Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogfehérítés szoláriumban-próbálta már valaki? fórum

Fogfehérítés szoláriumban-próbálta már valaki? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 9. 22:46
állóban?még nem,arra nem alkalmas
2009. febr. 1. 03:59

Mostanában reklámozzák a Bl..X nevű fogkrémet én 2-3 havonta elhasználok egy tubust és szép természetes fehér fogaim lesznek tőle, pedig dohányoztam sokat.


Én azt tudom ajánlani. Kb 1200 Ft körül vn.

16. 91b7f89e9b (válaszként erre: 3. - Gyöngyi)
2009. jan. 30. 12:48
Nálunk 9900 Ft. Ez egy zselészerűség, amit felkensz, majd mosolyogsz a szoliba... Kb. 3-5 kezelés kell, hatása nem túl hosszú. Én még nem próbáltam ezt, szerintem nem is fogom. De akinek van kedve tegye, ártani nem árt.
2008. dec. 1. 13:55
Köszönöm a válaszokat...akkor ez is csak reklám!
2008. nov. 29. 20:02

Azt sem art tudni, h feherebbek a fogak elektromos fogkefe hasznalata mellett, mivel az joval nagyobb fordulaton porog, mint ahogy a hagyomanyos fogkefevel tudjuk sikalni.Kerdes, hogy egeszseges e, mivel pl a vizszintes surolastol is tudvalevo, hogy lekopik a fogzomanc, ami veget nagyon erzekenyek lesznek a fogak. Vajon a nagy fordulatszam nem ugyanilyen karos?

Azt is tudni kell, h az elektromos fogkefe is csak a kulso sargulasok ellen jo, ha belul sarga marad, akkor az osszhatas nem lesz sokkal jobb, mint amilyen a kulso sargaval volt, keves arnyalatbeli kulonbseg viszont nyerheto.

2008. nov. 29. 19:52

A feheritos fogkremek csak akkor hasznalnak,ha valamilyen kulso tenyezo hatasara sargulnak be a fogak, pl kavetol, taetol,cigitol, stb. A fogkremek csak ezt tavolitjak el. Az emberek foga eltero szinu, sajnosnemmindenkinek feher, hanem inkabb enyhen sargas, nehanyaknak sotetebb, s vannak barnasak is, ezek gyogyszer hatasara barnultak be, de pl gyokerkezelt fog is besargul.

Nem tudom biztosan, hogy a legujabb 3x10 perces feheritesi modszer tokeletes e, de az eddigi fogfeheritesi technikak bizony nem tettek jot a fogaknak. Sokan feherites miatt fogjak a fogsorukat elhullajtani.

En is szerettem volna par eve feherittetni, de a doki azt mondta, h o nem vallal ilyesmit, mert nem tesz jot a fogaknak, de persze a penz az egyik legnagyobb ur...

2008. nov. 29. 17:50

A legjobb fehérítő a szamóca, és még finom is.


Jó a mirelit is.


Vagy sokáig csócsáljuk, de lehet fogkefére tenni is.

:-)

2008. nov. 29. 17:44
A fogkrémek nekem nem használtak, de nem is extrán sárga a fogam...csak egy kicsit...oldalt.
2008. nov. 29. 17:43
Jó, akkor ez megint egy újabb átverés-nem drága, de nem is ér semmit!
2008. nov. 29. 17:41
Mi a helyzet a fehérítős fogkrémekkel? Tényleg használnak? Valamelyikőtök nem próbálta?
2008. nov. 29. 17:29

Melyik csont fehér?


A halott, kifőzött csont.


Sós víz jó neki, biztosan láttad már, hogy a Görög tengeren milyen szép fehér vigyorok vannak.


Az én fogorvosom velem közölte, hogy a


"fogak megmentésére tett esküt, nem az elpusztításukra".


Igaza van.

7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2008. nov. 29. 17:27
Erről nem is beszélve!!!! Ha tehetném biztos fogorvoshoz mennék, vagy megkérdezném!
6. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - Gyöngyi)
2008. nov. 29. 17:26
Szerintem hülyeség, azért, mert a fogorvos (képen láttam) célzottan a szájba irányítja a fényt. Ezért nem elég azoknak a szolicsöveknek a fénye, szerintem, aztán ha valaki jobban tudja cáfoljon meg.
2008. nov. 29. 17:25
A legtöbb fogfehérítési technika nem tesz jót a fogaknak. Amit a fogorvosok csinálnak a rendelőben 3X10 perc alatt, az nem roncsolja a fogakat és 45ezer forint körüli árat olvastam róla.
2008. nov. 29. 17:25
white smile - a neve.
2008. nov. 29. 17:23
Egy hirdetést láttam a szoliban. Van valami fogfehérító ecsetelő, amivel be kell kenned a fogadat és be kell feküdni a szoláriumba.Most karácsony előtt 8000.- forintba kerül-akciós áron. Tudtok róla valamit? Mivel a rendes fogorvosi fogfehérítés 50-60 ezer, nem tudom mit gondoljak róla.
2008. nov. 29. 17:23
:) Szerintem az a fény nem jó hozzá! És zselét is kennél előtte a fogaidra, mint ahogy a fogorvos is csinálja?
2008. nov. 29. 17:21
Fogfehérítés szoláriumban-próbálta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook