Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félnem kell tőle vagy ez csak egy gyerekes bosszú? fórum

Félnem kell tőle vagy ez csak egy gyerekes bosszú? (beszélgetős fórum)


30. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 08:56
Hány évesek vagytok?
29. Lávli* (válaszként erre: 26. - NomNom)
2021. márc. 7. 08:47
Nárcisztikus és/vagy borderline témában tett felvezetést, elég bénán. 🙄
28. unom (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 08:46

Te miért tiltottad le? Az nem volt gyerekes?

Ugyanúgy viselkedtek mindketten.

2021. márc. 7. 08:44
Szerintem ne félj:)
26. NomNom (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 08:41
De ha neked nem tetszik, akkor miért kérdezed meg...? Te kérdezted, hogy szerintünk is beteges-e vagy csak gyerekes... Itt az utóbbira szavaznak a legtöbben. Akkor? 🤷‍♀️
25. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 08:37
Nem érted? Biztos nem vagy hülye, csak eszed nincs elég.
2021. márc. 7. 07:54
Rájött hogy talál normálisabbat.
23. secret8 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 07:26

Megsértetted, letiltottad.

Szerintem belegondolt, hogy ha már a kapcsolat elején (pár hónap még nem sok) ezt teszed vele, akkor mi lenne hosszútávon?

Mégis, mit csináljon? Még ő kellene, hogy utánad szaladjon? Van önérzete is...

Túllépett rajtad és próbálkozik más lányoknál. Ennyi az egész. Te se gondold túl, de legközelebb már légy okosabb. Sok sikert! :)

22. f.frezia (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 01:43

Igen, veled van a baj. A te viselkedésed ovis és abszurd, kattogsz és félsz a semmitől.


Te bántasz meg valakit és ahelyett, hogy bocsánatot kérnél, letiltod, majd elemzed és magyarázatokat gyártasz a viselkedésére, úgy, hogy őt kritizálod.. eközben pedig akaratlanul is magad minősíted.

Majd nem tetszik, ha ezt más szóvá teszi.

2021. márc. 7. 01:34

Igen bizonyára rájött, a nevén kívül semmit nem tudott eddig róla. 🤦‍♀️

Mindegy, köszi, hogy időt szántál a kérdésemre. De egészen máshogy látjuk a dolgokat.

20. Lávli* (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 01:30
Te betegezel, hülyézel le bárkit rögtön, és félsz tőle, mert "ennyire rád van kattanva", pedig csak éretlen gyerekes módon flörtölget a barátnőddel. Vagy még az is lehet, hogy rájött hirtelen, hogy sokkal normálisabb nálad a barátnőd 😀 - ha te ezért betegezel, akkor bizony veled van a gond. Bocsi.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Lávli*)
2021. márc. 7. 01:30

Azért kérdezek meg erről másokat, mert fogalmam sincs mit gondoljak.

Nem tudom, hogy csak en tulajdonítok nagyobb jelentőséget ennek (szóval, hogy ez már beteges és ijesztő, hogy megkeresi a legjobb barátnőm) vagy tényleg csak egy ovis bosszú volt ami miatt nem kell arra gondoljak, hogy na mostantól zaklatja majd a körülöttem levőket.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Lávli*)
2021. márc. 7. 01:24

"Arra nem gondoltál még, hogy az a beteges, hogy a barátnős flörtből te azt képzeled, hogy "ennyire rád kattant", és hogy neked ezért félni kell?"


Hát na erre nem...

Nem tudom miért nem értesz. Megsértettem ma ezt aláírom. Erre rá 1 órára bepróbálkozik a barátnőmnél, nyilvánvalóan azért, hogy engem idegesítsen!

Te ebből miért hiszed, hogy a hülye én vagyok?


Megkérdeztelek titeket, hogy szerintetek csak egy gyerekes kis bosszú ez vagy inkább ijesztő ha már valaki ilyeneket csinál.

Erre te azt mondod ez semmiség és én vagyok hülye. Hát komolyan nem értem.

17. Ildi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 01:14
Ha félsz tőle akkor meg örülj h nem is keres. Ez is egyszerű.
16. Lávli* (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 01:13

Na, ugye mondtam, hogy van már pszichiátriai diagnózisod is a pasidhoz 😀 és úgy csináltál, mint aki nem érti, mit írok 😀

Arra nem gondoltál még, hogy az a beteges, hogy a barátnős flörtből te azt képzeled, hogy "ennyire rád kattant", és hogy neked ezért félni kell?

15. Ildi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 01:09
Szerintem az,de ez csak az én tippem.
14. Lávli* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 01:07

KI a nekünk?

Nem, csak neked tűnik betegesnek.

2021. márc. 7. 01:02

Mármint ezt most azért tettem hozzá, hogy értsétek miért aggódok rögtön ezen is.

Bár nem hinném, hogy teljesen alaptalanul.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ildi)
2021. márc. 7. 01:01

Szóval szerinted csak egy ovis visszavágás volt. Most még ez is megnyugtat egy kicsit..


Megmondom nektek az őszintét volt már dolgom nem teljesen 100as pasival. Én alig tudtam megszabadulni tőle.


És most ez se tűnt teljesen normális dolognak..

11. Ildi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 00:53
Ha megbantottad,jogos a dühe,noha kicsit ovis módon vágott vissza. Nem keres,mert dühös,egyszerű ez.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2021. márc. 7. 00:49

Ez csak nekünk tűnik nagyon betegesnek?

Nem a barátnőm és az ismerkedés volt a szándék, nyilván. Hanem, hogy engem bosszantson, de miért? Miért nem nekem ír, hogy megbeszéljük vagy velem veszekedjen?

Nem értjük egymást sajnos.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ildi)
2021. márc. 7. 00:47

Na ez tényleg egy jó kérdés. Hirtelen felindulásból 😃

Van még pár hely amin keresztül eltud érni.

8. Lávli* (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 00:36
Tudnál arra magyarázatot adni, mégis miért kellene félned valakitől, csak mert flörtölget a barátnőddel - bármi okból is? (Ha megcsaltad, ha nem?)
7. semleges (válaszként erre: 6. - Ildi)
2021. márc. 7. 00:34
Ez jó kérdés:)
6. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 00:32
Nem értem...ha magyarázatot vársz,miért tiltottad le?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2021. márc. 7. 00:30
Fejtsd ki, ha van rá időd, örülnék neki. Vagy bármilyen véleménynek. Lehet csak en vagyok túl feszült most hozzá, hogy értsem.
4. Lávli* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 00:27
Pedig van mondanivalója, gondold át. Nem haragszom.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. márc. 7. 00:26
Neharagudj de ezzel a válasszal nekem most semmit nem segítettél.
2021. márc. 7. 00:25

Szerintem a suliban jobban tudják a választ.

Neked már pszichiátriai diagnózis is van a tarsolyodban, tuti 😀

Ne félj.

2021. márc. 7. 00:20

Megpróbálom rövidre fogni.


Pár hónapja ismerkedünk, de már kezdett komolyodni köztünk a dolog, ő már mondta, hogy a részéről érzelmek is kialakultak.



Ma megbántottam ezt aláírom nem is kis dologgal. Féltékenységre adtam okot. Erre ráírt a legjobb barátnőmre úgy, mintha ismerkedést akarna kezdeményezni.



Most ezt hova tegyem.. gyerekes kis bosszú ez vagy inkább ijedjek meg, hogy ennyire rám kattant.. miért nem osztott ki mondjuk engem, teljesen értetlenül állok a dolog előtt. A barátaim eddig is féltettek tőle.


Azóta letiltottam és nem is keres. Olyan ideges vagyok már attól is lenyugodnék, ha írna és megpróbálná megmagyarázni vagy akarmi.


Teljesen tanácstalan vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook