Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fájó szívvel, de arra nevelem a lányom, hogy bárhol állja... fórum

Fájó szívvel, de arra nevelem a lányom, hogy bárhol állja... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
28. 55Judit (válaszként erre: 26. - Alnisa)
márc. 18. 10:12

Az élet értelme a fejlődés!


Tanulni sosem késő. Én 69 évesen (a csikung mellett) spanyolul tanulok. Azért kezdtem mert eleinte úgy gondoltam hogy fiam után megyek majd. A sok összetevőből álló körülmény miatt mára eldöntöttem hogy nem megyek csak látogatóba, viszont az agyam karbantartása végett a nyelvtanulást folytatom.

Egész életünkben tanulni kell.

márc. 18. 10:04
Minden normális szülő arra neveli a gyerekét, gyerekeit, hogy boldoguljon nélküle.
26. Alnisa
márc. 18. 09:53
Én csak remélni merem, hogy a lányom nem itt akar majd élni. Ha tehetném és tudnák angolul már mennék is ebből a nyomorúságos országból.
márc. 17. 21:19

Milyen szórakozásról írsz? Milyen játszadozásról?

Ne vetítsd rám a problémádat.

Attól, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem láncolhatom magam mellé egy életre, mert a saját életét kell élnie, attól még az is élete, az életünk része, hogy szeretjük a családtagjainkat, és támogatjuk őket, amiben lehet.

márc. 17. 21:15
Jó gondolat tedd úgy!!!
márc. 17. 21:14

Persze, hogy nem azt jelenti.

Jobban szeretem bárminél, es ezt tudja is, érzi és hallja is.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 996b40d6f5)
márc. 17. 21:12

Igyekszem megtanítani neki, hogy a döntéseket neki kell meghoznia. Nem döntök a feje felett, hogy márpedig az lesz, amit én mondok, hogy azt kell tennie, pl.abba az iskolába kell mennie, amit én mondok.

Noszogatom, hogy tanuljon rendesen, ne hanyagolja el, mert később fogja bánni.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Hottie)
márc. 17. 21:06
Persze.
20. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 19:05
Arra neveled... Hogy?
19. Anyagi
márc. 17. 19:00

Tudod, a túl nagy szabadság nagy magányt is jelent!

Mindkettőtöknek!

18. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 16:14
Jól teszed, hogy erre neveled, én is ezt teszem, örömmel.:) Gondolom arra érted a "fájó szívvel-t", ha esetleg a világ másik felén szeretne boldogulni.:)
márc. 17. 16:00
Az én szívem is fáj a fiam után. Fáj hogy nem láthatom, fáj hogy túl messze van, és féltem őt nagyon. Pedig májusban a 47-et tölti. De nekem a féltett gyermekem marad amíg én élek. Lassan egy éve külföldön él. De áprilisban hazajön, és nálam lesz kétszer is jön a nyáron! Mama hotel lesz mert itthon már nincsen háza. Ki örömködöm magamat, és feltöltődök boldogsággal.😀
16. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Enissa)
márc. 17. 15:47
Csak ritka.
15. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 15:04

Mi az, hogy fájó szîvvel?


Ez a dolga egy felelős szülőnek!!


Ez nem azt jelenti,hogy érzelmig nem adod meg neki a biztonságot!

márc. 17. 14:52
Erről azért megkérdezném, hogy ő hogyan érez és vélekedik. Nem jó ezzel szórakozni, én jobban örülnék ha igazi anya lánya kapcsolatom lenne a saját anyámmal, mint a saját játszadozását eltűrni. :(
márc. 17. 14:41
Véleményem szerint a nevelés mellett a genetika is jelentős szereppel rendelkezik. És a környezetet a jó példamutatást se hagyjuk ki.
12. Myra
márc. 17. 14:19
Szerintem helyesen teszed.
11. Enissa (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
márc. 17. 13:29
Nem biztos, vannak hátszéllel is talpraesett emberek, nem is kevesen.
10. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 13:28
Ez így helyes.
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 12:47
Enyém éppen a Föld túloldalán van két hónapja. Nehezen állom meg, hogy ne keressem állandóan 😀, de azért heti 1-2x kommunikálunk.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 17. 12:45
Ez sem feltétlenül van így. 😉
7. Charlize (válaszként erre: 4. - Amaunet)
márc. 17. 12:44
Velem a mai napig megteszik a szüleim.
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
márc. 17. 12:43
Ez nem feltétlenül van így.
márc. 17. 11:52
A jég hátán is megélő embereket nem a szüleik nevelték olyanná. Minden egyéb rossz körülmény inkább….
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 11:43

Erről szól a gyermeknevelés.

Senki nem kötheti magához a gyermekét.

márc. 17. 10:51
a lányom is.18 éves kora óta önálló-
márc. 17. 10:45

Pont így a 6 éves fiammal.

A szívem szakad meg. Rajongok a saját gyerekemért, most nagyon össze vagyunk nőve, de muszáj nélkülem is jól boldogulnia más emberek között vagy egyedül is, akárhol.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook