Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... fórum

Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... (beszélgetős fórum)


97. Christine1979 (válaszként erre: 96. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 14:23

Szerintem te sem bírnál már megbízni benne... Ő pedig egyfajta "fenntartással" lenne veled szemben, hogy mennyire nyomozol megint utána.


Szerintem így sajnos egyáltalán nincs már értelme a dolognak. :(

96. Álomvirág1 (válaszként erre: 95. - Christine1979)
2009. júl. 15. 14:21
Nem tudom..fogalmam sincs. :S:S:S
95. Christine1979 (válaszként erre: 94. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 14:18

:S Az a baj, hogy ezt most kideríteni már, hogy valóban tudta-e, hogy te vagy, vagy pedig csak blöfföl, nem lehet.


Egyébként így, hogy kiderült, szerinted működhetne ugyan úgy a kapcsolatotok tovább?...

Mert sajnos, nem hiszem. Mind a kettőtökben benne lenne ez a "tüske".

94. Álomvirág1 (válaszként erre: 93. - Christine1979)
2009. júl. 15. 14:08

azt mondja, nekem sose hazudott, és nem is fog

azért nem mondott igazat, mert én sem mondtam..cset közbe.

93. Christine1979 (válaszként erre: 92. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 14:05

Jesszusom..... :S

Hát, ezek szerint jobb is, hogy szakítottál vele... mert ez a "végig tudtam, ki vagy" elég átlátszó :S

Így viszont bebizonyosodott, amit gondoltál...

2009. júl. 15. 14:02

Hát sikerült a csetszexig elmennünk...

közben meg msn-en beszélt velem..

ááá

elmondtam, hogy nem megyek vele sehova többet...épp azt ecsetelte, hova menjünk a hétvégén..

láttam az arcán, ahogy leesett neki...

erre egyből támadt, hogy végig tudta kivagyok, stb..

persze..

azét írt olyanokat, hogy fél éve van barátnője..mert ezt bevallottam de h rossz a kapcsolat, stb..

szakítottunk

2009. júl. 15. 13:19
Én is egyszer próbáratettem a páromat egy közösségi portálon küldtem neki egy rámenős privt.És elsőre közölte velem hogy boldog párkapcsolatban él.
90. Rexxi86 (válaszként erre: 87. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 12:56
Fura a barátod. Ezt nem bántásból mondtam, csak nem értem már én se. Még hogy a nők bonyolultak! :S
89. c19f5f79fa (válaszként erre: 86. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 12:47

Tudom,viszont nekem az jött le hogy ezt a véleményt te el is fogadod.

Egyébként van benne igazság,akárki akármit mond a szerelem nagy hevében...amíg emberek nem húznak le évtizedeket valaki mellett,még ne papoljanak a hűség mivoltáról,mert még soha senkihez nem kellett hűnek lenni annyi ideig,ergo fogalmuk sincs milyen az. De itt nálatok tudom nem erről van szó,csak az ismerősöd nem mond annyira nagy hülyeséget:)Szerintem ezért se foglalkozz a fiú ügyeivel,vagyis ha azt érzed hanyagol,nem szeret már.. akkor függetlenül attól hogy nyomozgatsz hagyd ott és kész.Ameddig meg jó vele,addig ne keress és ne kreálj olyan dolgokat amik nem léteznek.Meg különben is,mi van ha most megbizonyosodsz esetleg arról,hogy nem csalna meg téged attól 3 év múlva megteheti....szal inkább mindig a saját érzéseidre figyelj és arra hogy boldog vagy-e!:-)

88. SZK207 (válaszként erre: 87. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 12:09
Hidd el, ha nem szeretne akkor nem ölelgetne, csókolgatna, és nem lennének "fojtogató" érzelmei. Ekkorát nem hazudik szerintem senki...
87. Álomvirág1 (válaszként erre: 82. - Rexxi86)
2009. júl. 15. 11:08

Hát igazából a kapcsolatunk elejétől fogva lesi a kivánságaimat, mindent megtesz.

Ma reggel mondta, hogy vissza kell fognia magát, mert ha mindent tudnék, mit érez irántam, megfojtana. Mindig ölelget, csókol, stb...


Tegnap msn-en nekem nem közös képünk volt kint, és szóvá tette, hogy miért nem..., mikor neki máshol még annyi sincs hogy kapcsolatban..

86. Álomvirág1 (válaszként erre: 85. - C19f5f79fa)
2009. júl. 15. 11:06
Ezt nem én mondtam, hanem egy ismerősöm.
85. c19f5f79fa (válaszként erre: 19. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 10:49

"a férfiak hiúk és mindenkit meg akarnak hódítani, és lehet hogy tényleg szeret, csak más felé is kiveti hálóját. ennyi. semmit nem jelent, meg kell hogy védjem."


Ha tényleg így gondolod,és azt gondolod hogy minden férfi félre jár,akkor minek nyomozol utána? Hisz tudod félre jár:-)))Csúnya dolog hátulról támadni,mert nem tudhatod éppen miért van erre arra szüksége,ami ne feltétlenül érinti a ti kapcsolatotokat.A hűséget mindig az adott ember dönti el,egyszerűen nem lehet kierőszakolni.

84. SZK207
2009. júl. 15. 10:42
Szerintem ha valaki a másikat komolyan veszi, bevállalja, tiszteli és szereti akkor nem "felejti" el odabiggyeszteni, hogy házas vagy kapcsolatban...
83. c95c921ae7 (válaszként erre: 72. - 49ca420470)
2009. júl. 15. 10:37
Ja..csak olyan is van, hogy kapcsolatban..Nem tudtad?
82. Rexxi86 (válaszként erre: 81. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 08:38

Lehet, hogy egyszerűen csak szeret flörtölni. Van ilyen pasi is, hülyíti a nőket, de a tettek mezejére nem lép sose.

Ha megcsalna, ha volna valaki az életében rajtad kívül, akkor vagy nagyon érdektelen volna veled, vagy túlságosan is lesné a kívánságaidat. Tapasztaltál valami ilyesmit?

81. Álomvirág1 (válaszként erre: 80. - Rexxi86)
2009. júl. 15. 08:04

Nem tudom nagyon, milyen volt előttem. Volt sok barátnője, de állítása szerint soha senkit nem csalt meg. Szerinte nincs értelme, mert ha nem működik egy kapcsolat le kell zárni, és utána más után nézni, egy rossz kapcsolaton meg a megcsalás sose fog javítani. Ezzel én is egyet értek.

Sőt régen mondta, hogy egyszer sem volt érzelem nélkül senkivel, egy majdnem, de nem sikerült.... neki úgy nem megy.

De akkor miért egyedülálló? Miért írt a csajnak? Ajj...

80. Rexxi86 (válaszként erre: 19. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 07:58

Nem minden pasi ilyen, bár tény és való, igen sokan működnek hasonló módon.

Milyennek ismerted meg a párodat? Szeret flörtölni? Világéletében ilyen volt? Mert ha igen és ez neked túl sok, azaz nem ilyen lovat akartál, akkor egyszerűen nem hozzád való. Ebben az esetben inkább most szakíts, minthogy teljesen elmérgesedjen a viszony.

2009. júl. 15. 07:50

Most aztán jól belenyúltál...

Remélem, jól jöttök ki belőle.

Csak, tudod, az a baj, hogy ha már ennyire szimatolsz, az a bizalom rovására megy. (Plusz a lelki nyugalmadéra.) És ha ezek hiányoznak, az a kapcsolat megromlásához vezet.

Nem azt mondom, hogy hagyd magad teljesen megvezetni. De az óvatosságnak vannak más módjai is.

Nem bírálni akarlak, de ha te sem vagy egészen becsületes, miért várod, hogy a másik az legyen?

78. Álomvirág1 (válaszként erre: 77. - Álomvirág1)
2009. júl. 15. 07:36

Nyilván ha ott is regisztrálva lennék, ott sem egyedülálló lenne...

Egyébként meg meg fogom kérdezni majd az msncímét. Kiváncsi vagyok, arra hogy reagál, hisz kint van a közös kép.

2009. júl. 15. 07:35
Egyébként más közösségi portálon, ahol én is fent vagyok, sok közös képünk van fent neki, kapcsolatban van az adatlapja szerint is. Msn-en közös kép van kint... szóval nem értem.
76. Álomvirág1 (válaszként erre: 71. - 49ca420470)
2009. júl. 15. 07:30

Nem nem hiszem, hogy amiatt mondaná.

Szerinte minden pasinak kell a hódítás attól függetlenül, hogy szeret-e valakit, van-e mellette valaki. Ő elég őszinte. Félő, hogy igaz.

75. 49ca420470 (válaszként erre: 74. - 816fca07b8)
2009. júl. 14. 22:45

Egyáltalán nem haragszom.)

Nekem kicsit sem full gáz az óvatosság!

74. 816fca07b8 (válaszként erre: 73. - 49ca420470)
2009. júl. 14. 22:39
ez full gáz ne is haragudj
2009. júl. 14. 21:07

Nekem mondhat bárki bármit,nem árt időnként résen lenni és ellenőrizni óvatosan.Az anyukám világ életében kotorászott apám zsebeibe,mindig tudta fillére hogy mennyi pénz van nála,hol jár stb.Azt 40 éves házasok.

Én sem bíznék meg vakon senkiben sem és nem is ajánlom másoknak sem.

Csak mindig nagyon körültekintően kell ellenőrizni és soha nem szabad hogy megtudja mert akkor kezdődnek a bajok.

72. 49ca420470 (válaszként erre: 63. - C95c921ae7)
2009. júl. 14. 21:03
Lehet hogy azért mert még nem nős?
71. 49ca420470 (válaszként erre: 19. - Álomvirág1)
2009. júl. 14. 20:59

Nem lehet hogy eza 13 évvel idősebb férfiismerősöd rád akar hajtani és így akar belemanipulálni egy kis bosszúszexre?Mármint ha belédülteni a gondolatot hogy a párod megcsal,akkor van rá esély hogy az ő vállán sírod ki a bánatod és megkaphat egy gyengébb pillanatodban.

Egyébként én nem ítéllek el,én is szoktam kotorászni a számítógépén és mindez még mindig nem olyan gyagyás dolog mint amit itt az egyik Hoxás csaj csinált,hogy szétcsavarozta az autójuk műszerfalát kondomot keresgélve.

2009. júl. 14. 20:30

Engem próbáltak így behúzni a csőbe, dehát nem vagyok hülye, összeállt a kép: féltékeny pasi + rajongó sms-ek a telefonomra, az író nem árul el magáról semmit, csak azt, h teljesen odavan értem, meg kérdezgeti, h van-e valakim.

Ha a pasid belesétál ebbe az átlátszó csapdába, úgy kell neki..

2009. júl. 14. 20:16
Jah... 17 éves voltam....... azóta már nem csetelek...:D
2009. júl. 14. 20:14
Én a chat. hu -n buktttam be egy exem.... Több évig jártunk együtt, aztán észrevettem h csetelget. beregeltem, és megbeszéltem egy talit a mekiben. ültünk a gép előtt már majdnem cset szex volt, és felhivtam mit csinál.. mondta h hát pakol meg fene tudja, és mondom holnap mit csinálsz? dolgom van. nemtudod lemondani? mert dokihoz mennék és nem akarok egyedül... azt mondta munka. aztán mondtam h olvasok neki valamit, és elkezdtem felolvasni a csetbeszélgetést........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook