Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félelmek és szorongások nélkül élni, élni szabadon! fórum

Félelmek és szorongások nélkül élni, élni szabadon! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Félelmek és szorongások nélkül élni, élni szabadon!

1 2
2007. máj. 27. 17:35

SZIASZTOK!

ÚGY ÉRZEM, S NEM BÁNTANI AKARLAK VELE, FÉLRE NE ÉRTS KÉRLEK, "FORDÍTVA ÜLSZ A LOVON", EZ A VÉLEMÉNYEM A CIKK ELOLVASÁSA UTÁN.

ÁM LEHET, HOGY EZ CSAK AZ ÉN OLVASATOM.

SZABADON ÉLNI?NAGYON ÖSSZETETT KÉRDÉS.( TÁRSADALMI, MUNKAHELYI, CSALÁDI, HELYRAJZI, STB.MEGHATÁROZÁSOK IS BESZÁMÍTANDÓK A KÉDÉSBE . ILYEN CIKKET ÉN NEM MERNÉK, MÉG AMATŐRKÉNT SEM MEGÍRNI. ( BOCSI)

OLVASSÁL MÉG TÖBB, POPPERT, MÁRAIT, STB. ( NÉHÁNY SORNYI RÉSZLET MÁRAITÓL:" HA JÓ ÜGYET VÉDSZ, MITŐL IS FÉLHETSZ?.......CSAK AKKOR NEM VAGY MAGÁNYOS AZ ÉLETBEN, HA JÓ ÜGYET VÉDESZ.......EZÉRT SOHA NE FÉLJ KIMONDANI AZT, AMIRŐL EGÉSZ LELKEDDEL TUDOD, HOGY IGAZ.".........

....." MERT VÁGYAIDAT A DOLGOK IGAZSÁGÁHOZ ÉS VALÓSÁGÁHOZ IGAZÍTOD, S A LELKED SZABAD. EZT SENKI NEM VEHETI EL TŐLED, ENNÉL TÖBBET SENKI SEM ADHAT"

BIZTOS, HOGY ISMERED EZEKET A SOROKAT,A FÜVES-KÖNYVBŐL.AZÉRT IDÉZTEM, HOGY HOZZÁVETVE ÍRÁSODHOZ LEHESSEN MÁS ÖSSZEFÜGGÉSBEN IS BESZÉLNI A TÉMÁRÓL.

öRÖMÖMRE SZOLGÁLNA, HA MEGÉRTENÉL, S NEM FÉLREÉRTENÉL.

ÜDV

M. MONROE

1. gzs3
2007. máj. 10. 13:54
Mindannyiunkban vannak félelmek szorongások. Amíg ezek nem válnak mindennapivá, nem korlátozzák az életünket,addig nincs is semmi baj.A baj ott kezdődik, amikor elhatalmasodik rajtunk, gátjainká válik, megfoszt minden örömtől.
Tehetünk ellene?

Ugrás a teljes írásra: Félelmek és szorongások nélkül élni, élni szabadon!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook