Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 7-tól fogyás diéta nélkül fórum

Március 7-tól fogyás diéta nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 6. 09:05
Milyen volt a hosszú hétvégétek?
2009. ápr. 28. 09:32

Hát tervezünk egy kisebb kiruccanást :)ott úgy sem nagyon lesz lehetőség diétára :P

Addig triplán tornázom :)

És Ti???


Sok sikert a vizsgához :)

2009. ápr. 28. 08:36

Sziasztok!


Samsam remélem, gyógyulgatsz;) Nekem már csak az orrfújós része maradt meg... Így is kellemetlen... Mindjárt indulok futni egyet. De még nem tornázok. Este minden igaz, vizsgám lesz, majd ott kimozgom magam;) Köszi eprecske:) Kitartás:) Hosszú hétvégére terveztek valamit? Csak hogy ne mindig a fogyásról írjunk:) samsam, neked jobbulást:)

2009. ápr. 27. 14:40
Jaj lányok mielőbbi gyógyulást kívánok nektek :)Sok meleg citromos kamilla tea az segít :)
45. eprecske (válaszként erre: 42. - Narumi099)
2009. ápr. 27. 14:39

Én egész jól :)

Bár én nem látok változást és ezért a páromat nyaggatom ő lát-e :)Mea erobik ezen a szép napot :)

Majd a hétvégén bűnözünk :)

44. samsam
2009. ápr. 27. 09:38

hello, itt a nátha!!! :( szokásos tavaszi náthámat töltöm, és kitaláltam, hogy visszakérem tesómtól Czanik Balázs féle aerobic dvd-met, mert azt imádtam, jó könnyű, szórakoztató és laza... ha minden nap csinálod, az elején olvadnak a kilók, csak utána kell egy fokkal erősebb.

Jaj, nagyon rossz lehet neked, de szépen kúráld magad, a mozgást pedig most hagyd, megvár.

2009. ápr. 26. 11:01
Ez egyre rosszabb:( Sajnos.el Elkezdem magamat kúrálni. Már csak két nap. Evést betartom, csak a mozgást hanyagolom. Ma sétálunk egy jót barátnőmmel. Körülbelül ennyiben ki is full. :( Remélem Ti egészségesek vagytok! Csak így tovább!
2009. ápr. 25. 09:00

Sziasztok!

Sajnos nem tudok egyszerűen meggyógyulni:( Már napok óta fáj a torkom... mostmár j9n az orrfújós rész. Mivel kedden lesz vizsgám, így nem is nagyon erőltetem a mozgást.. Ott bizony 120% kell.

Múltkor jártam így, hogy nem pihentem ki, szépen lett egy hörghurutom... Nem kockáztatok.

És Ti hogy álltak? Ma ismét gyönyörű napnak nézünk elébe:) Ki a szabadba!!!:)

41. samsam
2009. ápr. 25. 08:45
huh, hát őszintén szólva SZÖRNYŰ, viszont(!!!) tényleg könnyen átcsúszik az emberen, és meg lehet szokni ám. DM-ben olcsóbban lehet most kapni. :) (így is azért drága, de megéri)
2009. ápr. 24. 16:03

A friss ananász isteni finom! :) nyami:)

Milyen az a wasa kenyér?

Egyetértek samsam:) Pumpálja az emberbe a kitartást, vagy nem tudom:) De jó:)

2009. ápr. 24. 15:52

Háűt én is örülnék ha legalább ennyi összejönne :)

Most ananászt eszek ananássza mert jó zsírégető.De nem ám a konzerv :)

38. samsam
2009. ápr. 24. 15:12
nekem 8-9-10-11-12 amennyi összejön... tényleg bazira jó így, hogy írkálunk... :)ma wasa kenyeret próbálgattam megint, mint a régi szép időkben.
2009. ápr. 24. 13:07
Én már csak 15től szeretnék :)
2009. ápr. 24. 07:36

Sziasztok!

Ez egyjó ötlet, hogy direkt kisebb nadrágot vegyek:) Amúgy ki mennyi kilótól szeretne megszabadulni?

35. samsam
2009. ápr. 23. 15:14

hahó... kevésbé vagyok összetörve, köszi-köszi!!!

namostaztán tényleg (TÉNYLEG) aerobicolni fogok. Anyu hazajön este, Vince babát lepasszolom neki, és nagyon tornázni kezdek! hö!

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, nekem is van gatyám, ami nem jön fel rám, és van olyan is, ami feljön, de inkább nem kéne!!!! igen, az a cél, hogy ezekben a cuccokban csúcsszupik legyünk!!!! :)

34. eprecske (válaszként erre: 32. - Narumi099)
2009. ápr. 23. 14:30
Köszönöm szépen :) Bár épp ma vettem egy nadrágot amit sajna ott nem tudtam megpróbálni csak a munkahelyemen de nagyon elkeseredtem mert nem állt jól.Még mindig látszik a nagy hájam.De nem vittem vissza mert ez lesz a cél amibe szeretnék igazán jól mutatni :)
2009. ápr. 23. 14:28

samsam :)

Ne keseredje el!Attól mert megeszel egy csokit csak boldognak kéne lenni hiszen boldogság hormont termel :P

Ettől még nem leszel nehezebb :)A fogyinál a kalória számit.És ha mellette kevés kalória tartalmú ételt eszel akkor belefér akár minden nap :)Elég lelkesítő:)

Este én is megyek erobikra tornázzunk együtt :)

2009. ápr. 22. 19:00

Sziasztok! Gratulálok eprecske!! :) Szép teljesítmény!! sam-sam, egy alkalom még nem a világ! Emiatt ne ess kétségbe! Menni fog a továbbiakban is! Csak, kell néha egy kis kicsapongás!

Sajnos, nekem is szokott... főleg, hogy olyan helyen doglozok, ahol szinte kéregetik magukat:D Nekem sajnos fél kiló ment még csak le... dehát ez van. Most nekiálltam Norbizni. A kiképzés című DVD-re tornázok, remélem sikerülni fog):

samsam, ne add fel semmiképpen sem! Már megetted, ne bánkódj miatta!

31. samsam
2009. ápr. 22. 16:12
jahahajjjjjjjj!! befaltam egy rakás csokit, és most tényleg nem mozgok!!! segítség!!! vmi lelkesítő kéne!!! óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :(:(:( óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
2009. ápr. 22. 09:51

Hűha úgy látom jól lemaradtam :)

Remélem azért még csatlakozhatom :)

Már sikerült tornával -7 cm-t és -2,5kg-ot leadni :)

2009. ápr. 15. 13:56

Most jöttem meg a futásból. Sajnos csak 16 percet sikerült produkálnom. A tornát majd este behozom, mert lassan megyek el itthonról. Lábra igyekszem erőteljesen tornázni... Meglátom bejön-e, amit a kút fejemből pattan ki.

Biztos lesz kedve:) Majd egy jót alszik :) Tesóim is imádtak aludni a friss levegőn:)

28. samsam
2009. ápr. 15. 12:29
hello, az éjszaka egész jól telt, itt volt egy kis vihar... talán kezd kisütni a napocska. már egészen jól érzem magam, takarítok, mosogatok, szóval eltüntetem a romokat. Vince a pihenőszékében nézelődik, eddig minden nyugis. ma kipróbáltam egy reggelizőplyhet, ami teljeskiörlésű cukormentes cucc, egész ehető. mit mocorogsz ma? mi délután kinézünk a parkba, remélem Vincének lesz kedve...
2009. ápr. 15. 11:49
Köszi:) Nemrég értem haza, így mindjárt bele is vetem magamat a mozgás örömébe:) Gyönyörű idő van ma is. Jobban vagy?
26. samsam (válaszként erre: 25. - Narumi099)
2009. ápr. 14. 18:27
nagyon jó baba, az éjszakát még nem alussza teljesen végig, de este 9-től reggel 5-ig szokott aludni. szerintem ez is nagyon szép tőle. nagyon drukkolok neked.
2009. ápr. 14. 18:03

Nem szólnak semmit, mert nincsen.Félig-meddig ebben is reménykedem, hogy miután lement az a pár kiló, utána csak "kapósabb" leszek :) A másik célom, hogy jó kondícióm legyen az edzés végett.

De kis aranyos lehet:) Jó kisbaba? Végig aludja az éjszakákat? Most sjanos mennem kell, lehet, még este netközelben leszek, de a holnapi nap biztosabb.

Légy jó, pussz:)

24. samsam (válaszként erre: 23. - Narumi099)
2009. ápr. 14. 17:54
Vince most lesz 8 hetes, szóval még én sem diétázok a szó fogyókúrás értelmében... épp csak próbálok vigyázni. még nincs férjem, "csak" vőlegényem, ő pedig támogat, megbeszéltem Vele is a dolgot. neked mi a cél? mit szól a barátod/férjed?
2009. ápr. 14. 17:48
Van egy naplóm is, annak is az a címe, hogy sohasem feladni:) Nem szeretnék annyira sokat leadni, s nem is biztos, hogy hamar lemegy... De most még türelmes vagyok. A babád mennyi idős?A férjed mit szól a fogyókúrádhoz?
22. samsam
2009. ápr. 14. 17:45
kb ugyan annyit... :) hamarosan látható lesz, egyszer beindul, és utána már csak esnek le a kilók, csak nem szabad feladni. a futás meg tényleg nagy öröm, nekem bazi jól esett!!
2009. ápr. 14. 17:40
Alig várom, hogy mikor lesz látható, hogy fogytam :) Még vagyok egy picit. És most mennyit szeretnél leadni?
20. samsam (válaszként erre: 19. - Narumi099)
2009. ápr. 14. 17:26

most vagy akkor?? :) akkor kb öt hónap alatt 12 kilót. de imádtam futni, még futóversenyen is voltam, sosem gondoltam volna, de 45 perc alatt futottam 7 kilométert, ami nálam nagyon nagy dolog volt.

most kb 1 kilo gurult le rólam, de ez a módszer nem túl jó.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook