Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan küzdjem le a nassolás utáni vágyamat? fórum

Hogyan küzdjem le a nassolás utáni vágyamat? (tudásbázis kérdés)


26. Guruljka (válaszként erre: 22. - Fisica)
2020. febr. 6. 15:37
Ó de zseni! Köszi, kipróbálom! :D
25. Fisica (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2020. febr. 6. 15:10

Szeretik a macerás dolgokat :)


Nyilván ha csökkentik a kcal-t, csökken a ch is. Régi dolog ez a kalória számolás talán ezért csinálják olyan sokat.

24. Amaunet (válaszként erre: 21. - Fisica)
2020. febr. 6. 12:57
Akkor miért azt számolgatják sokan?
23. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 12:54
Egyszerűen álld meg, hogy nem mész édességes pult közelébe. A krómot a Benú gyógyszertárakban a legjobb venni. A 120 vagy nagyobb mikro értékű a jobb. Bár nem segít, hiszen a vércukrot szabályozza. Ha kívánsz édességet nem több egy kicsit a vércukrod? Egyél naponta 2 almát és sok vizet. Laktat. Hidd el észreveszed hogy csökken a súlyod.
22. Fisica (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2020. febr. 6. 11:17
Lereszelem, kis kupacokban sütőpapírra teszem és 150 fokon légkeveréssel kb 15-20 perc alatt megsütöm.
21. Fisica (válaszként erre: 20. - Amaunet)
2020. febr. 6. 11:13
De nem a kalória hízlal :)
20. Amaunet (válaszként erre: 18. - Fisica)
2020. febr. 6. 09:34
Lehet, hogy alacsony szénhidrát, de rengeteg kalória.
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Fisica)
2020. febr. 6. 09:09

Hogy csinálod, hogy ropog? ☺


Mondjuk én még nem értem el, hogy ha a szememmel nézek, a számban muszáj legyen rágcsálni valamit. Régen voltam moziban...

18. Fisica
2020. febr. 6. 08:47
Én sajt chipset szoktam csinálni. Este tv nézéshez tök jó. Finom is, ropog is és kb 0 ch :)
2020. febr. 6. 08:26
Próbáld ki a ketogenikus időszakos böjt diétát. Elmúlik minden nassfüggőséged, én is így voltam ezzel. Ma már semmilyen sóvárgást nem érzek, ura vagyok az étkezéseimnek. Írtam is erről egy cikket, adatlapomon el tudod olvasni, ha érdekel.
16. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 6. 08:08

Úgy tűnik mégsem akarod mindennél jobban azt a fogyást. Ha nem tudsz mértéket tartani, akkor talán nem kéne meg venni ezeket a termékeket.

Édességek helyett tarts a hűtődben sárgarépát, almát nasinak! De ezeket is készítsd el, darabold fel minél kisebbre egy tányérra!

Nézz és olvass olyan műsorokat, híreket, ami az elhízás veszélyeivel foglalkozik!

Tegyél a hűtőre egy egész alakos fotót és ne nyitogasd azt folyton!

15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Magdi985)
2020. febr. 6. 07:52

Igen, tisztára desszert. :D

Az én tejeskávém meg krémes lesz tőle. (Koffeinmentes neszkávé, kis tejjel, a por benne az édesítő.)

2020. febr. 6. 07:33
A különféle ízesített fehérjék is jók, valóban, mindenféle ízben létezik, reggelre én gyakran eszek olyat, hogy túró-zabpehely-valamilyen fehérjével kikavarva. Mintha édességet ennék. Vagy esetleg egy turmixot csinálni belőle.
2020. febr. 6. 02:16

Ha napközben koplal, akkor este kívánja a nasit.

Nekem egy idő óta bejön a tanács, hogy naponta 3x lakjunk jól, fehérjehangsúlyos táplálkozással.

Merthogy nincs kedvem kalóriákat számolgatni és méricskélni. Koplalni és előírásokat betartani meg sosem szerettem.

Viszont megtaláltam azt a fehérjeport, aminek isteni finom keksz íze van, és jól oldódik.

Úgy tűnik, működik a dolog, a fehérjepor pl. a tejeskávémba téve finom, krémes, és egy darabig nem jut eszembe kaja.

Ha olyanom van, eszem sütit is, de miért is ne tenném? Elég ritkán van itthon süti, ahogy azt Andi6020 is levezette logikailag. :D

Ami a krómot illeti, mindenki csak azt mondja. állítólag használ. Sőt, én is azt mondom, mert régebben kipróbáltam.

Ha van olyan, akinek tényleg tutira használt hosszabb távon, szóljon.

2020. febr. 5. 22:10

Én mindig akkor nassolok, ha van otthon. Otthon pedig csak szülinap névnap körül van, mert akkor kapok ajándékba.

Máskor egyszerűen nem veszek otthonra, és akkor nincs kísértés.

Vásárolni pedig sosem szabad éhesen menni.

11. 08e46ada5d (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2020. febr. 5. 21:58

Ha nagyon kívánja az édességet, és ezért nincs önuralma, azon segíthet. Sokkal könnyebb kevesebbet nassolni, ha az ember nem kaparja a falat. Nekem korábban sokat segített, amikor rá voltam kattanva az édességre.


Jól írták a többiek, gyógyszertárban, Rossmanban, DM-ben is lehet kapni.

10. Lávli
2020. febr. 5. 21:53

Mindig azt kívánja a legjobban az ember, amitől tiltva van. Legyen kis édesed otthon, de beszéld meg magaddal, hogy legyen elég a kevés, ne "annyi", amitől meg utána lelkifurdalásod lesz és a kilók is rajtad maradnak.

Én túrót szoktam nasizni, édesítővel, mindig csak fél dobozzal. Az 10 deka, alig pár kalória. Vagy citromot reszelek bele, vagy fahéjjal keverem, vagy meggyel, pár szem áfonyával. Van, hogy az a vacsim. Lassan edd és élvezd ki minden ízét :)

2020. febr. 5. 21:41
Ha semmi önuralmad nincs, azon a króm tabletta nem segít.
2020. febr. 5. 21:36

DM, Rossmann-ban lehet kapni.

Azt hiszem tabletta formátum.

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 5. 21:23
Esetleg gyógyszertárban. De ez csak tipp.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 08e46ada5d)
2020. febr. 5. 21:22
Ow, azt milyen formában? Tabletta? És hol lehet kapni?
5. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 5. 21:20
Ez engem is érdekelne...
2020. febr. 5. 20:48
Ha az édességet kívánod, lehet, hogy érdemes lenne krómot szedned.
3. Orsi2017 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 5. 20:43
Előre kell gondolni.legyen otthon egészséges nasi.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 5. 20:40

Baromi egyszerű. Ne vedd meg.

Ami nincs, azt nem tudod megenni.

2020. febr. 5. 20:33
Valaki adjon tanácsot! Mit csináljak, hogy ne nassoljak annyit? Próbálom magamat türtőztetni, de egyszerűen nem megy. Vagy nincs elég motiváció, vagy nem tudom, de megőrjít. Fogyni szeretnék, mindennél jobban, de sehogyse jön össze, mert mindig elszalad a kalóriamennyiség a sok nasitól, amit többnyire estefelé viszek be, mert napközben még sikerül is visszafogni magamat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook