Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » FIÚK! Maximum meddig tudtatok hűségesek maradni egy kapcsolatban? fórum

FIÚK! Maximum meddig tudtatok hűségesek maradni egy kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
96. 80ASIQ (válaszként erre: 95. - Spinneli)
2008. máj. 16. 22:33

Egészségesebb világ. Oké, értem, rendben van. Vágyálom.

Egyre nehezebb dolgokat kell megmagyaráznom. Hogyan is kezdjem?

Az emberi vérmérsékletek különbözőek. Vannak, akiknek alig vannak vágyai. Mások már erősebben vágyakoznak. Van, akinek elég az asszony és kész. Más akkor is többre vágyik, ha az asszonya kéznél van. Idegen nőre akkor is felizgul, ha otthon eleget tett. Van aki meg is csalja asszonyát, van aki elfojtja. Munkába, sportba, netán imádságba menekül. (Ezt egy régi vallási tankönyvből olvastam, mint tanácsot.) Úgy tudom, hogy az elfojtás árt az egészségnek. Hát gondolj, bele! A megszokott feleség mellett az ember lát fiatal, szép, csinos, egészséges, üde és kívánatos nőt! Hát kész szívinfarktus! Pláne nyáron! miniszoknya, átlátszó blúz stb. Több eszük van az iszlámoknak: A nőkön teljes testet beborító fekete lepel, még a szeme sem látszik. Többnejűség. Csak azt nem tudom, hogy azzal mi lesz, akinek pont a többnejűség miatt nem jut nő? Régen sokat hadakoztak egymással, ezért kevés volt a férfi. Így alakult ki a többnejűség

95. spinneli (válaszként erre: 93. - 80ASIQ)
2008. máj. 16. 22:17

ezért írtam, hogy egy egészségesebb világban alap az őszinteség.


Az elfojtás okozta vágyak magjára vagyok igazán kiváncsi, egyébként.

:)

Azt én is sajnálom, hogy nincs itt a férfitárs.

:(

94. spinneli (válaszként erre: 92. - Fe20557d00)
2008. máj. 16. 22:15

nekem is bejött, ebből kiindulva elmondhattam a fejtegetéseim.

kábé ennyi.

:)


(egyébként nem is igaz: például a mit ettél ma kétszer topikokban is igyekszem visszafogni magam:)))

93. 80ASIQ (válaszként erre: 89. - Spinneli)
2008. máj. 16. 20:15

Filozófia:

Az őszinteségnek valóban annak kellene lenni, ahogyan írod. Világos. De ebben a mai világban én bizony értékelem, ha valaki őszinte. Nem is tudom, létezik-e egyáltalán őszinteség.

Most nem erre a topikra és nem arra gondolok, hogy ki-kinek-mit árul el valamiről amit egyébként a közfelfogás, lényegében joggal helytelenít. Ez off volt, elnézést kérek.

Az, hogy itt őszinte voltam az kevésbé díjazandó, mintha elfojtanám az idegen nők iránti vágyaim és valóban legalább tetteimben hűséges tudnék lenni.

Vajon jó-e az elfojtás?

(Szivesen átadnám már a szót már egy másik fickónak.)

92. fe20557d00 (válaszként erre: 91. - Spinneli)
2008. máj. 16. 18:46

Úgy tetszik,hogy minden egyes topikból végül filozófiai elmélkedések születnek:)


Talán a Mikor válasszuk le cicről topkiba nem..:-)),de ami férfi női kapcsolatokról szól az tuutiiii;-)


Nekem bejött a pasi egyszerű kinyilatkoztatása,mégha erkölcsileg nem az enyém is:)Jó úgy szemlélni,hogy figyelek rá,minthogy bármiféle érzelmet bele vinnék magamból hisz az az enyém...de amit ő elmond az az övé és RÁ vagyok kiváncsi:))

91. spinneli (válaszként erre: 90. - Fe20557d00)
2008. máj. 16. 17:38

igen, de sztenderdek mindig vannak.

és jóval egyszerűbbek, mint amennyire az érintett felek bonyolítani akarnák.

a legtöbb úgyis csak önigazolás, vagy mentegetőzés.

utóbbinak belátásakor már el lehet indulni valamerre.

90. fe20557d00 (válaszként erre: 89. - Spinneli)
2008. máj. 16. 17:32

Értem én:)


Az ítélkezésen nem rád gondoltam ám. Úgy cakk um pakk,elég álatlános tud lenni a női ítélet alkotás.


Akkor nem ítélkezünk ha egy történetet végig tudunk úgy hallgatni,ha nem vonjuk bele magunkat:)És nem mínősítünk közbe...a saját bennünk kialakult tapasztalatból.

89. spinneli (válaszként erre: 83. - Fe20557d00)
2008. máj. 16. 17:13

Az őszinteség senem mentség, senem érdem, egy egészségesebb világban pedig nem dicsérni való, sőt magasztalandó valami, hanem alap.

Manapság ha valaki eljutott az önhazudáson túl, valószínű kell intelligenciával és rálátással tud kezelni az őszintéségre adott észrevételeket is.

Egyrészt.

Másrészt amit itélkezésnek ítélsz tapasztalatból és önmunkából született vélemény, amit, mint írtam általános formában értettem, mivel egy megcsalás körülményei, valamint a csaló személyisége eléggé árnyalhatja a képet.

88. fe20557d00 (válaszként erre: 87. - Bede4c43e8)
2008. máj. 16. 15:55
Így van mindkettőnek el kell fogadni,különben padló....:)
87. bede4c43e8 (válaszként erre: 86. - Fe20557d00)
2008. máj. 16. 15:45

Persze ez is érthető, de ha nem fogadja el a nő a pasit így, akkor más dolgát sem fogja elfogadni, szerintem. Így viszont elgondolkodtató, hogy milyen kapcsolat lesz ez így.

Azért mondom, hogy még az elején kell rendezni, még a szerelem előtt.

86. fe20557d00 (válaszként erre: 85. - Bede4c43e8)
2008. máj. 16. 15:25

Igen evvel egyetértek. Bár szerintem az se véletlen ha e téren nem őszínték a pasik mert a nők kapásból ítélkeznek.Egymásközt biztos vagyok benne sokkal nyitottabbak a férfiak és jobban magukat adják,ha egy elvonuló nőről esik szó ki hogyan du...á meg:)


De az tényleg fontos,hogy ami nekem nem fér bele a másiknak lehet belefér még akkor is ha nem akarja az adott illetőt elveszíteni,mert szereti.És valóban jó ezeket tisztázni.

85. bede4c43e8 (válaszként erre: 83. - Fe20557d00)
2008. máj. 16. 15:06
Valahogy így :). Csak, ha már vadászó törekvései vannak (akár a férfinek, akár a nőnek), azt a kapcsolat elején tisztázni kell, hogy a másik hogy fogadja a dolgot. Amúgy vannak nők is, akik a nyitott házasságot kedvelik, persze vannak olyanok is, akik nem. Le lehet ezt rendezni az elején, nem félrekacsintani (szépen fogalmazva) és titokban tartani, akkor máris nem bűn, ugye. De ehhez mind a két fél kell, hogy ilyen gondolkodású legyen, különben nem működhet a dolog.
84. 80ASIQ (válaszként erre: 83. - Fe20557d00)
2008. máj. 16. 14:02

Az első két sorod nagyon frappáns!

Amúgy: szivesen! :)

2008. máj. 16. 13:11

Hát a bűn nem attól bűn hogy kiderül,hanem attól ha mi annak tatrtjuk:)

Akinek ez bűn annak igen akinek nem annak nem.

Ha egy férfi felvállalja a szexuális öszönkésztetésüket,kalandvágyukat,és vadászó törekvéseit,akkor a nők részéről mindig megkapják,hogy önbizalomhiányos,kisebbségi komplexusa van..blabla..női ítélkezések tömkelege...stb.

Közbe jó volna néha ítélkezés nélkül végig hallgatni,ráfigyelni ne adj isten megérteni ,és tisztelni,hogy őszínte volt.

80ASIQ-kösz:)

82. 80ASIQ (válaszként erre: 81. - Spinneli)
2008. máj. 16. 12:58
Így van.
81. spinneli (válaszként erre: 80. - 80ASIQ)
2008. máj. 16. 12:50
A bűn nem attól bűn,mert kiderül.
80. 80ASIQ (válaszként erre: 79. - Spinneli)
2008. máj. 16. 12:31
Bűn, de ilyet nem szabad bevallani! Ki tudja, hogy reagál erre egy feleség! Fájdalmat okoz az ember, lehet, hogy szakítana. Ezért nem hiszem azt, hogy a jó kapcsolat alapja az őszinteség! Szerintem vannak dolgok, amiket jó, ha eltitkol az ember. Ez biztosan ilyen.
79. spinneli (válaszként erre: 78. - 80ASIQ)
2008. máj. 16. 11:52
szerintem a másik fél becsapása bűn, de ebben valószínű más az értékrendünk.
78. 80ASIQ (válaszként erre: 76. - Spinneli)
2008. máj. 16. 10:47

Kár, hogy nem ismersz személyesen. 220 km-re lakom tőled, messze van. :(

Esetemben szexuális vágyakozásról és a másik nő iránti kíváncsiságról van szó. Milyen lehet ővele. Akről írtam, egyébként is tele volt vágyakkal, ki volt éhezve. Erős szexuális kisugárzása volt. Ilyet kihagyni...Bűn!!

77. spinneli (válaszként erre: 74. - 80ASIQ)
2008. máj. 16. 00:53
akkor ez nem egyfajta sajátos visszatisztelet, hanem a te bűntudatod?
76. spinneli (válaszként erre: 71. - 80ASIQ)
2008. máj. 16. 00:52

Ebben a hsz.-be írtad le, hogy a szex maga nálad nem számít érzelmi tényezőnek, illeve a mgcsalást a kapcsolatotok bármilyen periódusában el tudtad/tudod képzelni.

Tapasztalataim szerint a sok farkalásnak, pláne ha elméletileg valaki rendezett kapcsolatban él a legkevesebb köze van magához az aktushoz, inkább bizonyítási vágyról, illetve éretlen érzelmi intelligenciáról van szó.

Általában, téged persze személyesen nem ismerlek.

75. Zizisicc (válaszként erre: 74. - 80ASIQ)
2008. máj. 16. 00:34

Ó, köszönöm, pedig még van mit tanulni ...

Én nem nagyon hiszek a szemet szemért elvben. Van amikor célravezető lehet, de ilyen súlyú dolgokban szerintem nem ez a megoldás.

74. 80ASIQ (válaszként erre: 73. - Zizisicc)
2008. máj. 16. 00:14

Arra gondoltam, hogyha én megcsaltam az asszonyt, akkor megérdemelném, hogy visszakapjam. Mondhatná ezt bárki. És igaza is lenne.

Nem akarom azt mondani, hogy hű, de sok mindenen keresztülmentem, vagy hasonló, mert szerencsére nagy tragédia nem volt az életemben, egészségesek vagyunk. Azt, hogy nem vagyok szupermanus, tudomásulveszem. Bölcs lennék? Próbálok az lenni. Téged sem féltelek, az adatlapodon a bemutatkozásod megnyugtatott!

2008. máj. 15. 23:49

Miért ne mondanám őszintén????? Mi okom lenne rá nem annak lenni?

A bátyám 58-as, nem gondolnám, hogy ennyi idősen már érzéketlenné válik az ember, vagy immunissá a problémákkal szemben. Talán bölcsebb és toleránsabb. Ha Nálad így van, akkor örülj neki. Én még nem vagyok ilyen bölcs. :o)

72. 80ASIQ (válaszként erre: 69. - Zizisicc)
2008. máj. 15. 23:42
Aranyos vagy, hogy nem kívánod nekem a rosszat, de vajon őszintén mondod? Nálam már kortényező van, 50 éves kor fölött ezt már nem érzem világmegrengetőnek.
71. 80ASIQ (válaszként erre: 67. - Spinneli)
2008. máj. 15. 23:38

Hogy jön ez az 56-os hsz-hez? (Mindegy.)

Nincs nagy önbizalmam, de ennek megvan az alapja. A kinézeten nem érdemes filozófálni, szerintem a nagy átlagban benne vagyok. Voltak nők akiknek tetszettem, de ők nem tetszettek nekem. Nejem előtt két 1-1 hónapos együttjárásom volt, mindketten kirugtak, de egyiket sem bántam, mert magam is szakítani akartam, csak egy kicsit még húzni akartam a dolgot. A szex miatt.

Elég magamnak való tipus vagyok egyébként, nem túl jó a dumálókám, unalmas alak vagyok. Az írás talán jobban megy mint a beszéd. Mulattatónak, szellemesnek kell lenni. Ez nemm megy. Az asszonynak mégis megfeleltem, nem tudom miért.

70. spinneli (válaszként erre: 69. - Zizisicc)
2008. máj. 15. 23:30
egen, én is erről beszéltem.
69. Zizisicc (válaszként erre: 65. - 80ASIQ)
2008. máj. 15. 23:29

Hát igen, elvileg, amit magamnak "megengedek", azt a párom számára is meg kellene engednem, de ez a gyakorlatban sokszor nem így működik. Valahogy elfogadottabb a közvélemény számára egy pasi részéről félrelépni, mint egy nő részéről.

Remélem nem fogsz olyan helyzetbe kerülni a párod által, hogy "élesben" is gondolkodnod kelljen ezen.

68. 80ASIQ (válaszként erre: 53. - Clugie)
2008. máj. 15. 23:29
Nincs valahol férfiportál? Ott kellene a kérdést feltenni, kezdem ebben a topikban mint férfi, egyedül érezni magam. De egyébként sok férfi még sokkal rosszabb mint szerénységem.
67. spinneli (válaszként erre: 56. - 80ASIQ)
2008. máj. 15. 23:27
ennyire nem tartod magad jó pasinak?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook