Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... fórum

Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... (beszélgetős fórum)


157. Álomvirág1 (válaszként erre: 156. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 16:48
Arról nem mesél így, miért rossz a jelenlegi kapcsolata.
156. Álomvirág1 (válaszként erre: 155. - Zsanetta)
2009. júl. 15. 16:47

Igen!

Mondta mikor ezd, ha gondolja a lény, nézze meg, és találkozhatnak. Meg bizonyos dolgokról így nem mesél senkinek, hogy nem ismerik egymást személyesen.

De ha azt nem olvastad volna..mondta, hogy semmilyen körülméynek között nem csalná meg a barátnőjét.

2009. júl. 15. 16:46
fölajánlotta hogy találkozzatok????
2009. júl. 15. 16:45

christenenek igaza van.

mindig lesznek ilyen lánykák akik bepróbálkoznak majd nála.

és a féltékenységről szokj le én is azt teszem.

a többiek akik meg lehülyéztek ne foglalkozz velük mert lehet épitönek szántál a dolgot mégsem hinném hogy hülyének kéne titulálniuk.

ök sem hiszem hogy tökéletes párkapcsolatban élnének,és könyörgöm 19 éves vagy még változni fogsz,ahogy idösödsz ugy leszel bölcsebb.

de vegyél vissza a féltékenységböl.

153. Álomvirág1 (válaszként erre: 151. - Zsanetta)
2009. júl. 15. 16:44
ok, flörtöljön, de már olyanokra terelődött a szó..ami nem fér bele a normális keretbe.
152. Álomvirág1 (válaszként erre: 150. - Christine1979)
2009. júl. 15. 16:42
Ha nem csináltam volna ezt az áll néven irogatás dolgot, és nem így sült volna el, azt mondanám, igen, totál igazad van. De így? Már nem tudom.
2009. júl. 15. 16:41

én is voltam igy az én páromnak is vannak ám dolgai ,de én vele vagyok mert szeretem és tudom hogy ö is pedig nem egyszer kaptam rajta hogy flörtölgetet határon belül persze.

de én kellek neki tudom.

150. Christine1979 (válaszként erre: 145. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 16:39

De az ilyen csajoknak csak az számít, hogy vmi "híresség" legyen mellettük.

Van egy ismerősöm, kézilabdás a férje, és ő mondta, hogy full szánalmasnak tartják (a pasik is) azokat a csajokat, akik ott lihegnek minden meccsen, és állandóan másznak utánuk.... :)


Amúgy meg kísértés mindig, mindenhol van. Akár boltban állva, a sorban is összetalálkozhatna álmai nőjével....

A kérdés az, hogy mennyire érdekli a többi lány közeledése.


És amúgy a flörtölésben (normális keretek közt), semmi rossz nincs. Ez afféle önbizalom-megerősítés mindkét nemnek, hogy - bár kapcsolatban van- még mindig felkelti a másik nem közeledését.

Ha ő nem ment tovább eddig sem, akkor szerintem semmi baj nincsen.


A féltékenységet meg vissza kell szorítani, mert pont ezzel mérgezheted meg az egyébként jól működő kapcsolatodat.

149. Álomvirág1 (válaszként erre: 147. - Zsanetta)
2009. júl. 15. 16:39
22 éves
148. Álomvirág1 (válaszként erre: 146. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 16:38

És tudja is magáról.

Mindig mondja, hogy mennyire összeillünk én jó csaj vagyok (szerinte!!!) ő meg jó pasi.

2009. júl. 15. 16:38

hát pedig te választottad.

te mondtad hogy jól néz ki,versenyszerüen sportol.

tehát az egója a helyén van.

szerintem ha nem is tudta hogy te vagy akkor is ez egy flört volt részéröl.

szerintem szeret téged.

hány éves??

szerintem ha nem kellenél neki már a sok szurkoló lánykábol talált volna mást.

146. Álomvirág1 (válaszként erre: 145. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 16:37

persze akkor miért nem egy csúnya pasival vagyok...

valamilyen szinten tényleg jó, hogy jól néz ki, de...

145. Álomvirág1 (válaszként erre: 144. - Zsanetta)
2009. júl. 15. 16:35
Én nem érzek ebben semmi jót. Megpukkasok, mikor egyedül megy bulizni, vagy hogy a kenu edzést egy csomó picsa nézi a parton napozgatva..
2009. júl. 15. 16:34

hát a chatelést most olvastam,hát az nekem sem tetszene,de ha megcsalna lenne jele.

szerintem is az a fajta pasi akki billegeti magát a csajok elött és azt élvezi hogy flörtölhet.

hóditani akaró pasi ,az enyém is,tudom néha flörtölget,én is (határokon belül)de jó érzés hogy másnak is tetszik.

143. Álomvirág1 (válaszként erre: 142. - Zsanetta)
2009. júl. 15. 16:33
Sajnos már beigazolódott, ..csak tudnám mit szűrjek le ebből..
2009. júl. 15. 16:30

Álomvirág!!!


én mondom hogy a féltékenység nem jó dolog.

tudom mert én is az vagyok nem is kicsit,mindig bújkál bennem a kisördög.

a párom is nehezen viseli pedig együtt vagyunk már eby ideje.

szeretném legyőzni a féltékenységemet mert ö velem van.

nem mással.

a párom azt mondja higgyem el ha ö egyszer el akar menni ,és el akar hagyni azt én fogom tudni.

és ez igy van.

élvezd a szerelmeteket és ne agyalj.

ha meg mégis beigazolodik a dolog gondolj arra hogy fiatal vagy és megtalálod a neked megfelelö férfit.

én is nehéz egyéniség vagyok e téren de nekem meg vannak a félelmeit.

én saját magamban nem bizom teljesen és ezt nehéz háttérbe szoritani.csak nézd meg az adatlapomat és olvashatod miért is félek.

de tudom hogy szeret.

szerntem fölösleges kört futod tényleg,töröld onnét ki magad,és akkor mi van eltünt a lány aki irogatott neki.

jobb lesz remélhetöleg a szivednek.

és ne agyalj!!!

141. Christine1979 (válaszként erre: 140. - Christine1979)
2009. júl. 15. 16:29
Viszont azt is hozzáteszem, ha még ezek után is veled akar maradni, akkor valószínű, szeret...csak olyan stílusú pasi, aki gondolom, szereti, ha vannak lányok körülötte... (mondjuk, melyik pasi nem szereti :S :) ).
140. Christine1979 (válaszként erre: 138. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 16:26

Amúgy nálam is bepróbálkoztak már régen így, és hát igen... ezek lehetnek gyanúsak... Hogy az e-mail vmiért nem "működik", hogy esetleg ha rákérdez vmire, terelsz, illetve lassabban válaszolsz...Ezekből válhattál neki gyanússá, az lehet...

Csak én arra lennék kíváncsi, hogy vajon a chat-szexes dologba miért ment bele?.... Meg hogy ha sejtette, hogy te vagy, miért nem tett fel bebuktatós kérdéseket? Mert akkor arra ha zavarodottan válaszoltál volna, akkor lehetett volna biztos abban, hogy te vagy.


De az, hogy csak úgy gondolta...ez kevés. Akkor kb minden második lányra hihetné, aki őt felveszi a kböző oldalakon.


Amúgy meg (és ezt nem rosszindulatból írom), de ha ilyen könnyen visszaigazolgat, meg ismerkedik, nyilván való, hogy beszélget ilyen lányokkal simán. (Tapasztalatból írom, sajna....)

139. Álomvirág1 (válaszként erre: 137. - C19f5f79fa)
2009. júl. 15. 16:19
Szeretem igen!
138. Álomvirág1 (válaszként erre: 134. - Christine1979)
2009. júl. 15. 16:19

Nem, nem írtam semmi olyat, direkt figyeltem.

Azt kérdezte, hogy angol a nevem, miért magyarul írok, aztán megértettem vele, hogy magyar az a név. Meg hogy hol lakok? Részletesen kérte, hogy mondjam el. Meg ugye az email, hogy ha megkaptam, mondjam el, mit írt ott, meg az, hogy msn-en nem nagyon írtam neki közben. Ezek lehettek gyanusak neki.

137. c19f5f79fa (válaszként erre: 133. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 16:18
Ha szereted őt,akkor ezért ne szakíts vele.
136. Álomvirág1 (válaszként erre: 135. - 91d4989ab9)
2009. júl. 15. 16:16

Szeretném hinni, hogy szeret.

Vagyis ezt tudom is, mert szeret, tényleg...de akkor minek kezd el elég intim dolgokról csevegni egy idegen lánnyal? (amennyiben nem tudta, hogy én vagyok)

2009. júl. 15. 16:07

virág, ha nem szeretne a pasid akkor ezekután ugy dobna ki hogy a lábad sem érné a földet mivel átverted, de ő meg akar tartani téged ezért probálja menteni a helyzetet,és hajlandó lenne ezt neked elfelejteni ha jól vettem ki abból amit irtál



ha más nő kellene neki, most lenne oka kidobni téged és mégsem teszi... mert szeret, nem?

134. Christine1979 (válaszként erre: 133. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 16:05
Írtál vmi olyasmit, ami csak rád jellemző?..vagy használtál olyan szófordulatot... Mert max ezekből, a stílusból sejthette, hogy te vagy.
133. Álomvirág1 (válaszként erre: 132. - C19f5f79fa)
2009. júl. 15. 16:01
Nem, mondjuk ez tény. elkezdett vele beszélgetni. ezt nem tagadhatja...mert az tuti, hogy amikor bejelöltem, nem tudta.
132. c19f5f79fa (válaszként erre: 131. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 15:59
Igazából amikor még csak vissza jelőlt,akkor nem tudhatta hogy te vagy,tehát elkezdett beszélgetni valakivel,aki lehettél volna nem te! Biztosra nem tudhatta max sejthette.Aki bejelöli akkor avval mindenkivel elkezd dumcsizni hátha te vagy megfontolásból...:S :S
131. Álomvirág1 (válaszként erre: 129. - Be52089f0e)
2009. júl. 15. 15:54

ő:igen, csak annyira elarultad magadat,h rajottem h te vagy, es onnan gyerekjatek olt kezelni a dolgokat

én:nem írtad voln soha, h szar a kapcsolat,ezt soha.

ő:mert szted en igaz dolgokat irtam oda?

attol kezdve h rájottem te vagy..ne nezz mar facannak

én:te nézel annak, ezzel a szöveggel, h tudtad..nagyon átlátszó, még ha megmondanád, h nem, nem tudtam, ez és ezért volt...

ő:de ha tudtam h te vagy az?nem hazudok,neked soha

én:lehet eddig sose hazudtál.. de akkor is ez... nem tudtad, h én vagyok, hiába mondod..ha tudod, akkor nem mész bele...mert számítassz ár, h kiakadok

ő:

de tudtam h kiakadsz, egyezett midnen, erted? minden

én:

utolag..

ő:

szted mikor forditom fel a lapjaimat

nem az elejen

130. c19f5f79fa (válaszként erre: 126. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 15:52

:( Igen,mintha magamat hallanám:(


Hát nem tudom.Valószínűleg fontos vagy neki,ha megakarja tartani a kapcsolatot veled.

129. be52089f0e (válaszként erre: 120. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 15:48

Nem hiszem el, hogy már akkor sejtette, hogy te vagy, amikor bejelölted. Miből gondolta volna?


A másik pedig az, hogy nem gondolta arra, hogy ha belemegy ebbe az játékba, akkor sosem fogja magát teljes egészében tisztázni és a bosszú miatt a kapcsolatnak vége is lehet.

128. Álomvirág1 (válaszként erre: 127. - Mufifufi)
2009. júl. 15. 15:46

Nem tűnik igaznak, de nem tartom elképzelhetetlennek hogy az.

Személyesen kell beszélnünk, úgy talán le tudom szűrni a dolgokat. Az egész kapcsolatunk alatt egyébként ő sokkal jobban odavolt értem, mint én érte. Sok mindent elnézett, mert egy nagy szerelmi csalódásom után jöttünk össze. 5 hónap kellett, hogy ki tudjam mondani neki, hogy szeretem, de már tényleg így is érzem.

Szóval nálunk nem én voltam a nagy szerelmes, hanem ő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook