Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fél a komoly kapcsolattól, de azért több van köztünk mint barátság? fórum

Fél a komoly kapcsolattól, de azért több van köztünk mint barátság? (beszélgetős fórum)


1 2
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 23. 23:50
Kenyelmes a manyus. Ahgy nagyanyaink mtak " kesz pitcha, meleg male" semmi elkotelezettseg, de azert ott vagy neki, amikor kell. Es amikor neki kell...
4. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 23. 23:10

Hogy mennyi életképtelen pasi van?! Vagy csak itt a Hoxán? ;)


Ne elégedj meg ennyivel. Mi az, hogy nem volt túl komoly a kapcsolat?! Elég komoly volt ahhoz, hogy összejöttetek. Ha ezek után még azt mondja, hogy nem akar elköteleződni, az két dolgot jelenthet.

Vagy korainak tartja, vagy egyáltalán nem akarja.

Ha "fél a komoly kapcsolattól", akkor ez utóbbi.

Akit nem akarunk elveszteni, annak nem ezt mondjuk. Hiába "néz rád úgy és szeret veled lenni". Ez nem jelent semmit. Esetleg kényelmet.


Már egyszer szétmentetek és nem az volt az utolsó, szerintem.

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 23. 22:58

Ha zereted, akkor kivársz, ha nem szereted, csak jó, hogy van melletted valaki, akkor lépj tovább.

Még az is lehet, hogy észbekap és utánad megy, mondván mégis akar komoly kapcsolatot.


De ha megfelel ez, akkor hozd ki belőle a legjobbat, élvezd és majd lesz valahogy.

Semmit nem érdemes elsietni.

2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Fe22c2d57c)
2017. aug. 23. 22:10

ha komolyat szeretnel, akkor szerintem ne varj. akkor mondd meg neki egyszer, oszinten, hogy te mire vagysz, ha o nem tudja megadni, akkor engedd el


ha nem gorcsolsz ra arra, hogy ez feltetlen komoly legyen, hanem egyszeruen elvezed a vele eltoltott idot, tudva, hogy talan semmi komolyabb nem lesz belole, akkor csak elvezd es ne agyald tul

2017. aug. 23. 22:07
Pár hónapja jártunk egymással, nem volt túl komoly a kapcsolat, de jó volt. 2 hónapig tartott, de ő nem akart komolyat, meg anyagi okokon összekaptunk. Aztán rendeztük a viszonyunkat, és barátsággá szelídült a dolog. Aztán most néhány hete újra elkezdődött köztünk a viszony. Szex az van köztünk, meg elmegyünk együtt ide-oda programokra, sokat beszélgetünk, munka után találkozgatunk. De ő azt mondja fél a komoly kapcsolattól, nem akar elköteleződni de fontos vagyok neki. És tényleg úgy van, mert látom ahogy rámnéz, és szeret velem lenni ez biztos. Mit gondoltok erről, mert én nem tudom várjak-e hogy komolyat akarjon tőlem, vagy elégedjek meg ezzel hogy így vagyunk és majd komolyra fordul?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook