Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... fórum

Féltékeny vagyok nagyon a barátomra, tesztelem... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 16. 17:52

Szerintem még örülhetsz is hogy azok után hogy átverted, még ő pedálozik nálad. Nem értem miért kéreted magad, hisz valójában Te sem akarsz szakítani, sőt, szeritnem egy percig sem gondoltad komolyan, na várd meg amig azt mondja, hogy jó akkor legyen vége, mert akkor meg sírhatsz.


A másik meg szerintem, az nem olyan nagy bűn amit tett, mégha nem is tudta, végülis semmi komoly nem történt, és valószínüleg nem is történt volna ha ennyira bántja a dolog. Ha nem szeretne, nem izgatná fel ennyire, inkább örülne, hogy nem neki kellett megtenni ezt a lépést.


Persze Te ismereds a párodat, de mint korábban leírtad, a kavarásod előtt semmi gond nem volt.

246. 91d4989ab9 (válaszként erre: 237. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 16:36

el ne cseszd, mert popon fogunk billenteni:)))


nincs egy idősebb fiú tesója?:))))))

245. Christine1979 (válaszként erre: 243. - Féknyom)
2009. júl. 16. 16:09
Hát közben arra, igen :DDDDDDDDD
244. Álomvirág1 (válaszként erre: 243. - Féknyom)
2009. júl. 16. 16:09

:D

igyekszem:)

2009. júl. 16. 16:08
Póz dolgokra, hehe.
242. Christine1979 (válaszként erre: 241. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 16:05

Az nem árt... mert ha nem tudod ezt legyőzni, akkor megint csak feszkó lesz :S


De tessék poz. dolgokra gondolni :)

241. Álomvirág1 (válaszként erre: 240. - Christine1979)
2009. júl. 16. 16:03

Jó nem fogok!:)


Csak ezt a hülye érzést kell átkombinálni az agyamba, mikor hozzám ér...

240. Christine1979 (válaszként erre: 239. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 15:51

Grrrrrrrrr.. ne mérgesíts :DDDDDDDD


Szerintem 100%-ban senki sem bízik a másikban. Nyilvánvaló, hogy mindenkinél van szebb, jobb... Akármikor találkozhat- meg te is- lányokkal, fiúkkal, akik esetleg megtetszenek.


A kérdés, akar -e kezdeni velük vmit?


Ha szeret, nem fog. :)


Amúgy ezt meg úgyis az idő tudja csak eldönteni.

Próbáld meg a napokat úgy élni, hogy boldog vagy, és nem agyalsz! NO agyalás! :))))


Ha meg a legkisebb jelét is látod annak, vmi nem stimmel, akkor lépj.


De addig ne kombinálj! :)

239. Álomvirág1 (válaszként erre: 238. - Christine1979)
2009. júl. 16. 15:45

Biztos?:) És nem fog ilyet csinálni?

Jajj...

238. Christine1979 (válaszként erre: 237. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 15:42

:)


Hát ez a srác basszus, tényleg szeret téged.


Akkor meg ne tessék elcseszni megint a dolgot. Oké? :)

2009. júl. 16. 15:38

Sziasztok!


Kezdem az elején. A chatsex... hát egész konkrétan leírta apró részletességgel, hogy mit tenne azzal a lánnyal.

Na de..

Jött. Egy csokor virággal. Nem voltam tőle elragadtatva, puszit sem adtunk egymásnak. Nagyon közömbös és hideg voltam.

Ültünk egymás mellett, meg sem szólaltunk..aztán belekezdett. Elmondta, hogy ha úgy gondolom, hogy nem akarom látni többet, ígéri eltűnik, tiszteletben tartja a döntésem. De ő nem akarja, nem akarja lezárni, fontos vagyok neki. Potyogtak a könnyeim... Mondta, hogy nem tudja, mit csinálna ő az én helyemben, de azt tudja, hogy szeret nagyon.

Bocsánatot kért. Nem mentegetőzött. Elmondta, hogy már az elején sejtette, hogy én lehetek az, vagy legalábbis kamu az egész, mert sokkal idősebbnek tűnt a csaj, mint amit írt magáról, meg a cset-en is pont rossz volt a webcamja, stb...a lényeg, hogy csak sejtette, és egyre biztosabb volt benne. De nem tudta biztosan! És amiket elmondod jeleket, tényleg gyanús lehetett, de ez nem mentség. Azt mondta, hogy ez volt az a pont a kapcsolatunkba, mikor rájött mindenre, hogy mennyire, mennyire kellek, én kellek. Egy csetes ribancért és senkiért nem hagyna el engem. Tudhattam, éreztem eddig végig, hogy mennyire szeret, és ez így is van. Soha nem csalna meg. Nagyon sírtam. Nagyon össze voltam törve. Ő is nagyin maga alatt volt, láttam, hogy mennyire bánja.

Mondtam neki, hogy ezek után szinte lehetetlennek tartom, hogy legalább annyira bízzak benne, mint eddig. Ő mondta, hogy mindent elkövetne érte, mindent megtenne értem. Kérdezte, hogy hogy döntök, akarom-e, adok-e esélyt arra, hogy megpróbálja. Nem válaszoltam. Felállt, azt mondta, hogy érti és elment.

Írtam neki egy smt-t, hogy nem válaszoltam semmit, nem jön-e vissza. Visszajött, rohant.

Néztük egymást. Meg engedtem, hogy meg fogja a kezem. Átölelt, nagyon szorosan magához ölelt.

Sírtam, neki is potyogtak a könnyei. A szemébe nézve megkértem, hogy ígérje meg, hogy soha többet nem fogok sírni miatta, soha. Letérdelt, és megígérte, hogy soha nem fogok könnyet hullatni miatta, csak örömömben. Én pedig megígértem, hogy soha nem csinálok ilyet. Soha. Ha valaki megkeresi, nem én leszek, és a lelkiismeretétől függően cselekedhet. Őszinte volt. Sokáig ölelt.

Aztán mondtam, hogy érzelmileg és fizikailag is helyre kell rakni mindent, mert nem tudnám elviselni, ha úgy érne hozzám, ha velem csinálná azt, amit leírt a "csajnak". Illetve ez jutna eszembe és nem lennék rá képes. Azt mondta, hogy mindent elkövet, hogy csakis rólunk szóljon nekem is, és ne gondoljak másra. Ha kell vár akármeddig.

Ettünk. Nem engedtem csókot. 20-án leszünk félévesek, azaz hétfőn. Úgy volt, hogy vasárnaptól péntekig edzőtáborban lesz, de nem megy csak kedden, hogy együtt tudjunk lenni akkor. Most edzésre ment, de este jönni fog. Látom rajta, hogy tényleg mindent el fog követni. Csak legyen elég..

Itt tartunk.

236. 91d4989ab9 (válaszként erre: 235. - 41e36cdb38)
2009. júl. 16. 14:50
nem tudom ő mit ért rajta, leirta valahol konkrétan mi volt?
2009. júl. 16. 14:46
Offolom a topicot, bocs. Lehet, hogy én vagyok a maradi, konzervatív öreglány, de szerintetek a chatszex normális dolog? Szerintem beteges.
2009. júl. 16. 09:38

Szerintem nem az a baj, hogy elkezdtek írogatni egymásnak. Van, hogy ha bejelölnek én is rákérdezek, hogy honnan az ismeretség.

Számomra az a durva, hogy ezek után így felgyorsultak az események.


Soha nem csinálnék ilyet, de én a Virág helyében befejeztem volna ezt a "játékot". Belementem volna a randiba és ott lepleztem volna le. Biztos lehetett volna látni a srác arcán, hogy valóban tudta, hogy kit hív meg randira.

2009. júl. 16. 09:18

virág, forditott helyzetet képzeld el? akkor mi lett volna? ha a pasid tesztelt volna téged?


feltesz egy super képet, ismer igy egyből tudja mivel tud levenni a lábadról, te meg olvadoztál volna hogy úr isten álmaim pasija, olyan mint a barátom csak jobb kiadásban, nem kezdtél volna kiváncsi lenni a srácra? nem esett volna jól az önbizalmadnak?

232. c19f5f79fa (válaszként erre: 230. - 91d4989ab9)
2009. júl. 16. 09:14

Nem biztos.Nekem volt olyan srác a neten akivel tényleg csak chataltünk fél éven át és soha nem taliztunk,élettársa volt....


A kíváncsiság meg hajjjahajj hova tud vezetni:S :S

231. c19f5f79fa (válaszként erre: 226. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 09:13
Nyugodj meg,és beszéljétek át.Kérdezed meg tőle, hogy neki miért fontos chetelgetni...Több oka is lehet.
230. 91d4989ab9 (válaszként erre: 229. - C19f5f79fa)
2009. júl. 16. 09:12
kiváncsi volt szerintem, mindenki az lett volna:)))
229. c19f5f79fa (válaszként erre: 228. - 91d4989ab9)
2009. júl. 16. 09:11
Ezt nem értem...hogy ennyinél.Nem azt írta Álomvirág,hogy találkozót kért a csajtól??
2009. júl. 16. 09:07
nem tudom milyenek a mai srácok, de nem mindenki állt volna meg ennyinél, és ezt se sokan mondták volna hogy nem csalja meg a barátnőjét, bár vannak gondok
227. Christine1979 (válaszként erre: 226. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 08:57
Szerintem azért valamennyire csak látod rajta, hogy kamuzik-e. Meg ha nem tud észérveket mondani erre, hogy miből gondolta, az is gyanús.
226. Álomvirág1 (válaszként erre: 225. - Christine1979)
2009. júl. 16. 08:55

Ha megkérdezem tőle, tuti azzal fog jönni megint, hogy hát ő tudta, hogy én vagyok... ezt nem tudom, hogy kideríteni, ill. nem tudom, hogy elérni, hogy elismerje... nem tudom.

Most dokihoz megyek, utána jön, de írok majd, hogy mi lett...:S

Addig is szép napot nektek!

225. Christine1979 (válaszként erre: 223. - 43d4d69400)
2009. júl. 16. 08:50

Ezzel is egyetértek... amúgy.


Pont írtam is tegnap, hogy hülyeségnek tartom, hogy ő (mmint a fiú) tudta, hogy a saját bnőjével chat-el, hiszen a jelölésnél még nem tudhatta, ki lehet az... és ezzel az erővel tényleg bkit felvehet könnyedén.


A chatszex-es téma is elég durva...


Viszont ott áll a másik oldalon az, hogy hiába tagadjuk, mindenki flörtölget, mert ez afféle önbizalom-megerősítés, (ezt is írtam tegnap), persze, normális határokon belül.


De én úgy gondolom, hogy ahhoz nagyon-nagy lelkierő és tolerancia kell, hogy ez a kapcsolat tovább menjen úgy, hogy egyikük se dobálja a másik fejéhez ezt a dolgot.


Amúgy meg hát igen..ha annyira szereti, valóban, miért chat-elget más lányokkal... Ezt a kérdést feltenném a helyedben neki, Álomvirág. :)

2009. júl. 16. 08:35

Igen, bekavartam, lehet elrontottam egy kapcsolatot...de beigazolódott a sejtésem....

jól működő kapcsolat az, ami látasztra tök jó, mindkét fél boldog, de közben az egyik fél chat-sex-elget másokkal és azt ecseteli, hogy rossz a kapcsolata, ...

egyetlen pozitív volt az egészben, az, hogy egy idegennek is azt mondta, hogy hűséges, és akárhogy is alakul egy helyzet, sose csalná meg a párját.

223. 43d4d69400 (válaszként erre: 222. - Christine1979)
2009. júl. 16. 08:32
Relativ , hogy ki hibázott... minek csetelget más emberekkel, ha épp lehetne a szerelmével akit állítólag nagyon szeret... mert ugye ha valaki szerelmes, akkor a másikkal akarja tölteni a szabad perceit.... de lehet ez csak nálam működik így:)
222. Christine1979 (válaszként erre: 220. - 41e36cdb38)
2009. júl. 16. 08:25

Igen... ez szerintem is így lenne...

Ha valaki alapból féltékeny, az is marad...

Én is féltékeny vagyok, (meg sztem az emberek nagy része), de ha ezt nem moderálja magában az ember, akkor sajnos, ilyenek történhetnek,...ami meg teljesen megkeserítheti a kapcsolatot.


De amúgy az a legnagyobb baj,hogy pont ezzel cseszett el egy esetlegesen jó kapcsolatot... :S

221. 43d4d69400 (válaszként erre: 216. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 08:21
Azta milyen erős vagy! Le a kalappal! Én nemtudok ilyen erős lenni. Én csak várok várok..... mert időt kért a szerelmem, nyitottam is egy fórumot csak behalt.... az a cime Vajon mit kéne tennem.... és én meg mint egy hülye várok. bár sztem ha eltelik egy kis idő és már erős leszek, én is így fogok cselekedni....
220. 41e36cdb38 (válaszként erre: 219. - Christine1979)
2009. júl. 16. 08:19

Úgysem tanul ebből. Képzeld, ha eddig féltékeny volt, nyomozott, kavart hátulról, akkor ezek után mi lesz? Csak rosszabb, mert még az arcába is fogja vágni 100x. Az ember már csak ilyen. Felhánytorgatja a dolgokat, még ha meg is bánja később. Nagy önkontroll kell,hogy ne tegye.

Bocsánat, de amit főzött egye is meg.

219. Christine1979 (válaszként erre: 216. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 08:13

Ajjaj :S


Akkor viszont most el kell gondolkodnod azon, hogy tudnád-e vele úgy folytatni, hogy megbízz benne ezek után, meg hogy ne kémkedj utána... mert ahogy lejött nekem, ő szerintem nem szeretne elhagyni téged... ezek szerint szeret... ennek ellenére is, ami történt.

218. 91d4989ab9 (válaszként erre: 216. - Álomvirág1)
2009. júl. 16. 08:12
de kemény vagy
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook