Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... fórum

Fiam napokon belül elhagyja az országot. Egyrészt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
725. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 724. - Icuska538)
ápr. 30. 10:24

Icuska! Nem érdekel milyen vagy. Ha nyitnál fórumot, én biztos nem mennék oda véleményezni téged. Tőlem dicsekedhetsz/panaszkodhatsz, csak könyörgöm hagyjatok már engem békén!!! Le lehet szállni rólam! Számtalanszor leírtam már akinek nem tetszik ez a fórum, ne nyissa meg! Mondani kell ezt? Önállóan nem megy?

át fogon neveztetni a témát utálkozók fórumára. Aztán jöhettek!

724. Icuska538 (válaszként erre: 716. - Icuska538)
ápr. 30. 09:26
Csak annyit! Én nem ilyen vagyok! Enyém is ott él, másik itthon... De nem dicsekszem... Kapnékis tőlük azt hiszem....ejnye bejnyét. Tipus kérdése... Ember típus, 🤗
723. Shukran (válaszként erre: 720. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 08:24

Gratulálok! Jól csinálod!

Ne engedj teret az általad nyitott fórumban a kötözködőknek!

Bárki nyithat itt fórumot, nincs megtiltva,

szíve joga arról írni, amiről szeretne.

Ide még egyszer sem írtam, de ezt nem hagyhattam ki.

722. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 721. - Csemár)
ápr. 30. 08:08
Tudom én, csak olyan jól hangzott hogy muszáj volt megismételni. A szívecse egyértelműen neked szólt!!!💖
721. csemár (válaszként erre: 720. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 30. 08:01
Nem Neked szólt a bejegyzés, hanem a kötözködőknek.
720. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 717. - Csemár)
ápr. 30. 07:50
Bocsi-bocsi-bocsi! 💖
719. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 716. - Icuska538)
ápr. 30. 07:49

Valóban, büszke vagyok rá, nem tagadom. Ismered a fórum témáját, senki nem tart pisztolyt a fejedhez hogy olvasd.

Én a leírtakat tudom a gyerekemről elmondani. Olyanról nem tudok beszámolni hogy iszik, drogozik és időseket fosztogat az utcán. Persze ez nagy hír lenne és jobban vonzaná a közönséget, de ez van.😀


A tévedések eloszlatása végett: Nem dicsekvés képpen írom a történéseket. Vagy talán akivel csupa jó dolgok történnek, arról mélyen hallgatni kell? Azt írok a saját fórumomba amit akarok, a szabályzatot nem sértem meg, akinek nem tetszik, az irányítsa figyelmét olyan fórumok felé ami örömet okoz neki! Mindnek van címe, amit nem szeretek, abba nem kattintok bele.

718. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 715. - Ruslan)
ápr. 30. 07:39

Nyugodtan belém köthetsz lepereg, te meg jól érzed magad tőle, így egyikünk részéről sincs probléma.😀

Először is Lanzarottén csak megfordult, és vissza-vissza tér. Csak azért írom, hogy tájékozottabb légy e téren, ha ezt hoztad fel. Ha valami a facén nincs megosztva az nem lehet publikus? Mikor árulta itthon a házát, az sem volt a facén. Pedig publikusabb már nem is lehetett volna. Tudtak róla ahol kellett, még külföldön is.

Hogy nekünk mi a legjobb, el tudjuk dönteni segítség nélkül is. De ha mégis segítségre szorulnánk, feltétlen megkereslek a problémával.

Sőt, külön a te megnyugtatásodra írom, egyes helyeken a lakhelye, a lakása fotókkal is be van mutatva, a fantáziádra bízom miért.

Legyen derűs napod!😀

717. csemár
ápr. 30. 07:13

Aki szereti a gyerekét, annak a szavaiba könnyű beleérezni a dicsekvést.

Bocs!

ápr. 30. 07:11
Néha olyan érzésem van hogyFóumnyitó kicsit dicsekvés képpen ir eseményeket. Bocs
715. Ruslan (válaszként erre: 208. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 29. 21:03
Nem kötekedős céllal, de ő tud róla, hogy megosztottad nyilvánosan hol lakik és mit csinál Lanzarotten? Nem véletlen nem láthatóak a linkek, mert a Facebookon ezek mind privát szféra. Talán az lenne a legjobb, ha utána mennél vagy gyakran látogatnád.
714. andi6020 (válaszként erre: 713. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 29. 19:29
Hát de Ágio8405 mi rosszat írt?
713. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 712. - Andi6020)
ápr. 29. 18:34

Mert mérhetetlen nagy bunkóság azért! Amúgy!

De most már tök mindegy, szétvertétek a témát. Ezt is!

712. andi6020 (válaszként erre: 711. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 29. 18:31
Amúgy miért? Ez egy nyílt fórum ami egy vallomásból indult. Nem egy tudásbázis, ahol elvileg nem lehet másról beszélni.
711. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 710. - Ágio8405)
ápr. 29. 18:03
Ezt máshol beszéljétek meg. Szeretném kérni, ezt a témát ne vigyétek el tovább más irányba. Köszönöm.
710. Ágio8405 (válaszként erre: 709. - Tumbo2)
ápr. 29. 17:27
Engem pl érdekel hol tartanak a baba témával.
709. tumbo2 (válaszként erre: 707. - Papája)
ápr. 29. 15:13
nem vagyok rosszindulatú,egyáltalán.de ha én írnám,hogy mit csinálnak a lányomék,szerintem senkit nem érdekelné.
708. tumbo2 (válaszként erre: 707. - Papája)
ápr. 29. 15:09
nem fogom.
707. papája (válaszként erre: 704. - Tumbo2)
ápr. 29. 12:55

Hogy lehetsz ennyire rosszindulatú ?

Véletlenül nem olvasunk bele más történetébe, csak ha érdekel. Igaz, téged nem érdekel, tehát a kíváncsiság, vagy az irigység hajt.


Ez egy nagyon szép történet az anyai szeretetről, aggódásról és gondoskodásról.

Kérlek ne rontsd el !

706. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 705. - Globus)
ápr. 29. 11:52
Az bizony! És milyen finom! Durum tésztalisztből gyúrom.😀
705. globus (válaszként erre: 703. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 29. 10:43
Madárlátta tészta :)
704. tumbo2 (válaszként erre: 700. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 29. 10:36
nemigen érdekel.véletlenül olvasok bele,téged érdekel az én magánéletem,vagy a lányoméké?képzeld el most jöttek meg Madeiráról.érdekel valakit?
ápr. 29. 09:39

Tegnap vacsora időre hazaért kisfiam személyautóval. Most pakolt, olyasmit hozott haza ami nem használatos, ne foglalja a helyet kint a lakóautóban.

Így járt a száraztészta is amit gyúrtam neki. Megjárta a tésztám a Kanári szigeteket, van benne 8.000 km. Ma ezzel készül a tepertős túrós tészta. A kedvenc.😉

ápr. 27. 14:52

jav: hazaér.

Még nincs itthon. :)

ápr. 27. 14:01
Vasárnap vacsorára végre hazaért a kisfiam. Kisebb megszakításokkal egész nyáron itthon lesz. Várják a nyáron megrendezésre kerülő rádiós találkozók, barátok, ügyfelek és egy kis munka. De legjobban azt hiszem én.🙂
700. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 699. - Tumbo2)
ápr. 24. 09:45

Annyira értéktelen a te időd hogy olyan témában is múlatod ami nem érdekel? Még írsz is bele.😂

Másrészt, 29-en kedvelik a témát. Engem kielégít az is, ha csak azok olvassák akiket érdekel.


Adok egy jó tippet! Ne olvasd!😜

699. tumbo2 (válaszként erre: 698. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 09:34
őszintén egy idegen ember élete nem érdekel.ez pont olyan,mint a butikos barátnőm mondta,de azért két képet megmutatok.
698. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 697. - Andi6020)
ápr. 24. 06:21
Igen, most másodszor. Azoknak írom akiket érdekel. Magamról tudom hogy legtöbbször nincs időm itt üldögélni, naplókat keresgélni, nyitogatni, sokkal egyszerűbb a kedvencek között egy témára kattintani. vannak ezzel így mások is, én pedig annak írok akit ez érdekel. De erről ne is beszéljünk többet. Azzal hogy itt írok nem követek el szabálysértést, akinek nem tetszik az ne kattintson ide.
697. andi6020 (válaszként erre: 696. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 23. 20:28
Ezt már többször írtad 😁
696. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 695. - Andi6020)
ápr. 23. 16:14
Elég nekem ez. Már ezt se terveztem írni, ha hazaér, be is fejezem. A kezdeti aggodalmam elmúlt, a téma értelmét veszítette mostanra.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook