Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás utáni súly megtartása és a túlzott lefogyás kiküszöbölése....hogyan lássul reálisan magunkat a tükörben? fórum

Fogyás utáni súly megtartása és a túlzott lefogyás kiküszöbölése....hogyan lássul reálisan magunkat a tükörben? (beszélgetős fórum)


1 2
14. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 6. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 16:13
én 173 vagyok erre a súlyra, és pont ugyanúgy érzem magam..
13. zsuuu22 (válaszként erre: 12. - Ariettina)
2012. nov. 15. 16:07

Persze, jobbnak látom magam, mint amilyen voltam, de még mindig nem azt látom, amit mások mondanak, hanem még most is ducinak tartom magam...

Amúgy teljesen egyetértek azzal amit az utolsó sorodban írtál, én is gyakran mérlegre állok, hogy lássam idejében ha esetleg valami miatt híznék...2-3 kilótól könnyebb megszabadulni, nem szabad hagyni, hogy megint elinduljon egy rossz folyamat.

2012. nov. 15. 15:47

sziasztok


Fényképeken sem látod "jobbnak" magad, mint a tükörben?


Én is hasonlóan vagyok, 70-ről lettem 60, 5 évig tartottam, 57-58 akkor voltam, mikor egy nagy szakítás miatt lelkileg megzuhantam. De amint "kisütött" a napocska, elkezdtem enni, és 60 megint. 56-57 kilót nem tudom tartani, csak ha nem eszek, de akkor meg feszült vagyok, üvöltözős...


Most 62 vagyok, éreztem,h esek a ló másik oldalára, hízok, időben megfogtam.


Tanács: életmódváltás, mozgás, és nem +10 kilónál észrevenni, h baj van, hanem 1-2-3 kilós visszahízásoknál visszafogni magunkat.

11. zsuuu22 (válaszként erre: 9. - Bd55e3f068)
2012. nov. 15. 15:47
Köszönöm szépen a véleményedet. :) Remélem annál a súlynál már nem fogom kövérnek látni magam... :)
10. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 15:45
Hajrá! :o)
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 7. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 15:44

Ezért mondom, hogyha a tartása nem szenvedés, mikor már elérted a kitűzött célt, nem vagy elégedetlen, nem szenvedsz, hogy nem ehetsz, nem szenvedsz a sporttól, akkor nincs gáz.

Jó vagy így is, de amire ácsingózol az is rendben van.

8. zsuuu22 (válaszként erre: 5. - Bd55e3f068)
2012. nov. 15. 15:40
Igen, azt a súlyt tényleg szeretném elérni, könnyűnek nem könnyű, de a 10 hónap alatt már összeszűkült a gyomrom, és már nem tudnám a régi étkezési szokásaimat újra elkezdeni. Hát remélem azt majd tudom tartani is. :)
7. zsuuu22 (válaszként erre: 3. - Ylush)
2012. nov. 15. 15:38
Igen, sajnos pont ezzel van baj, hogy nem azt látom még a tükörben amit szeretnék....vagy csak nem reálisan látom magam...
6. zsuuu22 (válaszként erre: 2. - HnéViktória)
2012. nov. 15. 15:36
Nekem meg van egy barátnőm, aki 169 cm, mint te és lefogyott 52 kilóra, s még mindig kövérnek látja magát....s egyszerűen nem lehet megértetni vele, hogy már mindjárt csont és bőr....
2012. nov. 15. 15:35

Talán csak telebeszélték a fejed, és azért parázol (a visszahízás mellett) azon is, hogy nem bírsz leállni.

Ha elérted az 56-57-et, majd meglátod, hogy tudod-e szenvedés nélkül tartani. Ha nem, akkor újra kell értékelni, hogy reális-e az elképzelt súly.

4. HnéViktória (válaszként erre: 2. - HnéViktória)
2012. nov. 15. 15:33
Még annyi,hogy megnéztem a képeidet,nem hinném,hogy kellene fogynod!!!-de ahogy érzed,hisz Te érzed!
2012. nov. 15. 15:31

Szia!


Én is hasonló magas vagyok, mint Te, és szerintem az a 61 kg totálisan megfelel. Képek alapján sem kell fogynod már... Ne a mérlegre, a számokra hallgass, hanem arra, amit látsz, amit érzel, amit tapasztalsz.

Étkezz ésmozogj úgy, mint eddig. Esetleg olyasmibe is belefoghatsz, ami átalakít, formál. :)


Nekem amúgy 60-65 kg az álomsúlyom... :D

2. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Zsuuu22)
2012. nov. 15. 15:31

Huuu én átérzem a helyzetet-de én is 169 cm vagyok és 62 kg,24kilót fogytam...Én már nem akarok fogyni,csak megtartani szeretném,na nekem ez a nehéz!!!!Vannak napok amikor nem okoz nehézséget odafigyelni az étkkezésre,de van amikor meg oltári nehéz...tartom már majdnem 1éve a súlyom ,de nem annyira könnyű...

És én is rögtön észreveszem ha 2kilot hízok...és zavar!!!!

2012. nov. 15. 15:19

Sziasztok!


Januárban telt be a pohár nálam, hogy nem akarok többék kövér lenni.....már nem bírtam a mérlegre nézni, mikor megláttam, hogy 89 kiló lettem. Ekkor jött a kattanás. Elkezdtem másképpen étkezni, áttértem az egészséges életmódra, aztán bevezettem a mozgást is. Azóta 28 kilót fogytam, de még szeretnék 5-6 kiló leadni.

Sokan mondják, hogy nem kellene már fogynom, mert túlzásba fogom vinni, de sajnos én nem úgy látom magam, mint más, én a tükörben néha még mindig a duci lányt látom....Nem vagyok elégedett még, úgy érzem ahhoz még kell pár kiló minusz.

Viszont én is félek attól, hogy egy idő után nem fogok tudni leállni, és mivel többet soha nem akarok olyan lenni, amilyen voltam, rettegek a visszahízástól, félek hogy nem fogom megtalálni az egyensúlyt....

Most 61 kg vagyok, és 168 cm...Jó lenne 56-57 kg lenni.

Ti mit gondoltok erről a témáról? Sok nőt ismerek akik hasonló problémával küszködnek, olyant is aki már túlzásokba esett....és nem lehet lebeszélni róla. Ez is ugyanolyan probléma mint a hízás szerintem. Mi a megoldás rá?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook