Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi 2012 fórum

Fogyi 2012 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyi 2012

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. nov. 22. 17:09
Október végén, 87,2 kg volt a csúcs. November elseje óta kalóriaszámolás, mai súlyom, 82,5 kg. Lement 4,7 kg.
1293. Drop
2013. nov. 21. 10:59

Szégyenlem magam, híztam 1 kg-t. 75.5 Pfúj!


Ma 7,4 km futópad, 2 km ellipszis.

1292. Drop
2013. nov. 20. 15:00

Ma ismét 7 km a futópadon és 2 km az ellipszisen. Elfáradtam.


Teafaolajat vettem a gombácskáimra.

1291. Drop
2013. nov. 19. 13:32
Csajok! Tudtok segíteni körömgomba ügyben!? Van valakinek valami hatásos szere, házi praktika akármi!?
1290. Drop
2013. nov. 18. 17:43

Ibolya! Minden elismerésem. Olyan büszke vagyok rád ám! Ezek szerint neked ez beválik. Akkor így tovább!


Én 13 éve voltam utoljára 70 kiló. Én is először arra vágyok, hogy annyi legyek már...

1289. ibolya19710123 (válaszként erre: 1288. - Drop)
2013. nov. 18. 16:51

Sajnálom hogy ilyen rossz passzban vagy!!! De nem baj, majd csak megjön megint a kattanás. Egyenlőre próbálj meg legalább nem hízni... aztán majd csak össze szeded magad.

Nagyon jól haladok a kis kalóriaszámolós módszeremmel. Az elmult héten 1.4 kiló ment le. Már minusz2,5 kilónál tartok november elseje óta. Remélem hogy minden héten megy le valamennyi. Tudom hogy minden héten nem fog lemenni egy kiló, de a 60-70 dekának is fogok örülni. Tavaszra csak lemegyek 70 kilóra. Ez lenne a cél. (Nagyon régen voltam 70 Kg)

1288. Drop
2013. nov. 17. 18:43

Nincs, elfogyott. És tudjátok mi!? Az akarat. Leszarom van. De nem akarok ilyen lenni, de tényleg letojom van és igenis megeszem még azt a sütit.. utálom magam ezért. Szedjem már magam össze. Konkrétan lassan 1 éve nem fogytam semmi. Hülye kis p...a vagyok. Komolyan.

Valakitől kellene egy olyan "pofon", mint tavaly februárban. Annyira várom, hogy nem jön senkitől.

Örülök, hogy öcsém cseszeget. De nem elég. Értitek miről dumálok ugye!?

1287. Drop
2013. nov. 17. 06:44
Öcsém mondta jól. El vagyok szállva magamtól és ezért nem fogyok. Ezért zabálok, mert azt hiszem, hogy már jó vagyok. Most, hogy itthon van cseszeget. Elég rendesen. Ütöttem, vágtam. Sírtam. De igaza van. Amit csinálok az nem diétázás, és messze ne érezzem magam jól, mert még igazán nem vagyok jó. Igaza van. Rózsaszín felhőben heverészek, mert lefogytam 26 kilót. Na és!? Még kövér vagyok. Hiába voltam ekkora 10-13 éve utoljára, nem kellene belefeledkeznem abba, hogy még nincs vége. Még igenis kövér vagyok, még le kell adnom ha nem több de 10 kilót, az tuti.
1286. Drop
2013. nov. 15. 09:35

Attól nem fog lejjebb menni a hasam, hogy megcsinálok 400 felülést. Attól nem megy le a zsír a derekamról, a csípőmről ha guggolok. Ha súlyt emelgetek csak az ízületeim bánják. Nekem még cardioznom kell sokat, erősebben. Cardioval fog lemenni még az a plusztízplusz. Szóval cardióra fel. Sok, sok cardio és erősen, erősen.


Ma jön a számvetések ideje. Elért engem is az az a bizonyos kor.

1285. Drop
2013. nov. 14. 14:08
Meg se lepődök, súlyom ugyanaz , mint múlthéten.
1284. Drop
2013. nov. 14. 09:36

Kondiból haza fele mit látok... 4 anyuka, sport cucc ban, babakocsival fut. Minden elismerésem az Anyukáknak!


Ma 7 km ellipszisem volt. Egybe lement. Kezdek visszatérni.

1283. Drop
2013. nov. 13. 14:55
Hát alapesetben alapozás és utána a smink, de most fordítva kellett csinálni. Fehér szemhéj festék a szemzugba alul és felül is és a szemhéj alá is ez a fehér. Majd egy szürke következett a fehértől kifele egészen a fehér sávig a szemöldökig. Utána jött a fekete kívülről befele... Szemöldök formázás. Szemceruzával alul felül kihúzni. Szempilla spirál. Leszedni az arcról a lehulló szemfestéket, majd alapozás, púder és erős árnyékolás. És a rúzs. Igazából én nem mint nap sminkelem magam, ennyire erősen nem.
2013. nov. 13. 14:41
Köszi a képeket! Tök jól néztél ki a buliba!! Látszik a rengeteg fogyás! Tök jó a sminked! Röviden: hogy csinálod???
1281. Drop
2013. nov. 12. 17:14
Gratulálok Ibolya. 2 kiló. Iszonyat jó! Én is szeretnék neki indulni újra....
1280. ibolya19710123 (válaszként erre: 1279. - Drop)
2013. nov. 12. 17:05

Én szurkolok hogy ismét visszatérj a régi kerékvágásba, és megint elkezdődjön nálad a fogyás.

Mióta a kalóriaszámolást csinálom, ( l0 nap) lement 2kg!!!!!!!!!! Hurrá!!!!!

1279. Drop
2013. nov. 12. 09:46

És igenis velem van a gond, hogy nem fogyok. Nem figyelek oda a kajára. Mert lecsúszik az a csoki. Mert ugye : Csak egy kocka...akkor most már az egész sor....jó oké a felét a többit kidobom...a faszomat most már mindegy megeszem az egészet. De nem így van!?

Na meg persze apám hozza haza állandóan a finomabbnál finomabb sütiket. Persze nem ő tehet róla, hanem én barom aki megeszem. Mert igenis oda kéne figyelnem , hogy mi csúszik le a torkomon. Mert igenis igy nem lehet fogyni. És basszus csodálkozom, hogy nem fogyok... Basszus igenis oda kell figyelnem, hogy mit eszek. Mert igenis még le kell adnom ha nem több de 10 kilót az tuti.

1278. Drop
2013. nov. 10. 17:47

Falási roham. Ajjajjj...


Izomláz múlóban...

1277. Drop
2013. nov. 8. 09:20

Olvastam egy cikket arról, hogy "Amikor elindulsz a változás útján, akkor megjelennek előbb vagy utóbb a kétkedők" . A negatív megjegyzések.

Érdekes mód nekem nem volt ilyen tapasztalatom. Ugyanis senki nem tudta, hogy én ezt el kezdtem az életmód váltásomat. Csak a szűk család tudta kb 4 ember. Meg akivel eljártam leányzó. Amikor elmondtam ill rájöttek a többiek én már mínusz 10 kilónál jártam. Nem vertem nagy dobra, nem posztoltam a f...n képeket és hogy nekem mennyire nehéz, meg motivációs videókat, meg a megtett kilométereket. Nem tettem. Csak szépen halkan tettem a dolgom. A mai napig se hirdetem. A mellett persze szeretek róla beszélni,dicsekedni. És most már mindenki tudja. Meg néha az agyamra megy, túlságosan rákattantam. Ezt ti is tudjátok. Szépen csendbe tettem a dolgom és csak pozitív dolgokat kaptam családtól, ismerősöktől, ismeretlenektől és persze TŐLETEK!

Azt szűrtem le, ha igazán szeretnek engem, akkor ők engem biztatnak. Ha irigykednek, mert volt ilyen, akkor is a tudtomra adták. De nem fogtak vissza soha, inkább biztattak.

Szóval azt üzenem minden embernek aki a fogyozó/diétázó/életmódváltó ismerösét/barátját/szerelmét/családtagját ócsárolja... Ne tegye! Csak szeresse!


Ha meg volt is negatív kritika az nem jutott a fülembe!

1276. Drop
2013. nov. 7. 09:38
Reggel 74,4- et mértem. Ez az új kiinduló súly. Irány a 64,4. Idén már nem lesz meg. Sebaj. Terv nincs is, hogy mennyi idő alatt, de meg legyen ez a lényeg.
1275. Drop
2013. nov. 7. 08:36
Visszatértem konditerembe. Egy lightos mozgással kezdtem. Igaz még takony is van, de jól esett.
1274. Drop
2013. nov. 6. 20:49
Egészségedre!
2013. nov. 6. 19:44
Most jöttem aerobikról, hulla vagyok de nagyon jól esett...
1272. Drop
2013. nov. 6. 16:10
Én nagyon drukkolok neked, hogy elinduljon a fogyásod, mert te is annyi mindent áldozol ezért. Szorítok neked!
1271. Drop
2013. nov. 6. 16:09

8-9 év Szóval sok. Asszem csak én aggódom túl az egészet... Hagyjam a francba. De ha nem teszek semmit , akkor lehet, hogy elúszik a lehetőség. ÁÁÁ milliónyi kérdés van bennem. Valaki igazán segíthetne!!!!

Én nem bírnám ezt a kalória számlálást. Le a kalappal, hogy ezt bírod.. Sok sikert hozzá. És természetesen csakis hosszú távon szabad-kell csinálni. Én nem bírnék számolgatni, meg osztani szorozni, mibe mennyi van, méricskélni. Na ezt nem nekem találták ki.


Én meg persze ma megyek pizzázni. Ejnya nekem! :)

1270. ibolya19710123 (válaszként erre: 1269. - Drop)
2013. nov. 6. 13:17

Mennyivel fiatalabb?

( párom és köztem több mint 4 év van, az én javamra. 17 éve jól megvagyunk!!!

Más: kalóriaszámolok, már egy hete, tetszik. 1200 kcalnál nem eszem többet. Remélem ez most bejön. De megigértem magamnak hogy nem leszk türelmetlen, és nem várok csodát az első két hétben. Legylább karácsonyig csinálni akarom. Aztán ha bejön, akár utána is. Egy idő után rögzülnek az adagok, és már nem kell akkor mindent kiszámolni. Most egyenlőre jó móka...

1269. Drop
2013. nov. 5. 18:38
Mi van ha csak udvariaskodásból válaszolt? Miért nem kezdeményez? Nem mer, vagy csak nem akar.Már megint kis 14 éves vagyok. Csak én aggódom túl az egészet és nincs is az egész mögött semmi, csak egy jól sikerült este és ennyi.Nem tartom kizártnak azt sem, hogy túl öregnek tart. Az meg az én bajom ha mindig gyerekeket akarok felszedni... férfiak meg nincsenek...
1268. Drop
2013. nov. 5. 10:19
Huu gyerekek... Én annyira elszoktam ettől a pasi-nő játékoktól. Azt se tudom mit kellene tennem vagy nem tennem. Kezdeményezhetek én? Vagy ő egyáltalán nem is akar engem látni? Annyi kérdés van ilyenkor. Idegesít.
1267. Drop
2013. nov. 4. 11:05
Raktam képet a naplóba!
1266. Drop
2013. nov. 4. 09:52

Köszi Ibolya. Igyekszem kikúrálni magam. Rosszabbul nem lettem. Hála az égnek. Biztos valamit megfogtam a szalagon valaki után.

Igen az utóbbi 1 hónapban olyan dolgok történtek amik megbillentették a libikókámat. Kezdem jól látni magam, vagyis jobban. :)

Szeretek sminkelni. Szeretek kísérletezni. Szeretek extrém lenni.


Veled mi újság?

2013. nov. 3. 10:04

Jobbulást!

Örülök hogy jól sikerült a buli!!! Látod most megkaptad a visszaigazolásokat, a sok fogyásért. Hát erre volt most éppen szükséged! Ugyhogy hajrá tovább!!!

A sminkelés miatt meg irigyellek!!! Soha nem tudtam magam "rendesen" kisminkelni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook