Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás két nap alatt fórum

Fogyás két nap alatt (beszélgetős fórum)


20. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 17. 14:13
Ja igen... leadtál 4 kg vizet a szöveteidből, plusz mivel nem ettél szinte semmit, a salakanyag is kevesebb.
19. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 14:03
Akkor ennyi böjt elég volt a szervezetednek. Figyeljed hogy milyen étel okoz panaszt és ha lehet kerüljed.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Soufflet)
2022. szept. 3. 13:55
Köszi!
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Soufflet)
2022. szept. 3. 13:55
Ez igaz. Igen, ez riasztó. Hallottam a vízmérgezésről. Az tuti, többet nem koplalok.
16. Soufflet (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 13:39

Jobbulast!

Es tarts otthon, munkahelyen ilyen izotonias sz.rokat, mert hasznosak. Egy monitor nezes kozben meg a szazmillio fokos konyhaban is ki lehet szaradni.

"Az elfelejtettem inni/mindjart kimegyek utantolteni" legtobb ellenszere. Vagy ha valaki visszamegy betegseg utan, de meg gyenge.

Isten latja lelkem, en tobbet itattam meg masokkal, mint en magam a sajat keszletrmbol. De a fajdslomcsillapito/fertotlenito keszletem is masok zabaltak fel :D

De ezek filletes cuccok.

15. Soufflet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 13:27

Ehezes eseten a viz fel tudja gyorsitani a halal bealltat. Ha az egyed kivalasztasa beindul meg tobb sot vesszit a belso keringesbol.


De te nem ezen a szinten voltal :D Ahogy izzzadsz, pisilsz, az asvanyi anyagok mennek kifele.

Ezek az anyagok a taplalekban vannak. De ha nem viszed be, akkor elkezded hasznalni a tartalekot annak sorrendjeben, ahogy a szervezeted megiteli.


Ha epitettel homokvarat gyerekkorodban: le lehet ket vodor vizet ereszteni egy helyett ugyanazon a csatornan, de ha nem epited vissza, szet fog esni.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Soufflet)
2022. szept. 3. 13:26
Köszönöm!
13. Soufflet (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 13:18

Ha egyszeri eset, csak vissza kell potolni a vizet, es minden jo lesz.

Ha a puffadas visszater, orvos kell.


A legkozelebbi kozertben is talalsz izotonias italt. A drogeriakban pezsgotabletta, por formaban. A patikaban is van kiszarad gyogyulasat segito por (ugyanaz pepitaban), sportboltba is mehetsz.

De egyik sem szukseges, ha vissza tudsz terni a rendszeres, kiegyensulyozott etkezesre. Legfeljebb egy nappal kesobb kapsz erore.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2022. szept. 3. 13:16
Rengeteg folyadékot ittam, csak nem ettem.
11. Soufflet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 13:12

Nem a so, hanem a viz a fo ok, de so nelkul nincs, ami megkosse.

A "so" pedig nem konyhai, hanem biologiai ertelemben veve.

Igen, kiszaradva faradt, dezorientalt es ingerlekeny az ember.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. szept. 3. 13:12
Nem hánytam, nem fostam, csak iszonyúan fel voltam puffadva, fájt a gyomrom, belem, ezért nem ettem semmit.
2022. szept. 3. 13:09

Meg ha nem vagy idiota, akkor (gondolom) hanytal/fostal egy napig, es hogy helyre alljon a beled, azert ertel kefift masnap.

Par nap alatt meg ugyanugy visszaall minden.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Soufflet)
2022. szept. 3. 13:07
Jó, hogy ezt írod. A sóhiánytól lehetek ilyen fáradt és kómás?
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 12:34
Nem vittel be sot ket napig, ami megkotne a vizet. Melegben, fokozott so kivalasztassal, keves viz bevitellel csak ugy repulnek a kilok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
2022. szept. 3. 09:18
Köszönöm, úgy lesz! :)
5. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 08:53

Ahogy írták is előttem, nem fogytál, csak kiürült a szervezetedből sok minden, ami egyébként is előbb-utóbb ürült volna.

Most arra vigyázz, hogy hirtelen nehogy túledd magad, csak mértékkel egyél a mai napon, és majd holnap egy kicsit többet... akkor nem terheled meg az üres gyomrot a hirtelen bepótolt kajával. :))

2022. szept. 3. 08:39
Köszönöm a válaszokat! Igazából pont, hogy nem akartam fogyni, normál súlyom van. Inkább megijesztett, hogy ilyen gyorsan lementek a kilók az alig evéstől. :(
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 3. 08:26

Zsírszövetet nem vesztettél, ebben biztos lehetsz. Kézzel megfogható, ott van az.

Többek között ezért sem a mérleg mérvadó, hanem centi és összkép. Lehetsz akár 60 kilósan trotty és 70 kilósan formás.

2022. szept. 3. 08:15
Ne éheztesd magad. :-( Úgy lehet egyébként, hogy gondolom voltál wc-n, kiürültek a dolgok, meg amikor rendesen eszel, szénhidrátot sót stb. akkor ezek is megkötnek valamennyi vizet a szervezetben, ami nyilván szintén eltűnt ahogy leálltál vele. A csoda párnapos ilyenolyan kúrák pont erre alapoznak, de ha utána 1-2 napig normálisan eszel, vissza is fog jönni.
2022. szept. 3. 08:08
Tegnap csak kefírt ettem, előtte való nap semmit, csak vizet, és fogytam 4 kilót. Ez hogy lehet? Amúgy se vagyok kövér.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook