Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátlás utáni tünetek fórum

Fogamzásgátlás utáni tünetek (beszélgetős fórum)


2012. jan. 25. 18:36

sziasztok!

3 havi symiciát elszedtem és utána bevonták és a yasminellét adták hejette elszedtem belőle 2 lapot de már nem szeretném szedni tovább abbahagytam babát szeretnénk mennyi idönek kell eltelnie hogy ne legyen semmi baj és mikor lehet elkezdeni a burokvédö vitamint kérlek irjatok !!! köszike

2009. aug. 24. 18:22

Hello én 31 éves nő vagyok most 1 hónapja voltam eggyut a barátommal de nem védekeztünk belém élvezett aktus előtt be vettem a gyógyszeremet a Harmonett drazsét mindennap szedem esetleg ki maradt 1-2 de folytattam tovább nagyon félek ugye nem lehetek terhes?

mivel késik a menzesem csináltattam terhességi tesztet 2 őt is vettem elvégeztem de nem a reggeli órában hanem hét köznap és azt mutatta nem vagyok terhes szerinted van mitől félnem?????????? Kérlek vászolj sürgős félekkk

2008. júl. 16. 17:10

szia!

én egy éve nem szedem a fogamzásgátlót,és egy hónapot fájt,görcsölt a hasam utána.azóta nem,néha fáj a menstruációm első napján a hasam,de ennyi.viszont izzadok,pedig gyógyszer mellett még 40 fokban sem volt ilyen.és érzem a peteérésemet is.elvileg nem lehet hormonmegvonási tüneted,gyakorlatilag bármi lehet,ahogy én észrevettem :)ha szoktál görcsölni menstruációkor,akkor ne igyál kávét,mikor érzed,hogy megjön,nekem ez sokat segített!

2008. júl. 15. 16:03

Sziasztok!

Ebben a hónapban hagytam abba a fogamzásgátlást,mert 3.babát szeretnénk nagyobb szünet után(8 és 11 évesek a gyerekeim). Nuvaringet használtam. Azóta alsasi fájdalmaim vannak, nem erősek csak, mintha épp meg akarna jönni, hányingerem van többször és étvágytalan vagyok. Terhes nem vagyok a teszt szerint. Lehet oka mindez a hormon megvonásnak?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook