Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fészfrász... utálom, mert ... fórum

Fészfrász... utálom, mert ... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
12. mesesajt (válaszként erre: 11. - 4244093cd0)
2012. aug. 24. 12:29
köszkösz:) ;)
11. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2012. aug. 24. 12:22

Igen ,benned van a hiba.

:))

10. Mazsinka (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2012. aug. 24. 12:12
Mert egy kövér ember nem lehet csini???
9. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2012. aug. 24. 12:11
Valaki ezekért a dolgokért megszólt?
8. Veronika27 (válaszként erre: 6. - 36a26f5226)
2012. aug. 24. 12:10

Egyetértek, nálam is volt már így.

Vagy pl. face-en benne vagyok egy külföldi munkás csoportban. Oda boldog-boldogtalan ír, hogy munka kell nekik, persze nyelvet nem beszélnek, de külföldre akarnak menni. Oda szoktam írogatni, segítek, ha kérdeznek, vagy állást linkelek be, na és onnan jelölgetnek ilyen egyének, de minek...

7. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2012. aug. 24. 12:08
Pont én is erről nyitottam a napokban fórumot! :)
6. 36a26f5226 (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2012. aug. 24. 12:07

Vagy bejelöl, mert ismer valahonnan, de arra nem méltat, hogy írjon pár sort, hogy honnan is... Őket is vissza utasítom...


Mint itt a naplónál... Ha valakit nem ismerek még innen sem, de szeretném olvasni, megtisztelem azzal,hogy írok neki pár sort, hogy szeretnélek olvasni...

De amikor úgy jelentkeznek olvasásra, hogy erről megfeledkeznek, akkor elutasítás...

2012. aug. 24. 12:03

A "de jól nézel ki" és "jajj de csini vagy" kommentek engem is idegesítenek. Legviccesebb, mikor ilyet írnak kövér emberre, vagy olyanra, akinek a sminkje egy utcai pillangóéra emlékeztet, netalán hiányos a fogazata, vagy a haja nem látott ezer éve fodrászt.

Na és még az sem tetszik, hogy bejelöl x,y ismerősnek, mert tényleg ismerjük egymást valahonnan, de mikor kérdezek tőle valamit, akkor cseszik rá válaszolni!

Sőt, ennél már csak az a jobb, mikor bejelölnek, de az utcán meg csesznek köszönni!

2012. aug. 24. 11:12
Én sem szeretem és akit nem akarok nem jelölök vissza és azért, mert jóban vagyok valakivel, nem likeolom a képét. Én attól tudnék még hányni, mikor valaki elmegy mondjuk nászútra és érkezés napjának délutánján már fent vannak a képek a fészen.
2012. aug. 24. 11:08

Én is regisztrálva vagyok ott,de ezeket én sem csinálom :)

nem kötelező semmi :)

2012. aug. 24. 11:08

Mindenki azt jelöl vissza, akit akar... Aki nekem nem tetszik, én is minden szívfájdalom nélkül utasítom el...


De le is lehet bárkit tiltani, és akkor nem lát, nem tud bejelölgetni...

2012. aug. 24. 11:06

Sziasztok. Előre is leszögezem, vannak/voltak/lesznek facebook-ra vonatkozó kérdéseim nekem is, ahogy majdnem mindenkinek. De bennem van a hiba, ha nem vagyok hajlandó visszajelölni olyan embert, akivel VV Ankiósan megfogalmazva "nem őriztem disznót" ?

Bunkó vagyok, ha nem jelölöm vissza a szomszédot,és nem lájkolom a képét udvariasságból, ahogy fújja a kürtjét, amitől a fal másik oldalán nem tudok megmaradni???

Maradi vagyok, ha nem töltök fel pózolós képet, hogy a "jajjdecsinivagy"-ra egyenként felböffentsek egy "köszikét"hatszázezer smilével ???

És maradi vagyok, ha nem teszem ki a szülinapom???

Sírva kaparom a falat, ha emberek már reggel 8-kor azzal kezdik, hogy jajj de jó, hogy ennyien gondoltatok ma rám a szülinapomon.... mert feltétlen fel kell rá hívni a figyelmet így is...Ki van írva, nagy kaland...

Hányni tudnék a pózolástól, a megosztásoktól, stb... bennem van a Hiba ????

Tudom, nem kötelező fent lenni, de hiába is korlátozom a dolgokat, ismerősöket, a sok fa*ságot nem tudom elkerülni, mert a fent említettek vhogy mindig utólérnek...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook