Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek feleslegesen vagyok féltékeny? fórum

Szerintetek feleslegesen vagyok féltékeny? (beszélgetős fórum)


21. CsillagTM (válaszként erre: 6. - Ecc37797d3)
2011. ápr. 15. 13:17
én 3 éve szakítottam az exemmel, mégis, ha eszembe jut (pár havonta egyszer), akkor ideges leszek, egyszerűen a ténytől, h nem értem az egészet...4 évig (bruttó) együtt voltunk, sokszor csalt, bántott, folyton hazudott...ez megmarad az emberben sztem.
20. Mari20
2011. márc. 24. 07:52

szia drága

nem ismerlek, de mindenképp felesleges a féltékenység


és most nem megbántani, hanem a kiváncsiságod felébreszteni szeretném szavaimmal.:


a féltékenység tudatlanság

önmagad fejlesztésére forditsd az idődet, hosszútávon ez vállik hasznodra,


minden amitől félsz és erre gondolsz , erőt adsz neki és bevonzod az életedbe


mibe kerül a jóra gondolni?


arra gondolj amit szeretnél, (még ha nem is érzed)

kitartóan csak arra gondolj....


és megjelenik életedbe.


olvass

sokat találj rá a saját ösvényedre


békét boldogságot kivánok neked

2011. márc. 23. 15:50

sztem jogos,hogy azt érzed,hogy mi jogon megy el"randizni" az exével..mert talizni itt-ott mi az,ha nem randi..és minek kellene talizni,ha vége a kapcsolatnak,minek akarja tudni miért lett vége???talán folytatná,ha olyan választ kapna?lehet neked azt mondta "végig azon gondolkodott mit keresett mellette" hát persze mi mást is mondhatna..


nem vok féltékeny típus..pl:ha megnéz egy nőt az utcán vagy azért,mert szóba áll a zura más nőkkel..de hát,ha az exével itt-ott talizik..az azééé máá okot ad!

2011. márc. 23. 14:57
Tényleg felesleges volt találkoznia vele, de szerintem már ő is megbánta:)Szerintem nyugodtan mond el a párodnak az érzéseidet, ettől még nem fogsz féltékeny tyúk lenni a szemében.Szeret, tudod, érzed, mondja, a többi meg nem számít, valószínűleg többet úgysem találkozik vele.
17. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2011. márc. 23. 14:27

Édes Gyöngyvirágom, nem értem miért próbálod még mindig meggyőzni magad valamiről, amiről pontosan tudod (tudat alatt) hogy létező para.

Több fórumot indítottál, olyan témákkal, hogy miközben téged simogat az exről dumál, vagy hogy rosszkedvű, magába réved, nem dolgozta föl az exet. Most meg hogy találkozott vele, sms-ezgetnek.

Nem érzed megalázónak a helyzetet? pedig az, nagyonis...ez a pali még mindig az exén kattog. Az, hogy neked miket bókol, csak szöveg. A viselkedése nem ezt bizonyítja. Sajnálom, de ez a faszinger egyértelműen vakvágány a számodra.

2011. márc. 23. 13:36

Én leülnél vele megbeszélni, mielött felemészt a dolog!

És én is féltékeny lennék, nyugi :D

Alapból ne találkozgasson az exével!!! :D

2011. márc. 23. 13:29

Előbb-utóbb összecsiszolódtok ilyen téren is.

Én megmondanám, hogy mi bánt, hátha nem okoz nehézséget a számára változtatni. Ha mégis akkor dönthetsz te, hogy "megszoksz vagy megszöksz"

2011. márc. 23. 13:24

Mindig azt mondja, ha bánt valami, nyugodtan mondjam el neki, szinte már "kötelezővé" tette.

..de most mit mondjak Neki?!!? Hogy nem esik jól, hogy a volt barinőddel találkozol, hogy foglalkozol vele?

Van nekem 'jogom' ilyet mondani?!?! Hiszen nem a tulajdonom. Ha nem látja magától, hogy ez nekem nem jó, akkor nekem kellemetlen szólnom, mert még én érezném bénán magam..

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - 74740b7c7c)
2011. márc. 23. 13:23
Ő is így volt vele... kb. 3 hónapig, utána meg "sziahogyvagyvanmárpasid"
12. 74740b7c7c (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2011. márc. 23. 13:21

Emberként? Lehet..

És az is lehet, hogy ezt, én látom rosszul.

Aki keresztülgázolt rajtam, aki nekem fájdalmat okozott, annyira nem vett emberszámba, hogy szakításkor legalább a szemembe nézzen... na, engem ilyen ember, emberként sem tudna érdekelni, és nem jópofiznék vele/neki.

Nem mennék vele sütizni, és nem figyelne a telefonomban a fotója..

2011. márc. 23. 13:19

ÁÁÁ, öcsém sem tud megszabadulni a háremétől:))) Azaz hiába nem érdekli többé a nő mint nő, azért haverkodnak az összessel...:)))

Feleslegesen vagy szerintem féltékeny, egyszerűen emberként is érdekelheti az ex a párod. Ha zavar mondd meg neki, bár az meg gáz, ha úgy érzi, hogy be van zárva a kapcsolatban.

2011. márc. 23. 13:06

Tudom, hogy igazatok van, csak nekem ez nem jó érzés.

Nem értem, ha velem van, miért foglalkozik vele...

9. cherry41 (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2011. márc. 23. 11:33
Szia! szerintem azért légy résen, foleg ha a barátod bevallotta, hogy elotte is irogatott Neki az ex-je, de persze azt csak Te tudhatod, hogy 100%ra megbízhatsz e benne!
8. Lhara (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2011. márc. 23. 11:32

Nagy kár lenne "'belebolondulni' az egészbe" - ahogy írod.

Tudod én se rég jöttem rá mi a féltékenység... no, hamar le is számoltam vele, mert megnyomoríthatja az ember életét. Szükségünk van nekünk erre?

Rájöttem, hogy a féltékenység rajtam áll és nem az tehet róla, akir e féltékeny vagyok. Ugyanis akár féltékeny vagyok akár nem, a másik akkor is csak ugyanaz az ember marad (hűséges v. hűtlen az mindegy, mert féltékeny mindkét esetben lehetek) Tehát csak rajtam áll, hogy jót akarok magamnak, v. nem. A lényeg, hogy én mit akarok hinni. Ha nem tudok bármely okból bízni a másikban, nincs mit tenni. Nem érdemes ragaszkodnom hozzá... 33 év után sem. Tehát nekem kell eldöntenem akarok bízni v. sem és ezzel a féltékenység megnyomorító rémségét már ki is szűrtem az életemből.


Hidd el kedves, a többi csak részletkérdés. A lényeg, hogy tudsz-e bízni a másikban "tűzön-vízen át"... önmagadat legyőzve.

2011. márc. 23. 11:16
szerintem,a zöld szemü szörny ,és a jelenet,csinálás,hát róssz tanács adó,a párkapcsólatban.üdv ágnes
6. ecc37797d3 (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2011. márc. 23. 11:10
Ha nem tudja az ember miért szakítanak vele,kíváncsi rá még ha hónapok is telnek el szerintem.Lehet hogy ez kellett neki hogy végleg le tudja zárni magában ezt az egészet,ne legyél féltékeny:)
2011. márc. 23. 11:09

Én is leülnék vele megbeszélni. Nyugodtan mondd el neki, hogy téged ez bánt és zavar és nem érted, mire volt ez jó. Bár a pasik tényleg csinálnak néha érhetetlen dolgokat, de gondolom neki is kellett ez a találkozás, hogy lezárja. Én addig nem aggódnék, amíg elmondja neked is, hogy találkozott vele, és nem a hátad mögött csinálja. Szerintem nincs okod a féltékenységre, hisz veled van és téged szeret.

Fel a fejjel!

2011. márc. 23. 11:08

Nem kell féltékennmek lenned...


A pasi egy külön állatfaj és néha hülye dolgokat csinálnak amit megbánnak később de akkk azt hiszik jó ....


sztem is mond el neki nyugodtan hogy ez van és kész

3. Jéghegy (válaszként erre: 2. - 74740b7c7c)
2011. márc. 23. 10:58

Én biztosan elmondanám, hogy bánt a dolog.


A pasik néha furin viselkednek, és szeretnek nagylelkűnek tűnni- szerintem a barátod esetében is ez van.


Nem kell féltékenykedni!:)

2011. márc. 23. 10:54

Van egy fiú az életemben, akivel lassan 4 hónapja vagyunk együtt.

Az előző barátnőjéről annyit tudok, hogy megbántotta, hogy telefonon szakított vele, és a mai napig nem tudja, hogy miért.

A csajszin állítólag túl van, de azon, amit tett nem.

Erre kiböki valamelyik nap, hogy a csajszi néha ír Neki mailt, néha sms-t, tök semleges dolgokról.

Aztán valamelyik nap, írt Neki a lány, hogy csak nem X bevásárlóközpontban van a párom. Mire a válasz az volt, hogy: DE! Erre a csajszi kitalálta, hogy akkor talizzanak. És mi történt? Az én Drága párom, igent mondott neki. (állítólag azért, hogy kiderüljön miért is hagyta ott a lány)

Erről természetesen mégsem esett szó, a lány csak magáról beszélt, hogy újra a férjével van, hogy szerelmes stb. stb.

A barátom meg csak annyit mondott nekem, hogy tök fura volt, hogy találkoztak. (Augusztus óta először) és még a lánnyal volt, egyfolytában az járt a fejében, hogy: „Mit keresetem én mellette?!?!”

Ennek ellenére én féltékeny vagyok. Ha megbántotta a nő, akkor minek találkozott vele, miért nem érezteti vele, hogy: Halóihóóóóó, rohadtul megbántottál, haragszom Rád! Miért adja úgy elő magát, mintha minden rendben lenne?!?!?

Ok. lehet, ezt a barátomtól kellene megkérdezni, de nem akarok egy hisztis, h.lye, féltékeny tyúknak tűnni.

Szerintetek feleslegesen vagyok féltékeny? (Tudom, hogy nagyon szeret, szinte naponta elmondja, hogy hihetetlen vagyok, hogy még ilyen nővel, mint én nem találkozott stb.) Ennek ellenére kezdek 'belebolondulni' az egészbe:)

2011. márc. 23. 10:54
Szerintetek feleslegesen vagyok féltékeny?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook