Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be egy fájdalmas vizsgálat előtt? fórum

Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be egy fájdalmas vizsgálat előtt? (tudásbázis kérdés)


2018. aug. 5. 08:57
Ilyen esetben kiharcolnám az altatást , bódítást, 12 műtét után alap lenne.
5. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2018. aug. 5. 08:13
Koszonom aranyos vagy.Sajnos nem ilyen egyszeru ez ezert probalok sajat magam valami megoldast talalni.
4. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2018. aug. 5. 08:08
Sajnos nem!Szakrenedeles kereten belül csinalja..xanax nalam nem jatszik semmit nek er meg meg nem is ideges vagyok hanem mar felek tőle.Lehet lekellene huznom 2dl votkat ott helyben igy h nem iszom biztos beutne de aztan meg nemtudnek h haza jonni😒
2018. aug. 5. 06:13
Jajjj őszinte együttérzésem,nem tudom,dokival kellene megbeszélni,nekik se jó ha szenved a beteg.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2018. aug. 5. 05:56

Úgy gondolom azzal semmit nem érsz. De ha olyan borzalmasan fájdalmas, csak adnak valamit, főleg, ha kérsz. Fájdalomcsillapító helyett érzéstelenítő nem játszik?


Én mondjuk dobnék be egy kis Xanaxot, nyugisabban állnék az elé a 2 perc elé.

Sok szerencsét amúgy.

2018. aug. 4. 21:04

Sziasztok!


Legfőképp egészségügyis tapasztaltalattal rendelkező fórumozók segítségét kérném.

Kedden vár rám egy borzalmasan fájdalmas vizsgálat mondjuk 10/10esre saccolnam így 2szülés meg 12műtét utan.Szóval nagyon rossz..

Sajnos bódításra,altatasra nincs lehetőség.Nem részleteznem miert de nincs és a vizsgálat jellege se érdekes az viszont nagyon érdekelne,hogy hogyan tudnám magamnak ezt megkönnyíteni?

Ha pl beveszek 2db 600mg-os ibuprofent az segítene hogy ne fájjon annyira?Vagy mi az amit betudnék szedni előtte?kb 2perc az egész dolog..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook