Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felvételi fórum

Felvételi (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. júl. 21. 10:59

Este ponthatárok

2011.07.21 A hivatalos ponthatárok elsőként - még 2011. július 21-én este - a Felvin jelennek meg. A regisztrált jelentkezők a személyes oldalukon (Én felvim) is megtalálják a jelentkezéseikhez tartozó ponthatárokat. Akik felsőoktatási felvételi jelentkezési lapjukon megadták mobiltelefonszámukat, sms-ben is kapnak értesítést.


A ponthatárok este nyolc után a Felvi nyitóoldaláról érhetők majd el intézmények-karok-szakok szerint böngészve, vagy akár a teljes listában keresve. A ponthatárok a Facebookon és androidos okostelefonokon is böngészhetők lesznek.


De mi lesz utána?

A ponthatárok kihirdetését követően az Oktatási Hivatal valamennyi jelentkezőnek ún. besorolási határozatot küld arról, hogy az egyes jelentkezési helyeken hány pontot ért el, és ott mennyi a ponthatár, valamint hogy besorolást nyert-e valamelyik jelentkezésére, és ha igen, melyikre. Függetlenül attól, hány képzést jelölt meg egyazon felsőoktatási felvételi eljárásban, a jelentkező csak egy helyre sorolható be: az általa felállított sorrendben arra a képzésre, ahol először éri el a megállapított ponthatárt.


A felvételről szóló határozatot és a beiratkozással kapcsolatos információkat az az egyetem, főiskola küldi meg, ahová besorolást nyert a jelentkező.

2011. júl. 21. 10:58
Sziasztok! Én is most felvételiztem, és este 8 után lesznek elérhetőek a pontok. Sms-t is nyilván csak azután kap mindenki. Sok sikert neki :)
3. 432d0af620 (válaszként erre: 1. - 5f54924ddf)
2011. júl. 21. 10:57
a felvi.hu szerint az esti órákban lesznek meg a pontok, addig nem hiszem h menni fog sms, eléggé leterhelt a rendszer.
2011. júl. 21. 10:56
én úgy tudom, hogy még nem kaphatott senki értesítőt, mert a hivatalos ponthatárok csak este 8-tól lesznek elérhetők.
2011. júl. 21. 10:51
Sziasztok !!! A lányom most felvételizik a Debreceni Egyetemre valaki kapott már smst,hogy sikerült.-e a felvételi.A neten olvastam,hogy már elindultak az értesitök.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook