Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyásaim története, avagy, hogyan fogyjunk le lassan, tudatosan, tartósan.... fórum

Fogyásaim története, avagy, hogyan fogyjunk le lassan, tudatosan, tartósan.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyásaim története, avagy, hogyan fogyjunk le lassan, tudatosan, tartósan....

1 2
5. baba1977 (válaszként erre: 4. - C12cd2b1c1)
2010. aug. 31. 13:28
én anno járam,csak abba hagytam sajna:( itthonra rendeltem kazit,,de ááááááá ott figel a polcon:Dérdemes elmenni,akkor tuti tornázol is:)
4. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 3. - Baba1977)
2010. aug. 31. 13:15

Kedves vagy, utána is néztem :) hatásosnak tűnik.


Ők vannak Budapesten :

[link]

2010. aug. 31. 13:03

erős csontu vaok én is ,és ez a baj,gebe sose leszek:)

de futás helyet probálj mást,pl vmi tornát callenetics..naon jool formál..

2010. aug. 31. 11:05
gratulálok!:)
2010. aug. 31. 10:08
Mindig is husis kislány voltam, igaz már oviban elkezdtem balettra járni és 4 éves korom óta magyar néptáncolok, de valahogy sosem voltam nádszálvékony, "csak" nőiesen karcsú. Noha édesanyámtól jó géneket örököltem, ő is sportolt és néptáncolt világéletében, így alkatilag "jól hízom" illetve fogyok, arányosan mindenhonnan még ha 1-1 kilóról van szó, akkor is. A táncnak köszönhetően (meg a görög-magyar véremnek) mindig volt vádlim, fenekem, derekam és mellem is (régebben utáltam - 11 évesen kezdtem nőiesedni, furcsa volt, de most már kellőképpen összebarátkoztam vele), de ez hosszú történet.

Ugrás a teljes írásra: Fogyásaim története, avagy, hogyan fogyjunk le lassan, tudatosan, tartósan....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook