Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fészfrász... utálom, mert ... fórum

Fészfrász... utálom, mert ... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
222. 88b7828ca9 (válaszként erre: 220. - 4244093cd0)
2013. jan. 26. 10:50

Magyarázok :) ahan. Bizonyítványom, amit te állítasz ki, szóval nekem mindegy. Ha te tudod, hogy ez így van, akkor biztos így van, legyen igazad.


Amúgy a facén fél óra alatt megtalálsz mindenkit és látod, hogy alakult a sorsuk. Ennyi. Ők magukat alázzák, nem én alázom őket.

221. 4244093cd0 (válaszként erre: 218. - 88b7828ca9)
2013. jan. 26. 10:50

Még valami.:))

Nincsenek indulataim ,inkább nevetségesnek tartom azokat ,akik fikázzák tulképp önmagukat,csupán erre szeretem felhívni a figyelmüket,a tiéteket is.

Ugyanígy ,pl ha a Hoxát szidják sokan,közbe,napi szinten napszakokat lógnak itt ,ők is éppolyan nevetségesek,mint mondjuk te.:))

Nem értem egyszerűen mire jó ez az önbecsapás.

Tetszik valami ,használom,nem tetszik ,nem használom ,ennyi.

2013. jan. 26. 10:46

Nem kell magyarázni a bizonyítványodat.

Használod ,pont úgy mint millióan mások.Ha becsmérled,alázod,kurvázod őket akkor magadat is becsmérled ,rib@ncozod,infantilizálod közben,ezt értsd meg.


Van skype,gmail ,telefon és ezerféle más kapcsolattartási lehetőség,szóval átverheted magad ,avval,hogy máshogy,máshol nem megy,de ez igencsak megmosolyogtató.:))

219. 88b7828ca9 (válaszként erre: 215. - 4244093cd0)
2013. jan. 26. 10:38

Nem igaz, hogy ezer más lehetőséged van tartani a kapcsolatot olyanokkal, akikre kíváncsi vagy, akik fontosak voltak számodra, csak messzire sodort tőlük az élet.


Lakóhelyemtől nagyon messzire jártam egyetemre, 400 km - re, meg volt munkahelyem is kb. 280 km - re. Elég volt regisztrálni a fészbukra és ott megtaláltam mindenkit fél óra alatt, akire amúgy sokat gondoltam.


Igen, szembesülsz a sok gyökérséggel, bár te ezt nem tudod, mert ezek szerint te tényleg szinte soha nem mész fel. Belépsz és már látod is a rengeteg fotót meg ilyeneket...

218. 88b7828ca9 (válaszként erre: 206. - 4244093cd0)
2013. jan. 26. 10:33

Nem sokat, bár kinek mi a sok. Infantilisnek nem gondolnám magam. Cáfollak... nem azért vagyok fent, hogy másokat fikázzak.


Azért kerültem fel, mert így kerestem volt osztálytársakat, olyan embereket, akik messzire vidékre vagy külföldre kerültek. Nem vagyok fent minden nap, persze van amikor belépek... ott vannak még olyan volt kolleganőim, akiknek nagyon örülök, hogy megtaláltam őket és nagyvonalakban tudom, hogy mi történt velük.


Nem nagyon kell ott kutakodni órákon keresztül, elég ha felmész 5 percre és már látod is, miket raktak ki.


Amúgy meg a qrvás érett nők tekintetében érintett vagyok valóban, a legjobb barátnőm pasijára rányomult egy ilyen a facén. Igen, ilyenkor valóban kritikus tudok lenni erőteljesen.


Micsoda indulatot gerjesztett benned a hozzászólásom olvasása... ennek is oka van, biztos. De az már a Te dolgod.

2013. jan. 26. 01:46

Én nem útálolm.



Bevallom szeretem nézegetni a fényképeket a család gyerekeiről.......

2013. jan. 26. 01:36

Érdekes ez a téma:)Először is én arra használom a fb-ot,hogy lássam a régi ismerőseimnek,volt osztálytársaimnak hogyan alakul az élete,mennyit változtak kűlsőleg(és persze agyilag is:D)...Messze költöztünk a szülővárosomtól,igy jól esik az ismerőseim képén nosztalgiázni ha pl.a gyerekkoromból jól ismert helyszinekről töltenek fel képet.Vannak akikkel csak ott tudom tartani chaten a kapcsolatot,mert nem hajlandóak skype vagy bármi más használatára.Ezen kivűl olyan oldalakat lájkoltam amik nagyon hasznosak számomra,pl kreativ dolgokról szóló oldal(innen sokszor le is mentek képeket),hasznos ötletek,a föld leggyönyörűbb helyeiről szóló oldal.....ez jó hogy mind ott van egy helyen,mert amugy időbe telne megkeresni külön-külön ezeket.

Szivtelenűl selejtezem az embereket,nem fogadok el bárkit ismerősnek,engem sem talál meg akárki,mégis néha ledöbbenek a Fennvaló nagy állatkertje láttán:) Alig múltam 26,szóval nem vagyok régimódi nénike vagy "fapina:D",de néha ledöbbenek hogy milyen szinten kipakolják az életüket egyesek,olyanok is akikről nem is gondolnám...

Van aki pszihológus látogatása helyett ide irja ki az éppen aktuális agyi-helyzetjelentést,más az Időképet lepipálva irogatja hogy éppen milyen idő van kint,más régi ismerősöm napi 3x tölt fel 15-20 pillanatképet képet a gyerekéről"Maja spenótot eszik","Jajj de finom a joghurt"cimekkel(oké,büszke anya,de elég lenne 1-1 kép is minden napszakban...)Egy másik kolleganőm ahányszor összeszólalkozik a pasijával,azonnal "egyedülálló"-ra változtatja a face profilját,megspékelve egy bögyös-pasifogó képpel,vagy feketére változtatja a profilképe helyét és kiirja hogy mindenki hagyja békén.....A "kedvencem" mégis egy házaspár akik a tavaly nyári kirándulásuk videóját minden este megosztják,és néha még oda is irják kommentnek hogy "remélem sokan lájkoljátok".

Egy ideig mind letiltottam az ilyeneket,mert rossz látni milyen megfelelési kényszer van egyesekben és a látszatnak élnek,de azóta is folyamatosan meglepnek olyan emberek is akikről nem is gondolnám:)

Nem a face-el van bajom,lehet azt normálisan is használni,de ahogy látom szennyeskosárnak van használva az egész...Régen megoldottunk pasi-ügyeket,szerelmi bánatokat,szüléseket,gyereknevelést,kirándulást anélkül hogy a fél várost beavattuk volna életünk intim részleteibe....Fura látni hogy ma már nem erre van igény.

215. 4244093cd0 (válaszként erre: 214. - 447396604e)
2013. jan. 25. 23:54

Ugyan már.Ezt a "csak azért vagyok fenn,mert..." inkább hagyd.

Kit akarsz becsapni?

Kb 1000 más lehetőséged van tartani a kapcsolatot számodra fontos emberekkel....

"ha kell,ha nem szembesülök az arcomba tolt hülyeségekkel"

...nem ,nem kell.

214. 447396604e (válaszként erre: 210. - 4244093cd0)
2013. jan. 25. 23:08
ha visszaolvasol, tudod hogy csak a chatelés miatt megyek fel,hogy beszélgessek régi ismerősökkel. de az is max 10 perc. megnézem ki van fent, és ha nincs senki, kiilépek.viszont ha kell,ha nem szembesülök az arcomba tolt hülyeségekkel
213. globus
2013. jan. 25. 22:49

Szerencsére nem ismerem.

Csak olvasom az itteni fórumokat, féceszkeverésben verhetetlennek tűnik :)

212. 4244093cd0 (válaszként erre: 211. - Ebe5acb8e6)
2013. jan. 25. 22:43
Akkor vajon ki is azinfantilis?:)))
211. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 210. - 4244093cd0)
2013. jan. 25. 22:39
Nem egészen, mert dühöngeni jóóóó! :)
210. 4244093cd0 (válaszként erre: 209. - 447396604e)
2013. jan. 25. 22:37

Bocs ,de egész egyszerűen nem értem ezt az egészet.

Ha téged pl dühít,akkor mi a fenének lógsz rajta minden nap?És a többiek is..MIÉRT?:))

Szerintem olyan dolgot csinálni ,ami dühít,vagy idegesít az sokkal nagyobb butaság,mint egy csecsemőképet felrakni a netre.

209. 447396604e (válaszként erre: 206. - 4244093cd0)
2013. jan. 25. 22:20

nem kell ahhoz annyit fent lenni. elég hozzá napi 10 perc.és tényleg ,végiggörgeted a postokat és rájössz te magad is, hogy sokszor az emberek unalmukban postolnak ki mindenféle dolgot.


ami még ennél is dühítőbb amikor valaki úgy postol ki meztelen gyerekes, egyéb családi nyaralóst, vagy profilképeket saját magáról, hogy nem állítja át hogy ne legyen nyilvános.így ha beírom a nevét hogy pl. Kovács János, akkor még én is aki sík idegen, mindent megtudok a teljes családjáról. kivel házas, hány gyereke van,és hogy néznek ki.

na ez jobban dühít. ugyanis sokan nagyon óvatlanook. aztán csodálkoznak ha visszaélnek a képeivel

208. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 203. - 88b7828ca9)
2013. jan. 25. 22:14
Te honnan tudod ezeket??
207. 7a5f2ffe7d (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2013. jan. 25. 21:59
Lájkolni lehet ha valami tényleg tetszik, illendőségből , vagy jóérzésből is. Én nem viszem túlzásba az fb-t, vannak napok amikor fel sem lépek. A lájkolást sem viszem túlzásba, és nem nagyon érint meg ,ha valaki emiatt besértődik. Már én sem jelölök vissza olyat, aki sehonnan sem tűnik ismerősnek.
206. 4244093cd0 (válaszként erre: 203. - 88b7828ca9)
2013. jan. 25. 21:46

Uram isten...mennyit kell lógni a facen ,hogy ennyire tudjad mi folyik ott?

...azt hiszem te is átlépted azt a bizonyos határt ,és legalább annyira infantilis vagy ,mint azok akikről épp negatív kritikákat írsz.


Kiegészíthető a szánalmassági felsorolásod olyanokra akik azért vannak fenn ,hogy másokat fikázzanak.

2013. jan. 25. 21:40
függővé teheti az embert...
204. 447396604e (válaszként erre: 203. - 88b7828ca9)
2013. jan. 25. 21:24

én az elején napi másfél órát lógtam fent, mikor összegyűjtöttem a vot osztálytársakat, volt kolegákat, és rokonokat.akkor is csak azért mentem fel, hogy chateljek velüük. ma már szinte fel sem járok. esténként végiggörgetem a postokat,és unalmasan kinyomom.



ja még ami bosszant: ki voltál előző életedben? mennyi eredményt értél el a kreszben?mekkor az esélyed hogy lányod legyen?mit mond a horoszkópod? mennyire vagy dögös? csak lájkold az oldalt és megtudod az eredményt.egyéb és hasonló hülye burkolt spamek

203. 88b7828ca9 (válaszként erre: 191. - Tündérmanócska)
2013. jan. 25. 20:46

Hahaha. Ez tényleg vicces. Szomorú, hogy itt tartunk, hogy érett, felnőtt emberek ott ülnek a face előtt esténként és bökdösnek, meg lájkolnak meg ilyen baromságok.


Persze, ma már szinte mindenki fent van, ez nem is gond, csak van egy határ, és van amikor képes egy érett ember átmenni infantilisbe :)


Családanyák qrvás fotói, szinte az arcára van írva: d..j meg:) a barátnőiktől és a rájuk nyomuló pacákoktól bókokat bezsebelni éhező háziasszonyok. Vicces. Csak ne legyek ilyen soha, vagy ha mégis, remélem, majd a barátnőim azonnal dilidokihoz cipelnek:)


Kapcsolati státuszukat állandóan módosító egyének, és a "kapcsolatban" című megjelöléshez gratulálók. Egy esküvőhöz elhiszem, hogy illik gratulálni, de ahhoz, hogy kapcsolatban van... én fel sem teszek semmit, senkinek semmi köze hozzá. Akik fontosak, úgyis tudnak mindent:)


1800 kép dédiről, ahol különböző pózokban ölelgeti a babócát, persze anyuka kinyúlt pólóban, melegítőben. Fotó a magas társadalmi státuszú férjéről, ahogy suhogós macinaciban félkómásan szunyál a kanapén...


ezeket inkább a szánalmas pont hu - ra kellene feltölteni...


Ja és amit bírok, amikor kiírják, hogy "nagyon boldog vagyok", közben meg tudom, hogy férjecske azért félre - félre kufircol... struccpolitika nyíltan hirdetve.... jajh.

2013. jan. 25. 19:57

az idézetek nagyon idegesítőek,különösen a szerelmesek,pláne ha gyerek posztolja ki


a cuki kiskutyás-kismacskás fotók kiposztolva,ömlesztve, naponta 20-szor ugyanattól


lájkold az oldalt és nyerj


kisbabás fotók:így áll, így ül, ilyen amikor eszik..stb


kormányszidós, és szegény magyar emberes idézetes képek (mellesleg én is szidom, de nem posztolom ki 5 percenként)

és még gyűjtök:D

2013. jan. 22. 15:11

1. Újszülött fotók és rengeteg komment, hogy "milyen édes, rád hasonlít", a gyereknek csukva a szeme, kopasz és vörös, ráncos... Hmm..Micsoda bókok!

2. Tini lányok tükörből fotózkodva, közben szemöldökük felhúzva, homlokráncolással, kiló smink és mellkidobás

3. Ugyanezeknél párkapcsolati státusznál "házasságban" van megjelölve :D

4. Ú autó, telefon, laptop, apuka, anyuka, baba stb. képet egyből posztolni, de ha csak egy hamburger, akkor azt is

5. Százhuszadszorra is ugyanolyan fotó, ugyanaz a beállítás, csak most épp két szál haja másképp áll

6. Olyan idézeteket rak ki, ami amúgy abszolút nem illik rá

7. Olyanok jelölnek, akiket maximum látásból ismerek, de az utcán már nem köszönne

8. Hálózatépítők hirdetései- A*on, Ori**me stb - "most vegyed, most lépj be, mert akciós!"

9. Tízezredik kép a kutyájáról, macskájáról stb...


De fent vagyok én is, bár az ismerőseim tizedével sem tartom a kapcsolatot. Az időm nagy részét csoportokban töltöm, ott legalább közös az érdeklődési kör. Információszerzésre remek hely a facebook.

200. Mari20
2013. jan. 22. 07:32
engem az zavar, hogy nem tudom használni
2013. jan. 21. 21:44
Csak játszok rajta.
2013. jan. 21. 21:12

Irigységet és elégedetlenséget okoz.


[link]

197. tündérmanócska (válaszként erre: 192. - C34f79990e)
2013. jan. 21. 19:59
Vicces, de csak egy ideig. :-)
196. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 195. - Szabóné erzsi)
2013. jan. 21. 19:54
Valaki belépett a neveden a jelszóddal.
2013. jan. 21. 19:52
szombaton történt hogy az eggyik ismerösöm az eggyik alkalmazást vagy valami ilyesmit használt ki járt az adatlapomon azén nevem ki lett dobva mikor biztos hogy én nem jártam ott nem tudom ez hogy müködik
2013. jan. 21. 19:48
...az egész család azon lóg. Ahelyett hogy rajtam lógnának. :)
193. c34f79990e (válaszként erre: 190. - Sasmadar2)
2013. jan. 21. 19:46
Én úgy csináltam,hogy amikor láttam valami hülyeséget,a sokadikat,akkor azt töröltem és alatta egyből ott volt a lehetőség beállítani,hogy ezentúl mit szeretnék látni tőle.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook