Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyás csípőről fórum

Fogyás csípőről (beszélgetős fórum)


2017. jún. 3. 19:36

Amit én most találtam csípőre:

Feküdj oldalt, fejedet is tedd le a karodra(amit nyújts ki) lábadat nyújtva zárd össze,majd emelgesd együttesen, oldalanként 30db:)

8. Channa* (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2016. jún. 5. 05:57

Tényleg!?

Akkor gyakorolod! Nagyon jó a gerinc melletti izmoknak ez a gyakorlat!:D

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2016. jún. 4. 22:35
Én ezt a pózt fel sem tudom venni :D
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Keller Szilvia)
2016. jún. 4. 22:32

"Hasonfekvés, kar magad elé nyújtva,felemelni egyszerre a lábakat-karokat, tartani X másodpercig"


Ez inkább hátizom, nem?

2016. jún. 4. 20:58
jógában a sáska-póz elég hatásos, legalábbis érzed utána, ahogy nyúlik a csípődnél az izom. Hasonfekvés, kar magad elé nyújtva,felemelni egyszerre a lábakat-karokat, tartani X másodpercig
2016. máj. 27. 17:44

Keress a neten csípő formáló gyakorlatokat. Gondolom a guggolás, kitörés, láb emelgetés, stb. jó rá.

De ezek sajnos nehezek....

3. dioevi (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2016. máj. 27. 16:57
Igazából nem a csipőm méretévelvan gondom,hanem a hússal ami lerakódott rajta, bár lehet ez ötvenen túl természetes....
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Dioevi)
2016. máj. 27. 15:46
egy helyről nem fogsz fogyni,helyi fogyás nincs,ha fogyni fogsz,akkor mindenhonnan fogsz.a csípődet tudod formálni,persze erre vannak gyakorlatok,de a csípőcsontod szélességét sem tudod megváltoztatni,ezeket jobb ha tudod,és úgy vágsz bele,nehogy késöbb csalódott légy
2016. máj. 27. 15:35
Kipróbált , viszonylag egyszerű gyakorlatokat keresek kifejezetten a csípőm lefaragására....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook