Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás torna nélkül, Zumbázva :) és a kaja fórum

Fogyás torna nélkül, Zumbázva :) és a kaja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
23. judy1974 (válaszként erre: 16. - 5819723512)
2011. ápr. 5. 14:01

Úgy emlékszem van az az Aerobic.lap ott vannak különböző letöltések, talán onnan szedtem le.....nézd meg!

és csináld kora reggel, vagy este, megéri áldozni az ügyért.

22. hanyatka85 (válaszként erre: 19. - Kisbögre)
2011. ápr. 5. 14:01
kösz kisbögre!!akkor már nyugodt szívvel próbálom majd ki.Még majd le kell töltenünk.de aztán hajrázok hogy a nyárra emberibb formám legyen :))))))))))
2011. ápr. 5. 14:00

sziasztok

én egy másik fórummal kezdtem 1-én a fogyit..

Ez a zumba nagyon érdekelne engem is..letöltötem egyet de oylan gyors meg képtelenség követni.Gondolom magyarul még sehol sincs fenn.Szeretném megkérdezni ak töltött már le vagy neki ők hogy látják vagy priviben is írhattok esetleg linket vagy címet ahonnan leszedtétek.Nagyon megköszönném:)

Kitartást mindenkinek:)

20. Pitypangné (válaszként erre: 17. - Blackgirl86)
2011. ápr. 5. 14:00
Az a jó, ha lelkes vagy. :) Nem is lehet úgy sportolni, hogy kényszernek érzed... Tuti menni fog, bízz magadban. Én is belelkesültem most. :D:D
19. kisbögre (válaszként erre: 11. - Hanyatka85)
2011. ápr. 5. 13:58
Szia! Még én is szoptatok, most múlt 8 hónapos a kislányom és nekem ugyanúgy van tejem tehát hajrá!
18. judy1974 (válaszként erre: 15. - Pitypangné)
2011. ápr. 5. 13:58
biztos jól írtad? 200ft? nincs az a gyúrós pasi, aki visszatartana, hogy menjek! Egyébként normálisak ezek a "gyúrós pasik" is, nem kell tőlük félni. én is járok terembe, és még segítenek is, ha súlyt kell pakolni, vagy vmi. Mondjuk én is akkor megyek inkább amikor egyedül lehetek (vas.reggel) de csak azért, mert ez egy kisebb terem és akkor nem kell várnom a gépekre, tudok a saját ütemem szerint haladni. De a zumba pedig szerelem első látásra, nem hagynám abba semmiért!
17. blackgirl86 (válaszként erre: 15. - Pitypangné)
2011. ápr. 5. 13:56

De jó fejek vagytok!

Most annyira lázban égnek, hogy csak na!

Csak tartson ki! :)


És kívánok mindenkinek sikeres alakformálást, és boldog perceket, élvezve amit csinál!

2011. ápr. 5. 13:56

sziasztok :)


Én is csatlakozhatnék????

nekem is csak 10-12 kg feleslegem van,a miből sok sétával és diétával a fele lejött. De én is annyi jót hallatom a zumbáról és hiányzik a mozgás. Már ki is próbáltam, de nehéz összeegyeztetni egy kis manóval :( aki rém keveset alszik. Mindenképpen itthon szeretném csinálni - még feszélyez a tömeg :(


Honnan tudnám letölteni és a videót, mert DVD-t néztem tegnap és még nem találtam.

Előre is köszönöm!!!!!

15. Pitypangné (válaszként erre: 5. - Blackgirl86)
2011. ápr. 5. 13:53
Én is szereztem videót, és itthon... Bár egy ideje nem csináltam, de pont ma gondoltam rá, hogy elkezdem megint. Úgyis mindig az volt az álmom, hogy táncolhassak, de sajnos pénzünk soha nem volt arra, hogy beiratkozzak valahová... Úgyhogy tök boldog voltam, amikor hallottam a zumbáról, rögtön tudtam, hogy ezt nekem találták ki. :D Én szívesen eljárnék, ha ki tudnám fizetni... Most gondoltam a futásra is, de egyedül ez sem megy, próbáltam már. Barátomat kértem meg, hogy járjunk el együtt eleinte, és ösztönözne vele, aztán ha megszoktam és megszerettem, akkor úgyis megyek egyedül is. Meg a munkahelyén van konditerem, nagyon olcsó, 200 Ft egy hónap, oda beiratkozhatnék, de ezzel nekem is ez a bajom, hogy azt nem akarom, hogy ott gyúrnak a pasik, nekem meg rázkódik a fenekem a futógépen.. :D:D:D Pedig régebben kosaraztam, hozzá voltam szokva a futáshoz, és hiányzik is a mozgás.. Ja, amit még ajánlok az a hula-hopp karika... Deréktájt csodákat művel, ha mindennap csinálod olyan 10-15 percet. :)
14. judy1974 (válaszként erre: 8. - Blackgirl86)
2011. ápr. 5. 13:52
Azért azt ne hidd el, hogy 2 alkalom után már teljesen másképp néz ki! Ez is csak hosszútávon működik, de úgy biztos!
2011. ápr. 5. 13:49

Halihó!


Rajtam kb. 25 kiló felesleg van, és én már kb. fél éve járok zumbázni, sajnos csak heti 1x. Nagyon sok évig társastáncoltam, szóval nekem duplán is bejön a zumba. Imádom!!! Mostanában mondjuk nem tudtam órára járni, de tervben van, hogy építkezés után heti 4x zumbázzak otthon! Árban sok-sok különbség van, attól függ, hogy hova jársz. Bérletet soha nem vettem, pontosan amiatt, hogy nem mindig tudok elmenni a munkám miatt. Azt szeretem benne, hogy az is járhat, akinek semmilyen ritmusérzéke vagy tehetsége nincs a tánchoz, mert a zumba úgyis megtanítja ezekre! :) Lsd. anyukám! Őt is elcipeltem egyszer, nagyon élvezte!

Szóval, aki fogyni szeretne, bátran menjen ZUMBÁZNI! Sok sikert Nektek! :)

12. judy1974 (válaszként erre: 5. - Blackgirl86)
2011. ápr. 5. 13:49
Ne érezd magad kellemetlenül! Menj el, ha megteheted! egész más órán, csoportban, mint otthon. Nem tudom milyen alkat vagy ,de pl. nálunk vannak kifejezetten nagydarab lányok és van bizony olyan hölgy is, aki minimum 60 éves, és ugyanúgy tekeri magát mindenki! Nagyon jó a hangulat, senki nem feszélyezi magát, függetlenül attól hogy néz ki! Próbáld ki!
2011. ápr. 5. 13:49
Sziasztok!én még szopiztatok!de én is ki szeretném próbálni a zumbát de csak itthon tudnám!szerintetek azt lehet szoptatás alatt is csinálni?tervem szerint én 10kgtól szeretnék szabadulni.honnan lehet letölteni????
10. blackgirl86 (válaszként erre: 7. - Bocikaramell)
2011. ápr. 5. 13:49
Én még nem mentem el, és szerintem nem is fogok. Itthon egyedül próbáltam, de így is nagyon jól éreztem magam. :)
9. blackgirl86 (válaszként erre: 6. - Judy1974)
2011. ápr. 5. 13:48
Ahogy mondod! Én is ezért vigyorogtam végig, nem tudtam abbahagyni. :) Jó érzés volt!
8. blackgirl86 (válaszként erre: 4. - Kisbögre)
2011. ápr. 5. 13:47

Ezt én is hallottam. Egy ismerősöm mesélte hogy 2x volt, és kilóban semmi változás, de másképp néz ki teljesen.

Ez volt az ösztönzés, ezért kerestem rá!


További jó szórakozást, és kellemes "átalakulást"

2011. ápr. 5. 13:47
Sziasztok! Én is a lusták közé tartozom! A második gyerekem után az úszógumi rendesen ott van. Én is voltam már zumbázni, a dvd-k is megvannak, de valahogy nem visz rá a lélek, hogy egyedül neki álljak. Eljárni meg sajnos időhiány miatt ritkán tudok menni. A tüdőment én is kiköpöm egy-egy óra alatt, viszont nagyon jó a hangulat és nem érzem magam frusztráltnak.
2011. ápr. 5. 13:46

Sziasztok lányok!

szerintem is nagyon jó a zumba. Szálkásít (mivelhogy zsírt éget), alakot formál és tényleg nem olyan mint egy edzés. Az az egy óra pillanatok alatt elmegy, mintha buliznánk!!! Sajnos csak egyszer tudok menni egy héten.

5. blackgirl86 (válaszként erre: 3. - Pitypangné)
2011. ápr. 5. 13:46
Persze hogy nem baj hogy írtál! És te otthon zumbázol, vagy eljársz? (mert őszintén megmondom, én nem merek elmenni, mert kellemetlenül érezném magam)
2011. ápr. 5. 13:42

Sziasztok!

Én azért írok ide nektek, mert én járok Zumábázni terembe, ugyan nekem csak "pár" kiló feleslegem van.

Olyan 6-7 kg fogyásnak már nagyon örülnék. Már több mint 2 hónapja járok heti 2 alkalommal, és figyelek a kajlásra is. Kilóban még nem ment le sok csak 1 viszont látványos a változás. A fenekemen és a combomon. A combjaimból 1 hónap alatt 4-4 cm ment le, a fenekemből pedig 1-2 cm.

Ez csak 1 hónap termése.

Szóval hajrá lányok, Zumbával mindent el lehet érni, fő a kitartás!!!

2011. ápr. 5. 13:39

Szia!


Remélem nem gond, hogy írok, mert nekem nincs súlyfeleslegem, és fogyni sem akarok, de izmosodni szeretnék..:D Viszont egyedül nagyon nehezen szánom rá magam a tornára, kb úgy vagyok vele, mint te. A zumbát én is próbáltam már, nekem is nagyon tetszett. :)

2011. ápr. 5. 13:36

én a te embered vagyok. Pontosan hasonló problémám van. Mind kilóban, mind hozzáállásban.

A torna annyira nem megy, de a kaját le tudnám tenni. Nekem még nem sikerült leadnom, de nagyon azon vagyok hogy így legyen!

2011. ápr. 5. 13:34

Sziasztok!


Tudom hogy már kismillió fogyókúrás téma lett elindítva, de én azért döntöttem úgy hogy nyitok egyet mert egyik sem volt az én érdeklődésemnek teljes mértékben megfelelő.


Nos, az a lényeg hogy rajtam kb 10-15 kg felesleg amit szeretnék leadni. Lehet bután hangzik, de úgy gondolom nehezebb dolgom van mint akinek például kétszer ennyi feleslege van. És hogy miért?

Mert egy olyan illetőnek jobb ösztönzés, ahogyan látja hogy "olvad" róla lefelé, látványosabb sokkal, így sokkal sokkal ösztönzőbb szerintem!!

Nekem van egy olyan gondom is hogy baromi lusta vagyok, hiába az akarat, de a torna nem megy, nagyon hamar, percek alatt feladom. Sokkal hamarabb kibírnám hogy ne egyek 1 hétig, minthogy 1 órát végig aerobikozzak például.

De rátaláltam a Zumbára, a napokban szedtem le egy videót, és kipróbáltam. Nagyon élveztem, és végig mosolyogtam, nem tudtam abbahagyni. A szívem úgy kalimpált, mintha kilométereket futottam volna le.


Nem érdekel hol tartanak fittnesz órákat, nem érdekel hogy melyik tanár a legjobb, és hogy mennyibe kerül egy bérlet, nem érdekelnek a különböző diéták típusai, viszont nagyon szívesen fogadom azokat a hozzászólásokat, tapasztalatokat véleményeket, akik hasonló cipőben járnak, és a mozgás annyira nem megy (de például egy buliban végigtáncolja az estét), akiknek kb hasonló a felesleges súlyuk és szeretnék ők is eltűntetni, vagy akinek már sikerült.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook