Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fehér csokis bevonó? Segítsetek.. fórum

Fehér csokis bevonó? Segítsetek.. (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 8. 16:10
10 dkg csokihoz 2 evőkanál olaj. Megolvasztod gőz fölött a csokit, összekevered az olajjal, ráöntöd a sütire. Gyönyörű fényes lesz, és szépen visszakeményedik.
2012. okt. 8. 10:29
Köszönöm az ötleteket! Már izgulok..megleptés parti lesz:))
6. manka555 (válaszként erre: 2. - Csutkamano)
2012. okt. 8. 10:28
Hát a marcipánt az senki nem szereti, párom sem...úgyhogy azért kellett valamilyen másik megoldás..:)
2012. okt. 8. 10:28
Lehet kapni fehércsokis tortabevonót.
2012. okt. 8. 10:27
simán csak fehércsokit olvassz fel gőz felett és azzal vond be. vagy ha sűrűbb kérmet szeretnél kenni rá, akkor a következőt ajánlom: gőz felett olvassz fel 100 g fehér csokit, 100 g igazi vajat (ne margarint!) és 3 evőkanál tejszínt. Ha összeolvadt minden, vedd le a gőzről, pár percig kevergetsd, majd 10-15 percig tedd be a mélyhűtőbe, hogy sűrű legyen.
2012. okt. 8. 10:26
fehércsoki+margarin tuti megszilárdul.
2. csutkamano (válaszként erre: 1. - Manka555)
2012. okt. 8. 10:23
Talán a marcipánnal könnyebben boldogulsz.
2012. okt. 8. 10:19

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene..:)

Elég sokat szoktam sütni főzni, és a párom közeledő születésnapjára kitaláltam, hogy általa nagyon imádott gitárjai közül az egyiket szeretném megformázni. Mindent kitaláltam, de fehérre szeretném a torta bevonatát! Tudtok erre praktikákat? Kipróbáltam a Dr Oetker fehér nyújtható cukormázat...Hát senkinek nem ajánlom...Ha fehér csokit keverek valamivel össze gőz felett utána megszilárdul? Segitsetek:) Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook