Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás és félelmek fórum

Szorongás és félelmek (beszélgetős fórum)


11. c4f059c04b (válaszként erre: 10. - Kriszcsi)
2009. máj. 13. 18:47
Ok.
10. kriszcsi (válaszként erre: 9. - C4f059c04b)
2009. máj. 13. 18:30

hát nem sokat, de tudok. csak ez már olyan mint egy öngerjesztő spirál, már itthon is a munkahelyi dolgok járnak a fejemben.

meg vagyok zakkanva, az a helyzet.

nem gond, ha írok egy privit?

9. c4f059c04b (válaszként erre: 8. - Kriszcsi)
2009. máj. 13. 18:24
A lelki problémákat a tartós kimerültség felerősítheti. Tudsz pihenni?
8. kriszcsi (válaszként erre: 6. - Baratibor)
2009. máj. 13. 18:19

már kipróbáltam az orbáncfű teát, citromfű teát, akkor egy enyhe nyugtatót...

vannak jobb időszakaim, de most megint mélyponton vagyok.

az is a baj, h rohadtul le vagyok terhelve, annyira összevisszaság van a fejemben...

meg ez a dokumentáció, sztem sokszor ez az egyik oka, hogy az orvosi rendelőkben, meg a kórházakban olyan sokat kell várni, meg döcögösen megy minden

7. kriszcsi (válaszként erre: 5. - C4f059c04b)
2009. máj. 13. 18:12
hát igen, borzasztó tud ez lenni...mert ugye mi is emberek vagyunk, hibázhatunk
2009. máj. 13. 18:11
Szia, eleg nehez helyzetben vagy, mert a te munkaköröd tenyleg felelössegteljes. Ugyanis, ha valami problema van persze, hogy hibaztatnak. De azt hiszem, ha biztos vagy benne, hogy jol csinaltad feleslegesen ne emeszd magadat. Ha nem megy, akkor tenyleg kellene valami külsö segitseg, nehogy ramenj!!!!
5. c4f059c04b (válaszként erre: 4. - Kriszcsi)
2009. máj. 13. 18:01
Tudom ,hogy nem vicces, mert pályakezdőként (eü.) engem is sokáig "kínozott". Számtalanszor átgondoltam, mit csináltam vagy mondtam. Sokszor aludni sem tudtam ezektől a gondolatoktól.
4. kriszcsi (válaszként erre: 3. - C4f059c04b)
2009. máj. 13. 17:55

általában olyanokon szoktam parázni, amit tudom, h jól csináltam, de az agyamba befészkeli magát egy gondolat, h mi van ha mégsem...nagyon rossz ám...

viccesen hangzik, de szinte rettegésben élek

2009. máj. 13. 17:52
Szia! Az jó hogy van benned lelkiismeret. De ha akkor is gyötör, amikor mindent megtettél azért hogy jól csinálj valamit, azon érdemes elgondolkodni.
2009. máj. 13. 17:52
ha nem múlik el magától, menj el pszichiáterhez. a munkahelyeden biztos tudnak ajánlani valakit
2009. máj. 13. 17:48

Megvallom őszintén,már ide is félek leírni a gondomat, mert a környezetemben mindenki hülyének néz teljesen, és sokszor csak nevetnek rajtam

Kb két hónapja jelentkeztek nálam ezek a tünetek. Állandóan agyalok valamin, legfőképpen a munkámon (egészségügyben dolgozom). Mindig attól félek, hogy valamit elrontok, és amiatt valakinek valami baja lesz. És a legrosszabb az, hogy próbálok minél jobban odafigyelni,annál inkább jönnek a kínzó gondolataim, amin egész nap szorongok. és mikor végre sikerült letisztáznom magamban valamit, hogy az irreális, jön a más....

Remélem valaki tud valami tanácsot adni, mert ezt már nem tartom normális dolgonak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook