Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása után, petefészek fájdalom mindkét oldalon fórum

Fogamzásgátló abbahagyása után, petefészek fájdalom mindkét oldalon (beszélgetős fórum)


7. d20c30cb4c (válaszként erre: 2. - Regina19M)
2014. aug. 29. 09:56
Húh hát akkor, ha ilyen kemény gyógyszert szedtél, akkor hagyd a szervezetednek, hogy magához térjen. Az én dokim tuti nem írt volna fel neked meghozó gyógyszert, az még jobban össze fog zavarni.... Nekem a tabletta után kellett majdnem 2 év a helyreálláshoz, szóval türelem. Lesznek kimaradt menzeszek, lesznek brutális ciklusok. Értem itt azt, hogy nekem menzesz előtt mindig 2-3 hétig fájtak a melleim és PMS tüneteim voltak. Sajnos a türelemmel tudsz elérni a legtöbbet, esetleg még egy kis hormontornával (Aviva). De semmi esetre ne vegyél be már más gyógyszereket (Norculot).
6. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Regina19M)
2014. aug. 29. 06:45
Tri-regol? Nekem már kb. 15 évvel ezelőtt sem írták már azt fel!
5. Nanda (válaszként erre: 2. - Regina19M)
2014. aug. 28. 20:06
Én is így jártam régebben a Triregol abbahagyása után,először azt hittem vakbélgyulladásom van annyira görcsölt oldalt a hasam.Aztán minden hónapban egyre enyhébbek lettek a görcsök,de kellett 10 hónap mire rendbe jött a szervezetem.
4. pink habroló (válaszként erre: 3. - Pink habroló)
2014. aug. 28. 15:45
Bocs a hibák miatt. Telefonról írtam.
3. pink habroló (válaszként erre: 2. - Regina19M)
2014. aug. 28. 15:43
Most tér magához a szervezeted és a saját hormon háztartások, a brutális Triregor után. Ennyi idő alatt tisztult ki a hormon belőled, most ugyanaz történik mint a tini lányoknál akik első menstruaciójukat várják:vamikor megjön lehet hetek, hónapok múlva, és vannak kellemetlen előjelek, amik gyógyszer után fokozottabban jelentkeznek. Sajnos ez van, és még lehetnek kellemetlen meglepetések pl hajhullád, hízás, pattanások :-(
2014. aug. 28. 14:34

2 és fél hónapja abbahagytam a fog.gátlót (Tri-regol) 2 hete fájnak a petevezetékeim.Hétfőn voltam vele dokinál,a vérzésem se jelentkezett.Megvizsgált,elküldött a laborba terhességi tesztet csináltatni.

Negatív lett,felírt Norculotot rá.Ám a panaszomra nem kaptam választ...A melleim is feszülnek.Mi lehet? miután elmúlik a vérzés,vissza kell menjek de addig nem tudok várni valami útmutatóra...:\

2014. aug. 28. 14:33
Fogamzásgátló abbahagyása után petefészek fájdalom mindkét oldalon.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook