Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló nélkül fórum

Fogamzásgátló nélkül (beszélgetős fórum)


7. Dominó123 (válaszként erre: 6. - NomNom)
2020. júl. 3. 09:14

Szerencsére nem kellett. Kiderült, hogy a szédülést a nyakcsigolyám elmozdulása okozta. A csontkovács helyre tette. Az elmúlt.

Egy hónap után időben meg is jött az első mensi, és a mellfeszülés is elmúlt.

Cserébe olyan a fejem, mint 14évesen...és hullik a hajam. Az eshetőleges fogyásnak se híre se hamva

6. NomNom (válaszként erre: 5. - Dominó123)
2020. jún. 28. 09:06

Dokinál voltál? Vagy azóta jobb a helyzet?

Anno mikor abbahagytam nekem is cisztám nőtt, megműtöttek. Soha többé nem fogok ilyesmit szedni...

5. Dominó123 (válaszként erre: 4. - Réki2)
2020. jún. 28. 08:29
Meg nyilván egyen függő, de ol egy csomó utohatasrol semmi szó nem esik sehol. Köszi
2020. jún. 22. 09:36
Nálam bő két hónapig tartott az erős szédülés utána. Erős hasi fájdalom nagyjából egy hónap alatt elmúlt... Szörnyű, hogy erről "elfelejtenek" szólni, mielőtt elkezdjük szedni.
2020. jún. 19. 20:48
Az alhasi görcs 2 hét, akné is 1-2 hónap alat rendbejött, de a másik probléma sajnos nem, mondjuk azzal a gyógyszer szedése előtt is voltak gondjaim, így nem a bogyót hibáztatom, max rátett egy lapáttal.
2020. jún. 19. 20:46
Lehetnek ilyenek. Akárhány szervezet, annyiféle mellékhatás. Nálam cisztás akné, alhasi görcs (ez kb 2 hétig) és rendszertelen havi ciklus lett a vége, ami a mai napig nem rendeződött. 3 évig szedtem, különféle gyógyszereket. Mindenesetre ha enm múlik egy telefonhívást megejthetsz a doktornak.
2020. jún. 19. 20:26

Sziasztok

Ket hete hagytam abba 8 ev szedes után. Első heten erős hasi/gyomortaji fájásom volt nem tusom ettől e de köldök vonalban iszonyat fájt. (nem görcs nem szúras nem émelygés) két napja olyan nyomás van a fejemben időről időre h attól felek elajulok. Ehhez társul egy erős szédülés. Migrénes vagyok amúgy az ilyen típusú fájdalmat nen ismerem. A mellem nagyon érzékeny. Ezek lehetnek a mellek hatások? Vagy ha még szedelgek holnap is menjek dokihoz?

Tapasztalatokat szeretnék kérni , hogy jobb lett ill mikor lett jobb az abbahagyás után.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook