Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi 2012 fórum

Fogyi 2012 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyi 2012

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1144. patapucs (válaszként erre: 1143. - Patapucs)
2013. aug. 28. 12:26

Egyébként te miért nem kezdeményezel?

Én anno írtam a pasinak, ha érdekesnek gondoltam a fickót. :-)

1143. patapucs (válaszként erre: 1142. - Drop)
2013. aug. 28. 12:24

Regisztrálj máshova, annyi fajta van.

A kalóriabázisponthu-t ismered?

Arra gondoltam, hogy ha oda beregisztrálsz, ha akár csak pár napig vezeted, hogy mit és mennyit ettél, már akkor kiderülhet, hogy pld. túl kevés a fehérje, túl sok a zsír vagy a ch.

Meg persze nem ártana egy teljes vérkép.

Nekem így derült ki, hogy vashiányom van és az okozza a memória problémám, hajhullásom, stb.

A jövő héten nekem is el kell mennem a körzetihez, kérem beutalót immun és hormon vizsgálatra, mert nekem a hormonjaimmal van bajom.

1142. Drop
2013. aug. 28. 12:14

Tény, h át kell állnom a kajával. Nem biztos, hogy az a reggeli ami elég volt múlthéten, az most elég. Vagy amit ettem másfél éve, az most elég. Pedig kisebb vagyok elégnek kellene lenni. Biztos valami hiányzik a szervezetemnek. Csak rá kell jönnöm, hogy mi az. Igen, félre kell kicsit raknom a fogyást. Pedig állandóan erről beszélnék mindenkivel. Szerintem 1-2 embernek az agyára is megyek. Neked a barátod nem hiteles, az idegen igen. Nekem a barátaimtól nem hitelesek. Jól esnek meg tényleg. De ugyanakkor tudom, hogy decemberben is 74 kiló voltam meg most is. Szóval semmi nem változik. Csak én lettem negatív.

Társkereső? Fenn vagyok, de elvétve irnak rám.

1141. patapucs (válaszként erre: 1140. - Drop)
2013. aug. 28. 11:56

Ok, értelek.

Nem könnyű váltani, de a lényeg, hogy elindultál.


Miért lettél rosszul? Azért ez nem normális akárhonnan nézem.

Vagy keveset eszel, vagy nem kapja meg a szervezeted azt amire szüksége van, vagy alacsony esetleg a vérnyomásod...

Az élet megkeményíti az embert, de nem szabad kiszipolyoznod sem magad.

Az sem jó, hogy központi kérdést csinálsz a fogyásból.

Mármint hogy meg kellene próbálni más fele is elvinni a gondolataid.

Pld. csetelgetés vhol, társkeresőn regisztálva ismerkedés, stb. Én ezekkel mindig jól elszórakoztam (amikor fogyis voltam régen) és jöttek a pozitív visszajelzések.

Ez olyan, hogy hiába van barátom, ő számomra nem objektív. Ha azt mondja, hogy jól nézek ki nem tudom eldönteni, hogy valós amit mond vagy ő lát olyannak...egy idegentől az ilyen bókokat és jobban elfogadom és elhiszem, hogy így van.

1140. Drop
2013. aug. 28. 11:46
Hát a story másik feléhez hozzátartozik, hogy én saját magam egyedül elmentem a konditerembe akkor február 27-én . Senki nem hitt bennem. Senki nem segített. Apám a 4-5 hónapnál mondta azt, hogy jól van most már elhiszi....Egyedül találtam ki mit mocorgjak, hogyan. Egyedül találtam ki a diétát. Egyedül. Nem hangoztattam. Nem mondtam senkinek. Csak csináltam a dolgom. Szerényen, dolgosan nap, mint nap és láss csodát olvadtak a kilót. Betartottam, hogy nap 1 kocka csoki se több. Nem ettem félre. Nem volt bűnözés. Tudom, egyedül kell megtennem a következő lépést. Csak talán ha ezeket kiírom magamból akkor könnyebb lesz.Hidd el keresem a munkát, most küldtem el a 1789. dik önéletrajzomat. Ilyen az élet.Megint drasztikusnak kell lennem magammal szemben. Ma volt a 4 dik alkalom,hogy a konditerembe rosszul lettem. Nem mondtam senkinek. Nektek se akartam. A csodáért tenni kell, nagyon sok mindent. Eddig hip-hop lefolytak rólam a kilók de most, de most igazán tennem is kell ezért.
1139. patapucs
2013. aug. 28. 11:33

Az a baj kis Vukk, hogy egyrészt nem jó diétát csinálsz és lehet, hogy van vmilyen vitamin hiányod.

Nem tudlak helyre billenteni, mert ezt a "harcot" neked kell megvívnod saját magaddal.

Kíváncsi lennék, hogy hányan vannak akik szeretik a munkájukat és nem kötelességből csinálják.

Az anyám 14 éves korától dolgozott és nem azért volt takarító nő, mert élvezte....

Basszus, csajszi, ha ennyire utálod miért ücsörögsz a hátsódon és miért nem keresel vmi mást??

A munka nem fog a helyedbe jönni!

Ha ez a diéta nem jó, miért nem változtatsz??

Miért várod, hogy a csoda bekopogtat az ajtódon...???

1138. Drop
2013. aug. 28. 11:16

Mennyivel könnyebb azt enni amit akarsz. Megenni a tortából azt a bizonyos szeletet. Meginni a buliban az első és második vagy még több sört. Megenni a tábla csokit. Nem vittem kaját melóba, á csak beugrok a boltba 1-2 pogiért vagy egy csigáért. Hisz én már leadtam a 26 kilót, nekem lehet. Lehetnék ennyivel is elégedett, nem!? Most már majdnem átlag alkatú vagyok. Ez így jó nem!? Na de ne térjek már el a kitűzött céltól...Csak megint előjött a 2012 február előtti énem. Minden szar és eszek. Negatív vagyok. Elegem van a melóból. Nem elég a pénzem. Nem fogyok. Nem vagyok boldog. Magányos vagyok. És kicsi. " Egyedül vagyok, kicsi vagyok, éhes vagyok! … Segítsetek Vuknak, a kisrókának!” :)

El kell engednem a súlyom, hisz leadtam 26 kilót. És el kell engednem a következő 15 kilómat is. Most csak kötelességből járok konditerembe, kötelességből eszem a joghurtot, a zabpelyhet, a csirkehúst, a túrót. Nem jó kedvből. Nem azért mert jól esik, nem azért mert izlik és finom. Ha nem mert kell. Ezt kell átfordítanom. Át kell , mert ez miatt stagnálok a 74-75-ön. Ezért nem megy le, mert ez a negatív szemlélet a súlyomat se engedi. Szeretnem kellene magamat. Szeretni, hogy lefogytam. Szeretni, hogy vékonyabb vagyok. Boldognak lenni, hogy könnyebb levegőt venni. Könnyebb lehajolni. Könnyebb felmászni a negyedikre. Kisebb ruhákat hordok. Nem 52-54 hanem 44-42. Nem xxxxxl hanem M. Nem vagyok rest elmenni a kondiba 30 napból 24-25 ször. Látszanak olyan dolgok a testemen, amiről nem is tudtam , hogy nekem vannak. Barátaim is mindig dicsérnek, hogy milyen szép vagyok. Van munkám. Van tető fejem felett. Bassszus 100 kiló voltam... Kellene nekem egy jó nagy verés. Hogy valaki észhez térítsen. Vagy kellene egy számomra hiteles visszaigazolás, hogy szép vagyok és most már aztán legyek happy. Az a baj, hogy ettől várom a happységet és tiszta görcs vagyok. Meg kellene találnom valami másban azt, aki-ami visszaigazolja nekem. Csak ez a görcs. De ti is tudjátok, hogy nem mindegy, hogy kitől-mitől kapjátok a visszaigazolást. Legyen számodra hiteles. És amíg az nincs meg... negatívság lesz..Csak amíg ez a szomorúság van az arcomon, nem igazolja vissza senki, hogy milyen jó bőr vagyok.

1137. Drop
2013. aug. 27. 15:39

Tudom. Ez iszonyat nyomaszt, rám van írva. Valamelyik nap egy ismeretlen ember megkérdezte, hogy miért vagyok szomorú, pedig csak rám nézett, nem ismert. Ennyire lerí rólam.


Valamit tennem kell!

1136. patapucs (válaszként erre: 1135. - Drop)
2013. aug. 27. 14:31

Ne haragudj azért amit írok, de iszonyatosan negatív vagy állandóan.

Próbálj meg olyan könyvet olvasni, ami a pozitív gondolkodásról szól.

Ha negatív vagy, bevonzod a rossz dolgokat.

1135. Drop
2013. aug. 27. 14:04
Tudod most minden baj. Minden rossz. Semmi nem működik. Minden beszart. És a többi és a többi....
1134. patapucs (válaszként erre: 1133. - Ibolya19710123)
2013. aug. 27. 13:28

Nálunk tegnap esett. Holnap már sütni fog nálatok is. :-)


Miket eszel és hogyan fogyózol, hogy eleged van?

1133. ibolya19710123 (válaszként erre: 1132. - Drop)
2013. aug. 27. 13:21

Én is valami ilyesmit érzek!

Tegnap futotam egy órát,ma szakad asz eső!!

Csajok kezd elegem lenni a fogyiból!!!

1132. Drop
2013. aug. 27. 11:24
Bocs ha nem vagyok, de off-on vagyok. Majd egyszer csak leszek..
1131. Drop
2013. aug. 23. 16:41
okés köszi
1130. patapucs (válaszként erre: 1129. - Patapucs)
2013. aug. 23. 14:55
Az én hátam mögött 23 van és még 9 hátra van, de ezt használni fogom - a honlapjukon érdemes nézelődni, mert egy csomó jónak tűnő cucc van.
1129. patapucs (válaszként erre: 1128. - Drop)
2013. aug. 23. 14:52

Figyu, ha úgy döntessz, hogy kipróbálod a krémet, akkor a következőt keresd:

Eveline Cosmetics: Slim extreme 3D az olcsóbb 1100-1200 körül van (ha jól rémlik), én a drágábbat vettem, az 1600-1700. Fehér a tubusa.

Ennek hűsítő hatása van, a benne levő menthol miatt.

Nálam bevált, nekem jobb lett a bőröm mióta ezt használom.

1128. Drop
2013. aug. 23. 14:46

tény h 26 kilós fogyás után ne csodálkozzak...

tény h előbb kellett volna gondolkodnom... krém stb...

tény, hogy még legalább, mondom legalább 13 kilót kell még leadnom...

1127. patapucs (válaszként erre: 1124. - Drop)
2013. aug. 23. 14:32

Ha a bőröddel van gondod, az alapvetően genetika.

Állítólag feszesít (azt ne kérdezd, hogy mennyi idő alatt, most kezdem el majd kipróbálni), ha minden nap 1x-2x megeszel 1 kiskanál étkezési zselatint (javasolt belekeverni pld. joghurtba, úgy nem tapad mindenhova), mert a kollagén jó a bőrnek. Én lehet, hogy a Biotechnél veszek tablettát, mert abban hyaluron is van, ami állítólag szintén kell.

Én egyébként kb. 1 hónapja kenem magam bőrfeszesítő krémmel (a Rossm-ban vettem) és sokat használ - persze ahhoz, hogy rendbe jöjjön, szerintem kb. 6 hó - 1 évre lesz szükség.

1126. Drop
2013. aug. 23. 14:29
Nem úgy, a bőröm lógására gondoltam...
1125. patapucs (válaszként erre: 1124. - Drop)
2013. aug. 23. 14:27

Szerintem ezt neked kell eldöntened, de én elkezdeném írni, hogy mikor mit ettem és mikor milyen tünet volt, hogy éreztem magam, stb.

Ha elküld a gasztrora, akkor jó pár hetet megspórol az ember ezzel.

1124. Drop
2013. aug. 23. 14:22
Lányok! Kezd aggasztani a hasam... Csináltam róla képeket és ez betett nekem.... Eddig el voltam vakulva magamtól... és nem láttam, hogy fogytam is hééé Gondoljátok egy előkonzultációt megérne egy dokival!?
1123. Drop
2013. aug. 23. 13:30

A nyaralás erről szól Ibolya, nem!? Lényeg, hogy klassz volt...


Meló: nem írnak bele a jövőheti beosztásba, kétségek között vagyok h maradok e... felmegyek az irodába, erre közlik velem, hogy hát a beosztásos dosszié legutolsó lapján vagyok (ahova azokat rakták akinek lejár a szerződése) és ezt tudtam én!? sosem volt így... és ott megnézem hát szeptember 1-jén be vagyok írva.. szóval hülye leány vegyem úgy h kapok majd valamilyen szerződést.... információ hiány az van... eddig is tudtam.... na de eeezzzz...

1122. Drop
2013. aug. 22. 21:46
Hidd el keresem, de amíg nincs más maradok ha marasztalnak...
1121. patapucs
2013. aug. 22. 17:16

A lényeg, hogy jól érezted magad! :-)

Az az 1-2 meg pikk-pakk leszalad.

2013. aug. 22. 16:56
A nyaralás tökéletes volt, szerintem híztam l- 2 kg-ot is, még nem mértem magam. Holnaptól ujra fogyi...
2013. aug. 22. 16:54
Megjöttem!!!!
1118. patapucs (válaszként erre: 1117. - Drop)
2013. aug. 22. 13:49

Ha nem akarsz maradni vhol, akkor változtass.

Annak semmi értelme, hogy szenvedj.

1117. Drop
2013. aug. 22. 09:59
Lassan véget ér a mostani melóm. Új nincs is kilátásba. Jövőhétre még beosztásom sincs kiírva. Mindenki azt mondja, hogy úgyis marasztalnak... de nekem nincs kedvem ehhez...
1116. patapucs (válaszként erre: 1115. - Drop)
2013. aug. 18. 09:10
Engem az étcsokis almakarika csábított el. :-)
1115. Drop
2013. aug. 18. 09:06
Ohh tegnapi nap a süti ördöge ejtett rabul :)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook