Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » FIP - a halálos macskabetegség fórum

FIP - a halálos macskabetegség (beszélgetős fórum)


11. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 10. - Tejespite)
2016. szept. 29. 19:49
isten nyugosztalja a kiscicádat
2016. szept. 29. 19:43
Sajnos nekünk is volt FIP-es cicánk. Mindent megtettünk volna érte, de nem tudta a doki megmenteni. Igen, nekünk is azt mondta, hogy egy jó ideig ne legyen új cicánk. Sajnos el kell engedni. Mikor vittük elaltatni, dorombolt és a két mellső mancsával átfogta a hasam :-(
9. _pepitamacska_ (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2016. szept. 26. 15:39
Nagyon sajnálom. :( Sajnos el kell fogadni a megváltoztathatatlant és megpróbálni a cica érdekeit előtérbe helyezni.
8. michelle.r (válaszként erre: 7. - 4705d7a6b8)
2016. szept. 22. 12:18
Cuki vagy köszi, sosem volt macskánk. A barátnőmé volt akiről írtam, de belehalt a FIP-be.
7. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2016. szept. 21. 19:40
nem tudtam. jobbulást kívánok a cicádnak
6. michelle.r (válaszként erre: 5. - 4705d7a6b8)
2016. szept. 20. 23:25

A parvo egy nátha a FIP-hez képest. Abból sajnos nincs gyógyulás :(


A barátnőmnek azt tanácsolta a doki, hogy legalább fél évig ne legyen új macska, és nagyon alaposan fertőtlenítsenek mindent. Minden dolgot, ami a beteg macska közelében volt, semmisítsenek meg, ne kockáztassák, hogy ő is megfertődődjön.

2016. szept. 20. 19:05
nekem ezzel a betegséggel nincs tapasztalatom, de ha javasolhatok orvost Budapest XI. kerület dr. Gráf Zoltán a pontos címét ki tudod googlezni, két dr. gráf van a rendelőben az idősebb szerintem amit egy állatorvos tudhat azt ő tudja, nekem 20 évvel ezelőtt a parvós (az egyik legsúlyosabb cicabetegség) cicámat gyógyította meg, holott a többi orvos azt mondta, hogy esélytelen. próbáld meg és próbálj időpontot kérni az idősebb gráf doktorhoz (a fia is jó de hát ilyen súlyos esetben szerintem a legjobb hozzá menni) jobbulást nektek szia dínó
2016. szept. 20. 17:10

Nem a macska akar élni... Te akarod, hogy ne hagyjon el. Szenved.

Itt az idő búcsúzni.

2016. szept. 20. 16:55

Nem tudom, mennyire akar elni.

A szenvedes meghosszabbitasa egy gyogyithatatlan betegsegbol... max. a fajdalom csillapitasa a celravezeto. Talan.

2016. szept. 20. 16:43

Nem immunerősítő kell, hanem inkább immunszupresszáns. A homeopátia meg semmit nem ér, felesleges pénzkidobás. Ebből a betegségből sajnos nem lehet meggyógyulni.

Azt gondold át, hogy érdemes-e meghosszabbítani a szenvedéseit.

2016. szept. 20. 16:23

Sziasztok!

A cicámat nemrég diagnosztizálták FIP-pel. Valójában már 1,5 hónapja beteg, de a hasi folyadék csak 1-2 hete jelent meg nála. Borzasztóan letört minket a hír, napok óta nem tudjuk a párommal túltenni magunkat ezen, hogy a drága, imádott cicánk halálos beteg. Az orvos lemondott róla, neten viszont sok helyen olvasni arról, hogy bizonyos szerekkel (immunerősítő, vízhajtó, sőt homeopátia) segítettek az állat állapotán és meghosszabbították az életét. Ebben kérném a segítségeteket, van valakinek tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Mit tehet az ember egy FIP-es cicáért, aki még élni akar, hogy minél elviselhetőbb legyen neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook