Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felesleges féltékenység? fórum

Felesleges féltékenység? (beszélgetős fórum)


1 2
44. MenoPause (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 9. 14:52
Jól teszed, én ismerem ezt az érzést, a szorongást, önértékelési problémákat, stb. Azt is, hogy mihez vezethet, és hidd el, ha teheted érdemes mielőbb segítséget kérni, annál több időd marad "élvezni" az életedet. Fejlődni, változni mindig lehet, kell is, de ezt, amit Te érzel, érdemes mihamarabb rendbe rakni.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - MenoPause)
2020. jún. 9. 14:30

Köszönöm.

Emiatt nem hàrìtom a pàromra ès nem mutatom ki,mert sajàt magammal van problèmàm nem vele.Neki kiöntöm a lelkem mikor összegyűlik minden,de igyekszem èn is vàltoztatni.A jòt làtni minden napban ès nyitottabbnak lenni az emberekkel.Igaz ettől függetlenül vannak napok amikor alàbhagy a pozitivitàsom,de igyekszem tènyleg...

42. MenoPause (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 9. 13:50
Szia, az a baj, hogy ezek rá fogják nyomni a bélyegét az idilli boldogságra, mert sosem leszel igazán elégedett. Ha felismerted, nagyon jó, érdemes addig tenni ezért, amíg nem késő, és nem más dolog nyitja fel a szemed. A szakemberek (csak kerülj jó kezekbe) tudják ezt kezelni, feltárják, hogy honnan indul, és lehet rajta segíteni. Sok sikert egy boldogabb, teljesebb élethez, amiben elsőnek önmagadat szereted, és minden más jön majd magától utána.
41. New(l) (válaszként erre: 40. - Df1e1c376c)
2020. jún. 4. 19:36

[link]


:D

40. df1e1c376c (válaszként erre: 13. - New(l))
2020. jún. 4. 19:02
De ha vak lesz, tapogatózuni még mindig tud, és oka is lesz rá.
39. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 18:59

Nem mi nők, hanem a nők egy része.


Igen, szegény pasi. De szegény te is. Szét fogod cseszni a kapcsolatot.

2020. jún. 4. 18:41
Nyugi.
37. Ildi
2020. jún. 4. 13:59
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
2020. jún. 4. 13:55
Nem kellene egy FB ismerős akár ex miatt őrlődni de ez normalis esetben meg sem történne. A te hozzáállásod azért ilyen esetben enyhén szólva nem szokványos. Amúgy a belső kételyek, problémák szorongás nem marad örökké belül. Ki fog jönni előbb utóbb lelki vagy testi tünetekben. Lehet, hogy tényleg szakember kellene aki segít ezt leküzdeni. De ezt már javasolták páran. 🙂
35. New(l) (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 13:12

Akkor ezek szerint jó pár éve együtt vagytok. Mindig jelen volt ez az eltúlzott féltékenység, vagy valami elbizonytalanított?

Ha depressziós is vagy/voltál, pláne nehezített pálya, meg az amúgy sem tréfa dolog.

Kérj segítséget, akiben megbízol (pszichológus, terápia, kineziológia stb.), ne így éld az életedet, mert csak vegetálsz belül.

34. 80ASIQ (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2020. jún. 4. 12:15
Nem kell törölni, csak vicceltem. Azt viszont örömmel látom, hogy a kedves fórumnyitó is kezd rájönni a helyzetre és ha magától nem megy, hátha felkeres egy szakembert.
33. matyera (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 10:46
Óóó te jó ég!🥺🥺🥺 Nyomás valami szakemberhez,mert ez tönkre fog tenni.
2020. jún. 4. 10:39
Fontolom,mert egyèb belső problèmàim is vannak.Depressziò stb,pedig tènyleg mindenünk megvan.Sajàt hàz,gyerekek,idilli bèkès èlet,de belül èrzem nem vagyok rendben,de ennek sok oka is van.Mùltbeli dolgok,amiken tùl kène lèpjek.
2020. jún. 4. 10:24
Keress fel egy pszichológust. Ezzel tudsz segíteni magadon hosszabb távon. Szerintem.
2020. jún. 4. 10:20

Az igazság sajnos nagyon fájó tud lenni, sajnálom. :(


Elviselni azt nehéz, amiről a fórumodat nyitottad. Ez nem női dolog, mert vannak ilyen típusú férfiak is. És igen, ez kemény önértékelési problémákból fakad.

29. Guruljka (válaszként erre: 26. - 80ASIQ)
2020. jún. 4. 10:16

Mert annyira nincs jelentősége, hogy elfér a listában. Ha esetleg bármi probléma lenne, megtalálhat, mert semmi bajom nincs vele.

Miért kellene törölni?

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - New(l))
2020. jún. 4. 10:16
Ez igaz.Egyet is èrtek,mert ismerem a sajàt hibàim,de ezek olyan dolgok,amiket sosem tennèk szòvà,vagy hàborgatnàm a pàrom ilyesmivel.Ez ilyen belül zajlò dolog ès tudom magamban kène tisztàznom,hogy felesleges ilyesmin örlődni.
27. Guruljka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 10:15
Nem akarunk jobbak vagy különbek lenni, de tudod, ha én lettem volna ilyen őrlődős, nem jutott volna időm arra, hogy a férjemmel jól érezzem magam, és az meg nagy kár lett volna.
26. 80ASIQ (válaszként erre: 22. - NomNom)
2020. jún. 4. 10:13
Ha nem tartják a kapcsolatot, akkor minek van? (Csak kötözködöm, New(I)val (New(I)val is!) értek egyet.)
25. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 10:05
Ha még beszélgetnének megérteném de, hogy az zavar, hogy benne van a listájában... hát ez több mint felesleges féltékenység, unatkozol? :-) nálunk férjemnél is meg nálam is az exek is benne vannak, sőt, mindkettőnk viszonylag jó viszonyban váltunk el tehát még születésnapjukon fel is köszöntjük őket, felháborító :-)
24. NomNom
2020. jún. 4. 10:04
*feleslegesen aggódsz.
23. NomNom
2020. jún. 4. 10:04
De amúgy vszeg csak a kérdésre vár választ: igen, feleslegesen aggódás, igen, túlreagálod.
22. NomNom (válaszként erre: 21. - New(l))
2020. jún. 4. 10:02
Nem is kell maga körül senkit kiiktatni. Az, hogy vmi az ismerősöd FB-n semmit nem jelent. Nem tartják a kapcsolatot.
21. New(l) (válaszként erre: 20. - 80ASIQ)
2020. jún. 4. 09:53

Elmondta neki, hogy önértékelési gondjai vannak, de arra nem az a megoldás, hogy a párja minden nőt kiiktat maga körül.

Aki féltékeny, mindig fog találni valakit, akire az lehet, szerintem jól teszi a srác, hogy nem törölgeti az ismerőseit.

20. 80ASIQ
2020. jún. 4. 09:50
Jó lenne, ha erről maga a férj is tudna és akkor törölné azt a nőt az ismerősei közül. Persze akkor a feleség találna más problémát magának.
19. 80ASIQ
2020. jún. 4. 09:47

Én mellette állok! Mondom: Írja le, mit szeretne látni, én aláírom!

Komolyan szólva, ő maga is tudja, hogy túlreagálja, ami viszont tényleg rossz neki, hogy önbizalomhiánya van. Ez tipikus női tulajdonság, igen jó, csinos és szép nőknek vannak kisebbségi komplexusaik. Ellenkező esetről is tudok, nem igazán mutatós nő is olyan életvidám, aranyos, hogy többet ér mint egy búbánatos cicababa.

18. New(l) (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 09:47

Na most itt magad írod, hogy önértékelési gondjaid vannak, és úgy tűnik, tisztában vagy vele, hogy túlzás amit érzel.

Akkor miért tetted föl a kérdést? Főleg hogy itt csupa primitív nőszemély tobzódik.

17. 2a641dd1b3 (válaszként erre: 17. - *Szöszke*)
2020. jún. 4. 09:42
Azért nyitottad ezt a fórumot, hogy vitázhass a veled egyet nem értőkkel, vagy azért, hogy segítséget kérj?
16. 80ASIQ (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 4. 09:38

Alázatosan kérdezem, milyen válaszokra számítottál?

Kérlek, írj helyettem - felhatalmazlak rá - olyan választ, amilyet hallani/olvasni szeretnél!

2020. jún. 4. 09:32
Ès itt nem azt jelenti,hogy a pàrom àllandòan cs*szegetem ilyesmi miatt,szò sincs ròla,hanem csak magamban örlődöm ès nem amiatt mert nem bìzom benne,nem..sőt tudom,hogy szeret,hanem amit neki is elmondtam ès tudja is,hogy önèrtèlelèsi gondjaim vannak,emiatt gyakran èrzem magam rosszul,amit igyekszek nem mutatni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook