Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászváltás! Ti mit tennétek? fórum

Fodrászváltás! Ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


16. michelle.r (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2021. ápr. 18. 11:39
Majdnem öt óra telt el közben. Annyi minden történhetett 😝
15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 22:02
Alakul a történet. Már el is szólta magát.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2021. ápr. 16. 22:00
Lehet, de a hamvas szőkém akkor is csibesárga lett 3 hét után és múltkor elszólta magát, hogy hajszínezőt tesz rá. Csak én nem értek ugye ehhez...nem figyeltem fel rá. Mindegy is már. Váltok. Kész.
13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 21:44
Ez mondjuk igy nem igaz. A hajad pigmentjeitől is függ, hogy mennyire dobja le, vagy nem a festéket.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2021. ápr. 16. 21:16

Nem vagyok hú de fiatal és főleg nem fodrász... szóltam neki nem egyszer, hogy a világosítás nem sikerült szerintem... Azt mondta erős a sampon amivel mosom a hajam...

Aztán véletlenül futottam egy ismerőssel össze, aki azt mondta, hogy a rendes hajfesték nem kopik, nem fakul .. ha jó minőségű. Utánajártam ennek. Akkor esett le, hogy hajszínezőt használ.

11. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 20:55

Mi köze a lelkiismeretnek ahhoz, hogy elégedetlen vagy egy szolgáltatással, a miért fizetsz?


Mondjuk nekem az sem világos, hogy eddig miért nem szóltál neki, hogy becsapva érzed magad? Az se nagyon, hogy miért jársz még mindig oda, ha ez többször előfordult.


De akkor itt a remek alkalom, hogy válts.

10. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 19:33
csatlakozok az előttem szólókhoz,ha nem vagytok közeli kapcsolatban a mostani fodrászoddal ,miért kellene szólni?? gondolom ,te is időpontra jársz,többé nem kérsz tőle és ennyi.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ági0830)
2021. ápr. 16. 19:29
Jogos kérdés. Lelkiismeret.
8. Ági0830 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 19:23
Akkor meg mi a kérdés? Ne menj hozzá többet és kész.
2021. ápr. 16. 19:20
Annyit még hozzátennék a történethez, hogy a jelenlegi fodrászom, nem hajfestékkel festette a hajam, hanem hajszínezővel. Jól átcseszett többször is, mire ràjöttem, pedig párszor megkértem már, hogy vilàgosítson, én meg nem értettem miért fakul a szín a hajamból fokozatosan. Szóval abszolút nem baráti a viszony és kicsit becsapva érzem magam. Ezért váltanék, nem az anyagiak miatt.
2021. ápr. 16. 19:03
Jól bevált fodrászt nem cserélnék le még ingyen sem! Olyan kevés a jó fodrász, hogy nagyítóval kell keresni! Inkább fizetek, de azt kapom amit elvárok!
2021. ápr. 16. 18:41

Én szólnék a saját fodrászomnak.

Engedném, hogy a kis fiatal gyakoroljon rajtam, de kizárólag csak ingyen, hiszen te kockáztatsz többet, hogy mindezt megengeded neki és kockáztatsz, hogy elfuserál.

Éppen ezért szólnék a régi fodrászomnak, ne lepődjön meg, ha félresikerült vágás, vagy selejt festés, stb. kijavítása miatt keresed. És a kis gyakornoktól pedig ha már kellőképpen megy neki, szépen elköszönsz. Ha pedig nem megy neki, még gyorsabban elköszönsz. :))

2021. ápr. 16. 18:24

Én se szólnék.

Azt, hogy nem mész hozzá egy ideig lehet, hogy észre sem veszi.


2 alkalom után úgy is kiderül, hogy akarsz e még próbálkozni a látszólag ügyes fodrásszal;)

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 17:33

24 éve ugyanaz a fodrászom, ha váltanék, szólnék. De ez elő nem fordulhat, baráti a viszonyunk.


Pl a körmösömnek nem szólnék, nem kérek több időpontot és annyi.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 16. 17:28
Ha a régi "csak egy fodrász", nem barát, vagy ilyesmi, miért kéne erről külön szólni? Többet nem mész hozzá, aztán annyi...
2021. ápr. 16. 17:26

Az a helyzet, hogy egy nagyon kedves barátnőm lánya most kezdett fodrászkodni. Fiatal, nagyon tetszik a munkája, ügyes tényleg. Felajánlotta, hogy rajtam szívesen gyakorolna, kísérletezne, hajfestést, vágást.. persze gyakorlatilag minimális pénzért, inkább ingyen.

Hogy mondjam meg a régi fodrászomnak ezt? Ti szólnátok..vagy csak váltanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook