Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta közben nassolás? fórum

Diéta közben nassolás? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 9. 06:16
Zabkorpából is többféle keksz féleséget lehet sütni, de lehet enni gyümölcsöt, kölesgolyót is.
2008. szept. 6. 10:39

ja es Rossmanban mult heten vettem Enerbio nevu teljeskiorlesu lisztbol keszult tejcsokolades napolyit. (csak 10 dkg van benne sajnos)

De ez messze a legjobb dietas keszen vett edesseg amit eletemben ettem.

2008. szept. 6. 10:34

A Herbalife proteines csoki nagyon jo. (kicsit draga). Ha talalsz egy jo forgalmazot, aki nem akarja eladni neked az egesz termekcsaladot, (vagy megszokja, hogy te ugyis csak a csokit veszed meg) akkor ez egy jo megoldas.

142 kaloria van benne, eheted barmikor.

En szoktam meg piskotat is csinalni nem mondom ki milyen markaju csodalisztbol es edesitoszerbol, csukormentes lekvarral.

Az nagyon finom, es egy jo nagy adagban is csak kis kaloria van.

Mondjuk en ezeket nem plusz nasikent eszem, hanem normal etkezes alkalmaval.


Ha szeretsz sutni akkor a tutitippek.hu-n talalsz nehany egeszseges keksz receptet. Azok is nagyon jok, ha eppen ragcsalni van kedved.

2008. szept. 6. 09:09
Én cukormentes kekszet nyomok...igaz,h rendes lisztből készült,de elég csak vagy pár darab,kiszáritja a számat,és utánna nem kivánok nassolni...éslegalább cukor nincs benne:D
2008. szept. 5. 17:54
èn kekszet eszem ilyenkor, persze igy már nem igazi a diéta, de néha muszáj bünözni egy kicsit:-))
2008. aug. 26. 15:14
Diéta közben nasolás??:O Ti mit szoktatok rágcsálni diéta közben? Mert gondolom hogy nem csokit fagyival:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook