Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló mellékhatásai megmaradtak. Mit tegyek? fórum

Fogamzásgátló mellékhatásai megmaradtak. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2016. jan. 18. 08:10
nem sok mindent tudsz,
2015. okt. 13. 00:56
Simán felboríthatta a hormonháztartásodat. De szerintem nem olyan nagy a baj. Csak ne kezdj orvostól orvosig járni, bogyóra bogyót szedni, ne csinálj magadból állatorvosi (emberorvosi) lovat! Keress alternatív gyógymódot. Szerintem itt a gyógyteák sokat segíthetnének, persze nem azonnal, kitartóan inni kell őket. Hogy melyik, nem tudom, nézz utána.
2015. okt. 1. 14:46

Lehet h akkor ennyi ido amig kiurul?igy akartam kerdezni..

Szoval 5honapot vard meg mire endrokinologiara mesz!

2015. okt. 1. 14:45

Én is 3honap alatt hiztam 2kg-t a jangee-tol.

Kb 1,5honapja hagytam abba de meg mindig rajtam van fel kg..

En most voltam pajzsmirigyen az negativ viszont a tobbi hormon viazgalatokat az endrokinologian azt mondtak 5honap mulva tudjak csak megcsinalni a fogamzasgatlo gyoyszer abba hagyasa utan..ugyh most varom h mehessek..lehet h akkor ido amig kiurul?

2015. szept. 29. 16:17
Köszi! De, ha esetleg gyógyszert kell majd szednem, akkor azt ugye nem életem végéig? Ennyire csak nem okozott maradandó hormonváltozást a gyógyszer, nem?
4. Tejkaramella (válaszként erre: 3. - Scarlet001)
2015. szept. 29. 15:51

Nőgyógyásztól kérj 3. és 21. napi vérvételre beutalót (hormonok+pajzsmirigy), egy jó endokrinológus utána ki tudja elemezni.


Én is szedtem anno Mercilont, a fogamzásgátló szedése alatt +30 kg, 5 éve hagytam abba, most kezd helyrejönni az arcom, és a súlyom. Persze mozgással és kajára odafigyeléssel.

3. Scarlet001 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2015. szept. 29. 15:48
Ezekhez kell beutaló?
2015. szept. 29. 15:47
menj el pajzsmirigyvizsgálatra, teljes vérképre
2015. szept. 29. 15:44

1 évig szedtem fogamzásgátlót (Jangee, de az utolsó 3 hónapban Merclion), június közepén hagytam abba.

Előtte olyan voltam, hogy bármennyit és bármit ettem, nem híztam (nem az a csont sovány típus voltam, hanem az átlagos, normális) és nagyon száraz volt az arcbőröm. Elkezdtem szedni a Jangee-t, híztam tőle egy kicsit, de ez az elején nem zavart. Mikor már elkezdett szélesedni a fenekem alatt, elmentem orvoshoz emiatt, hogy adjon olyat, amitől nem hízok tovább. Itt írta fel a Merclion-t, amitől méginkább elkezdtem hízni, 6 kilót szedtem fel pár hét alatt, az arcbőröm hihetetlen zsíros lett tőle, elegem lett belőle, abbahagytam.

3 és fél hónapja nem szedek semmilyen gyógyszert. Az arcom még mindig ugyan olyan zsíros, folyamatosan hízok, pedig egyáltalán nem eszek sokat, ki is számolom kalóriaszámra, és futok is mellette. Kezdek aggódni...


Azt olvastam, hogy már rég ki kellett volna ürülnie a gyógyszernek a szervezetemből. Mit tegyek? Válaszokat előre is köszönöm!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook