Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom magam mert túl "jókislány" vagyok. Ha buli van,... fórum

Utálom magam mert túl "jókislány" vagyok. Ha buli van,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. f7f780f355 (válaszként erre: 5. - E8fad0db48)
2022. dec. 13. 16:19

Mert bent a szobaban meg ennyire sem vennek eszre😃😃😃😃😃😃

Buli helyett mehetne valami nyugisabb de kozossegi helyre ahol nem vilagukat sem tudo reszeg nok razzak a bullt.

Abbol mar en is kinottem pedig egy idoben durvan jartam

9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 13. 16:07

Ezzel a viselkedéssel felírod magadra hogy te nem alkalmi kapcsolatot keresel, hanem komolyabbat. Aki vedeli a piát és tekereg egy buliban, abból csak szex iránti vágyat néznek ki.

Légy büszke magadra!

2022. dec. 11. 14:26
Ha nem érzed így jól magad, akkor miért vagy jókislány?
7. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 14:21

Nem kell ahhoz rossz kislánynak lenni, sem ész nélkül vedelni, sem kígyóként tekeregni a táncparketten, hogy felfigyeljenek egy nőre.


Egyébként miből gondolod, hogy senki sem figyel fel rád? Nem mindig azokra a csajokra figyelnek, akik direkt magukra akarják vonni a pasik figyelmét.

Utálni végképp nem kell magad! A bőrödből pedig senki kedvéért ne akarj kibújni, ne akard másnak mutatni magad, mint amilyen vagy! Lehet, ha erőltetnéd a rosszlány szerepet, annyira jól sikerülne, hogy akkor aztán tényleg csak amiatt figyelnének rád. Az lenne csak a rossz szerepjátszás.


Ha nem iszol, hát nem. Lehet anélkül is bulizni, hogy valaki hülyére issza magát.


Bátorításul mondom, hogy én is elég jó kislány voltam, és mégis felfigyeltek rám.

Szóval maradj csak önmagad, és eljön a te időd is.

2022. dec. 11. 12:30
Öltözz máshogy, tegyél meg néha geltűnő/kirívó dolgokat, lehet az majd segit nem úgy mint a bor 🤷‍♀️
5. e8fad0db48 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 11. 11:48
Nem is tudom... Én szeretek táncolni, iszogatni, de anélkül is jól érzem magam, és észrevesznek. Rosszkislány lennék? 😄 Miért nem barátkozol hozzád hasonlóakkal, vagy miért nem maradsz otthon?
4. 820e00bff1 (válaszként erre: 3. - 820e00bff1)
2022. dec. 11. 11:33
bor
2022. dec. 11. 11:32
Igyál valami tömènyet, ha a bőr nem lazít el .
2022. dec. 11. 11:30
El akarsz kelni? 😀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook