Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Felvételi és jelentkezés 2013 fórum

Felvételi és jelentkezés 2013 (beszélgetős fórum)


2013. febr. 28. 13:34
Oké, tehát részemről KRF. Vadgazda mérnöki és vidékfejlesztési. A szőlész-borász meg egyszerűen zseniális.
2013. febr. 27. 21:11
Hát igen még két nap! Azt gondolom, hogy jól megfontolt döntéseket hoztunk, remélem meg lesz az eredménye.
6. boltiszarka (válaszként erre: 5. - Kovikike)
2013. febr. 26. 19:56
Szintén Gyöngyös. Már vén rókának számítok, de azért itt az utolsó percekben vannak ám izgalmak, ja hát az egyik megjelölt szakom meg a vadgazda mérnöki, úgyhogy a róka nem csak képletesen...
2013. febr. 26. 17:23
A fiam alapképzésre fog jelentkezni, én mesterre. Egy közös vonásunk (merthogy a szakok sem azonosak) az, hogy mindketten a gyöngyösi Károly Róbertre megyünk. Igaza van annak, aki azt mondja, hogy akinek célja van, és kitartóan dolgozik, az eléri a várva várt eredményt. Remélem mindkettőnk esetében, sőt a többi hozzászóló esetében is így lesz.
2013. febr. 26. 03:13

Sziasztok!

Nekem az ELTE történelem szak a cél. Hát mit is mondhatnék... Most már tényleg csak az érettségi van hátra. Molly0013 igazad van. Aki konkrét célokat tűzött ki maga elé (és hajlandó volt tenni is érte valamit), annak nem számít, hogy miként akarnak operálni a pontokkal, létszámmal.

Sikert és kitartást minden felvételizőnek! :)

2013. febr. 25. 18:43

Mindenkinek nagyon drukkolok. Én a Szegedi Egyetem gyógypedagógia szak hallgatója LESZEK szeptemberétől:)))))))Tudom:)

2. diploma lesz

2013. febr. 25. 18:36

Szia!

Én pont ma nyomtattam ki a hitelesítő lapomat. Én igazából úgy vagyok vele, hogy aki 4 évig tanult szakközépben vagy gimnáziumban és vannak céljai, álmai az életben, annak teljesen mindegy ez a ,,pontszámítási mizéria" úgy is sikerülni fog!

Nem kell túlparázni az egészet, csak higgadtan, nyugodtan minden erőnket és tudásunkat összeszedni az elkövetkező, már nagyon kevés időre és mindent belerakni az érettségibe :)

Én a Debreceni Egyetem mentőtiszt szakra szeretnék bejutni :)

SŐT be is fogok jutni, mert fő a pozitív gondolkodás :)

2013. febr. 25. 18:29
Finis van. Jelentkezési finis. Most mindenki latolgatja az esélyeket, utolsó utáni cseréket hajt végre, agyal, hogy mennyire jó a választás, valóban a jó iskolát jelölte-e. Pontok és érvek, bejutás, felvételi, sokszor a jelentkezés pillanatában eldől. Segítsünk egymáson, öntsünk egymásba lelkierőt, mi felvételizők. Néhány nap és vége, vagy épp elkezdődik... Koccintsunk virtuálisan a beadáskor. Ki-ki szíve szerint hová és miért, a bejutás a cél. Tapasztalatok, félelmek, mit és miért. Aki mesterképzésre megy, adjon tanácsot az alapképzésre jelentkezőknek, a felsőoktatási szakképzésre jelentkező újabb szakmával gazdagodik. Van mit át- és kibeszélni. Mielőtt elmondanám én hogyan döntöttem (az,hogy jelentkezem, nem képezi vita tárgyát), kíváncsi vagyok, hogy mások itt az utolsó napokban, percekben mit gondolnak. Ki, hogyan érintett. Közvetlen, vagy közvetett módon. Mi éri ma meg, befektetés a jövőbe a felsőoktatás? Technikai gondok, kétségek vannak, pontszámítási mizériák? Néhány nap és most nagyon kell a támogatás, az ösztönzés, a segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook