Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetes alapú, recept nélküli szer szorongásra? fórum

Természetes alapú, recept nélküli szer szorongásra? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 4. 10:40
nem tudom otthon kapni e kava kavat.ez nagyon jo es gyogynoveny persze.
2022. márc. 9. 23:58
Szerintem jó lenne, ha orvosi segítséget kérnél. Tudom, sokszor ez félelmetes lehet, de igazi segítséget szakembertől fogsz kapni. Lehet valakinek ez vagy az a szer működött, de ők nem te. Nem hiszem hogy itt bárki meg tudná fórumon keresztül mondani hogy mi a problémád, így pedig pláne nem fognak megoldást adni. Menj el a háziorvosodhoz, mondd el a panaszaid, ő pedig a megfelelő szakemberhez fog továbbítani. Bátorság, menni fog!
2022. márc. 9. 22:38
Orbáncfű.
2022. márc. 9. 20:51
Szia. Ajánlanám a citromfű teát vagy kapszulát, nekem segített anno de sajnos csak szó szerint az első 1-2 adag, utána már nem éreztem semmit. Később újra próbáltam és akkor sem volt hatása, nem is értem. De lehet, hogy nálad beválhat.. A másik az l-triptofan, ami egy esszenciális aminosav, természetes anyag, segít a szerotonin termelődésében, stressz legyőzésében (nem véletlen írják, hogy aki antidepresszánst szed, az ne szedje, mert szerotonin szindrómát okozhat.) De kérdés amúgy az is, hogy miért szorongsz.
3. Ms.Ani (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 13:43
Ez inkább pániknak hangzik. Nem biztos, hogy segít a Valeriana ha ennyire félsz. De próbáld ki. Biztos, hogy nyugtat egy kicsit.
2022. márc. 9. 13:38
Elfelejtettem írni, hogy nem állandó dolog, nem szoktam ilyen erősen szorongani, de a mostani bizonytalan helyzet ezt hozta ki nálam.
2022. márc. 9. 13:37
Nagyon szorongok, néha már hasfájást és torokszorítást is okoz és sokszor sírhatnékom van. Ezen segítene valami természetes relax termék? Valeriana vagy ilyesmi? Próbálta valaki, tudnátok tanácsod adni, mit vegyek? Nem akarom szedni hosszú távon és nem szeretnék receptköteles dolgot sem. Köszönöm, ha segítetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook