Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felsőlégúti betegséggel küzködő gyermekek( ki mit ajánl? ) fórum

Felsőlégúti betegséggel küzködő gyermekek( ki mit ajánl? ) (beszélgetős fórum)


2010. júl. 24. 18:54

nekem kamaszkoromban volt egy olyan évem - talán a nyarat kivéve - hogy minden héten fájt a torkom, nem kicsit, nagyon. nagyon. aztán egyszer csak mintha elvágták volna.


tudom ez nem segít a kisfiadon, csak úgy eszembe jutott


nagyon sokat szenvedtem :(


aztán utána jött még egy arcüreggyulladásos korszak, de az is elmúlt


most már csak szimplán hülye vagyok

2010. márc. 6. 11:27
én nekem a piritott cukor jött be
10. island
2010. febr. 1. 09:57
kisfiam megint beteg lett,minden hónapba belesik a hörghurutba,da mivel már iskolás,nem igazán jó ha hiányzik.Van valakinek ötlete,tapasztalata hogyan lehet megelőzni ezt a betegséget???
9. island (válaszként erre: 8. - Ffa1d14645)
2010. jan. 20. 10:07
az mindegy hány éves gyerekről van szó?
8. ffa1d14645 (válaszként erre: 7. - Island)
2010. jan. 14. 21:05
szia,nem!ez egy szuszpenzió,és nagyon fincsi málna izű az én gyógyszer gyűlőlő gyerekeim is szívesen veszik be.ez mindennapos ca szintet is fenntart és allergénmentesít is,és táplálék kiegészítő egészen pontosan.hidd el én ezeken már rég túl vagyok amiket most te is írsz ez nagyon jó!!!és árközépkategóriás nem kell mindennap sem elég 2naponta remélem használ!!!majd írd meg jó e.
2010. jan. 14. 12:48
Köszönöm a tanácsotokat,már mindent kipróbáltam,mosz az inhalátor készüléknél tartunk (salvus vízzel inhalálunk).Egyenlőre jó,aztán majd meglátjuk.Azért a ca-kidet kipróbálom.Egyébként ez kálcium pezsgő tabletta?
2010. jan. 13. 12:40

A sópipát próbáltátok már?

Anno a fiamnak nagyon jó volt, sőt vettem sólámpát és azt égettük a szobájában.

2010. jan. 13. 10:49
Ca-Kid egészen pontosan
4. ffa1d14645 (válaszként erre: 1. - Island)
2010. jan. 13. 10:48

szia.a lányom allergiás asztmás nekünk i sventolin,flixotide,és singulair állandóan megy..

viszont ráégebben nagyon sokat volt hörghurutos,ha ilyen betegségetek van,vegyél calci-kid,szuszpenziót nem olcsó de nagyon hatásos!

2010. jan. 13. 10:45
Egy darabig mi is használtunk szteroidos cuccot, de egy idő után csak salvus vizzel inhalált a lányom(géppel, ami porlasztott vizet csinál a vízből és a kis maszkon azt lélegzi be a gyerek.). Ezen kívül vettem egy sóslevegő fújót a szobájába. Igaz közben kivették az orrmanduláját, is, de azóta nem beteg(előtte folyamatos köhögés, többszöri tüdőgyulladás)
2010. jan. 13. 10:11
szia. anno mi is ezt használtuk, de hála már nem kell. viszont ha a flixotidnál maradtok, akkor oda kell figyelni az esti használatnál, hogy utána legyen fogmosás, mert tönkreteszi a fogakat.
2010. jan. 13. 10:06
Engem a hörghurut érdekelne!Kinek mi vált be?Mi flixotidot használunk ami tényleg jó,de szteroidos és ezért nem nagyon szeretném használni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook