika)
2013. ápr. 7. 19:36
Gyere te is, jó buli lesz, és jó banda :))
64. Csavargocsaj (válaszként erre: 58. - Vidámanyuka)
2013. ápr. 7. 19:35

Szia,


ha van kukoricalisztből klassz recepted, szívesen fogadnám, itt áll a szekrényben egy kiló, de tanácstalan vagyok mit csináljak belőle. :))

63. andruskom (válaszként erre: 60. - Krisz42)
2013. ápr. 7. 19:06

Én is kimentem délután, bár fújt a szél, de az már nem zavart :)

Megdöntöttem az eddigi rekordomat 5 km-en, most úgy mentem, hogy 3 perc futás, 3 perc gyaloglás. Még elég gyatra így is az időm, de most valamelyik fórumból rátaláltam egy tök jó edzés tervre, és azt kezdtem el követni, így bízom benne, hogy heteken belül menni fog az 5 km egyben is.

De már a rekord megdöntésétől is úgy feldobódtam, hogy még 2 km-t ráhúztam, így ma is mentem 7 km-t.



Egyébként ez a link:

[link]


Szóval hajrá mindenkinek, nagyon jó érzés utána!

62. Mohika
2013. ápr. 7. 18:45
Sziasztok:) Még gondolkodok de lehet hogy újra indulok!
2013. ápr. 7. 17:54

Sziasztok!

Én is csatlakoznék. 168 cm-hez 83 kiló.

Atkins szerint próbálok étkezni.

2013. ápr. 7. 17:34
Mindenkinek,aki futni akart:) :én kimentem,mert esni nem esett.Már január óta terveztem,de mindig eltolòdott az időjárás miatt.De tegnap megnétem az időjárás-előrejelzést és elhatároztam,h ma ha nem esik,kimegyek ésutána is minden másnap,mert úgy nêz ki,jön az enyhébb idő.Kimentem és ma egész nap fel vok dobva,mert egyszerre sikerült lefutnom azt,amit régebben nem ment,bár főleg az akaraterőm vitt.:)DE NAGYON JÓ VOLT,ÚGYHOGY MENJETEK!Utána is nagyon jó lesz:)))
2013. ápr. 7. 16:16

Hurrá Bev és Mimcsy!!!! :D

Én is tegnap már reméltem h vidám, napos futós idő lesz mára, de még várni kell rá! Addig viszont nem indulok el... A hétvégi sok program miatt egy fegyencedzés is kimaradt, ma is nagyon nyávogtunk viszont mikor elkezdtem párom is beállt és megcsináltuk! :D Már csak egy hét és nekem is muszáj lesz bekeményítenem!

Eddig se a pénzdíj motiválta szerintem a "versenyzők"99%-át, az max pár ruhára elég :) de j ó kidumálni a dolgokat, és a havi mérlegelés is jó!

2013. ápr. 7. 12:05

Sziasztok!

Nekem a legnagyobb súlyom 108kg volt lementem 83.5ig,majd 85-87kg körül mozogtam,aztán a télen eléggé elengedtem magamat,meg sajnos stresszevő is vagyok,így most 97.8ról indultam elsején,ma 96.3 vagyok :)

Lassan,de biztosan szeretnék fogyni.Cukor helyett nádcukor és xillit,lisztet eddig is csak tönkölyt használtam,de most átálltam a kukorica lisztre is.Próbálok minnél kevesebb szénhidrrátot bevinni.

Sok kölest eszek és zöldséget.Rizs csak barna rizs.

Szűztea kapszulát szedek az első hónapban.


Mindenkinek kitartást kívánok és sikeres fogyást!

Az eredmény motiváljon és ne a pénzdíj :)

57. pgyoresz (válaszként erre: 50. - 117b1693d0)
2013. ápr. 7. 11:15
GYEREEEEEE!!!!!!
56. andruskom (válaszként erre: 50. - 117b1693d0)
2013. ápr. 7. 11:03
Igen, gyere te is! :)
55. andruskom (válaszként erre: 54. - Clare)
2013. ápr. 7. 11:02

Hajrá neked is, ez is nagyon szép eredmény már! További sok sikert!


Ma nagyon menni kellene már futni, nem értem miért csak 3 fok van. Megőrülök ettől!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook