Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak, mennyire fogadnátok el? fórum

Férfiak, mennyire fogadnátok el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
120. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 119. - Channa*)
2020. jan. 26. 11:21
Nem vagyok meddő,a betegségem és a gyógyszerek miatt betegen születne a baba..
119. Channa* (válaszként erre: 118. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 20:05

Ezt szerintem értjük.

Azt javasolják, hogy ne vállalj gyereket, vagy meddő vagy?

118. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 113. - 654268ce3d)
2020. jan. 22. 20:00
Igen. Nem lehet.
117. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 114. - Szabokisandi)
2020. jan. 22. 19:59
Megpróbálom majd...
116. Pampalini (válaszként erre: 110. - Szabokisandi)
2020. jan. 22. 17:45

Van egy felnőtt fiad, és egy anyjával élő pasid?

Ez érdekes :)

Az én fiam 18 még nem igazán talált magának barátnőt.

A lányom 22. Ő már tervezgeti szerintem. Most van egy komolynak tűnő fiúja.

115. kristo_f (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 14:17

Piciháterek baromsága olyan gyógymodot alkalmazni amihez pszichológus kellett volna "csak", ráadásul a hatásmechanizmusát sem ismerik a sokkolásnak

[link]

114. Szabokisandi (válaszként erre: 112. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 13:33
Akkor lepd meg magatokat. És kezdj neki. Először valami egyszerűvel. Ha meg lesz a sikerélmény, akkor a bonyesz is menni fog.
113. 654268ce3d (válaszként erre: 112. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 13:08
Orvosi javaslatra tilos gyereket vállalnod?
112. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 111. - Szabokisandi)
2020. jan. 22. 12:23
Hát,még nem nagyon próbáltam sütni-főzni. Igen,a betegség miatt nem lehet gyerek és örökbe sem adnak sajnos..
111. Szabokisandi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 11:33

Fizikai akadálya van, hogy nem tudsz sütni-főzni, vagy csak simán meg sem próbáltad?

Mert ez ugye elsajátítható dolog.

Hogy nem lehet gyermek, az sajnálatos, de nem mindenki akar.

A depresszió miatt nem fogadhatsz örökbe?


Bocsánat, ha ezekre már válaszoltál, de nem akarok 100 hozzászólást végig olvasni.

Segítségre bárki szorulhat, ha másért nem, azért, mert valamivel nem boldogul, a párjának meg simán megy...

110. Szabokisandi (válaszként erre: 35. - Pampalini)
2020. jan. 22. 11:29

Végre valaki, aki úgy látja mint én.... A pasimnak is megmondhatná ezt végre valaki, mert lassan betelik a pohár és maradhat anyuval...


Amúgy nekem is van felnőtt fiam és imádom a kis barátnőjét, mert nagyon szeretik egymást és szépek és éldegélnek kettecskén, minden gondjukat megoldják önállóan. Pedig még csak az idén töltik mindketten a 22-t.

Eszembe sem jutott meggátolni őt abban, hogy elmenjen tanulni, tőlem távol. Annak meg külön örülök, hogy nem egyedül van.

109. 654268ce3d (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 11:27

Akkor azért van a fórum nyitás és ez a semmi nem jó hangulatú beszélgetés, mert anyud nemrég meghalt? Részvétem.

Látod ha újra olvasnád amit utoljára írtál, lathatnád, nem is rossz a helyzeted

108. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 106. - 654268ce3d)
2020. jan. 22. 11:23
Köszönöm a tanácsot,de sajnos sehogy sem megoldható hogy legyen gyerek :( A férjem és a húgom majdnem minden nap dolgoznak.. Édesanyám elhunyt sajnos idén januárba. Amúgy is,őt is már gondozni kellett,meg már régóta betegeskedett.. Van két kutyusunk,egy 11 éves lesz keverék meg egy 4 éves yorki. van négy cicánk is,szeretjük őket nagyon..
107. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 105. - 654268ce3d)
2020. jan. 22. 11:19
Szia. Hát,majd próbálkozom a főzéssel. Háromhavonta járok pszichiátriai gondozóba kontrollra. Csak megkérdezik hogy vagyok meg felírják a gyógyszereimet...
106. 654268ce3d (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 09:29
Szerintem lehet gyereked, ha a szomszédomból indulok ki, bár ő szerencsésebb volt nálad, hasonló korú. Viszont azt nem a fórumozókkal kellene megbeszélnek, hanem az orvosoddal és a ferjeddel. Mennyi feladatot tudnak ők vállalni, pl gyógyszer atallitas illetve gondoskodás, nevelés. Vagy egy hosszabb életű háziállat (kutya, macska) enyhítheti a fájdalmat, vágyat.
105. 654268ce3d (válaszként erre: 104. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 22. 09:10

Még most is megtanulhatsz főzni! Én 40 leszek, mégis a férjem hatására kezdtem el megtanulni. Ramesz a n.osalty (pont nélkül) oldalra és elkezded. Mi van ha nem sikerül azonnal? Újra megprobalod! Írd össze miket szeretsz és hajrá. Én hamarabb sütöttem, mint főztem, imádom a sütiket...

De akár rendelhetsz is. Nálunk (vidéken) kB 1000-1300ftbol kijon egy házhoz szállított menü. Sokan nem főznek, ez semmi extra.

A probléma pedig, ez a lelki hatalmas sérülés, én a helyedben terápiára járnék. Talán segít.

104. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 100. - 9b10f3d7ff)
2020. jan. 22. 07:24
Szia. Köszönöm. Hát,nem is tudom. Végülis már megtanultam együtt élni ezzel,még ha nehéz is. Persze,nem vállalunk babát. Van egy húgom,ő egészséges,neki meg a férfiakkal nincs szerencséje sajnos. 35 múlt,volt egy tinikori kapcsolata ami 6 évig tartott már az esküvőt tervezgették. De a fiú megcsalta és szakítottak. Azóta nem talál egy rendeset. Úgy örülnék ha találna és lenne babájuk,szeretnék már babázni. Hát,főzni nem tudtam megtanulni,hisz kórházban voltam szinte mindig,6 évvel ezelőttig. Meg bentlakásos Intézetbe is voltam Füzesabonyba 2 évig..
2020. jan. 22. 07:19
Sziasztok. Hát,igen.. sok rossz dolgon kellett keresztül mennem..
102. pteri
2020. jan. 21. 20:42
Huh,nem csoda,hogy beteg vagy. Ez szörnyű.
101. Pampalini (válaszként erre: 99. - Channa*)
2020. jan. 21. 20:24
Ez így van :)
100. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 21. 20:22

Nagyon sajnálom, ami veled történt. Talán egy ilyen csoporttal kellene felvenned a kapcsoltot, ebből ki kellene jönnöd, hiszen az elmúlt, most a jelenre koncentrálj. Egy életed van, az én nézeteim szerint egy. Az élet túl rövid, hogy a múltunkban éljünk, a jelenünkből kell a legjobbat kihozni, a múltba ne nézz vissza, meg nem történté tenni nem tudod.

Ha a gondolataid néha nincsenek a helyén, akkor tényleg nem szabad babát vállalni. Az orvosokat nem értem, hogy tehették ezt veled, azt hittem a sokkterápiát már réges-régen betiltották.

Előre nézz, ha nehéz is!

Miért nem tudsz főzni? Azt hittem nincs karod, amivel dolgozz.

99. Channa* (válaszként erre: 97. - Pampalini)
2020. jan. 21. 20:17
És azt is szokták mondani, hogy addig jó egy kapcsolat, amíg egy jót tudnak vitatkozni, mert ha már az sem megy, akkor menthetetlen az egész;)
98. Channa* (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 21. 20:15

Bárkivel, bármikor történhet bármi. Ezen felesleges aggódni, bár tudom, hogy megtesszük, és ehhez nem kell olyan traumát sem átélni, amilyet te átéltél.


Sajnos így vagyunk összerakva, de igyekezni kell nem azzal foglalkozni, hogy mi lesz, ha! Ezzel ráérsz majd akkor foglalkozni, ha bekövetkezett.


Elfújta a szél:D


„Megbolondulnék, ha most arra gondolnék, hogy elveszítem. Majd holnap."


És, bár téged szörnyű trauma ért és annak következményeként beteg lettél, de mások meg máshogy lesznek betegek (pl. magas vérnyomás, vesebetegség, szívbetegség, stb.), és keresnek párt, akár idősebben és találnak is...

97. Pampalini (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 21. 20:02
Szerintem ne kifelé tekints, hanem próbálj meg a párod felé nyitni jobban. A viták annak a jele, hogy valaki nem elégedett a kapcsolattal. Még időben meg kellene beszélni, hogy lehessen változtatni.
2020. jan. 21. 19:53
szétmennénk-et akartam írni..
95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - Pampalini)
2020. jan. 21. 19:52
Ezt a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel,hogy mégis ha történne valami a párommal (ne adja Isten) vagy netán szétmennék,mire számíthatnék. Rendes a férjem,de sok olyan dolog van amit még vele sem tudok megbeszélni. Senkivel.. Szörnyű,mikor kisbabát vagy terhes nőt látok...
94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - Channa*)
2020. jan. 21. 19:49
A gyógyszerek miatt betegen születne meg amúgy sem tudnám felnevelni :( Hisz sokszor a magam dolgait is nehéz intéznem. ha egyedül vagyok és elkap az összezavarodás,nehéz kezelnem.. örökbe sem adnak sajnos :(
93. Pampalini (válaszként erre: 91. - Channa*)
2020. jan. 21. 19:36
Szerintem a kezelések, elektro sokk, gyógyszerek, is befolyásolhatják ezt. sokszor ettől kevesebb is elég.
92. Pampalini (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 21. 19:34

Lehet valahol elhangzott, ha igen, elnézésed kérem.

Ha van párod, Nem világos miért kell hogy elfogadjon más férfi?

Egy nő életében ettől borzalmasabb dolog talán nem is történhet. Hogy ez feledésbe merüljön, Egy megértő férfi sokat segíthet gondolom. Lehet a párod talán nem az. De nem látom tisztán a dolgokat.

91. Channa* (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 21. 19:27

:(


És miért nem lehet gyereked?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook