Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook probléma. fórum

Facebook probléma. (beszélgetős fórum)


1 2
31. Maruszja (válaszként erre: 30. - Birebora)
2021. okt. 4. 19:32
akkor ok.
2021. okt. 4. 19:31
Én semmit.
2021. okt. 4. 19:31

Sziasztok!

Az egész országban leállt a Facebook. Gondolom Nálatok is. Mit szóltok ehhez?

28. szőkelédi (válaszként erre: 27. - Ildikó Somogyi)
2020. nov. 12. 23:28
Próbáld meg,de ha elfelejtetted az email címet , hát...nem tudom. Ha jól emlékszem,személyi igazolványt kérnek azonosítás miatt . Legyen szerencséd!
2020. nov. 12. 01:49
Ha kitöltöm az ürlapot ( amit találtam ) és leírom a problémámat van esély, hogy válaszolnak ????
26. szőkelédi (válaszként erre: 25. - Ildikó Somogyi)
2020. nov. 12. 00:40
Pedig muszáj lesz újat készíteni. Email cím nélkül nem megy . Új email ,új Facebook profil.
2020. nov. 12. 00:04

Nagy bajban vagyok , elfelejtettem a jelszavam , sajnos az email címem megszünt közben. Így nem tudok új jelszót beállítani.Nincs megadva telefon stb . Járt-e már valaki így ? Van -e valakinek jó tanácsa ?

Nem szeretnék új fiókot csinálni

2014. febr. 9. 19:25
Figyelem! Az elmúlt hétben azt vettem észre hogy Facebook bejelentkezés kezdetekor elindul egy like-olási és követési folyamat, minden legközelebbi oldalhoz csatlakozás a saját profilomból viszont én nem like-oltam és nem volt szándékom senkit sem követni amit a tevékenységnaplóm nagyon szépen besorol és mutat. Tudomást sem vettem volna róla ha nem nézem meg a tevékenységnaplót. Ez a like-olási roham addig tart ameddig tartózkodom a Facebookon. Olyan mintha direct be lenne állítva külső kézzel hogy ameddig fent vagyok vissza lehessen nézni mettől meddig tartózkodtam az oldalon. Mellékesen van egy személy aki még rajtam kívűl tudja a jelszavam. Lehetséges az hogy ő akar megfigyelni? Vagy ez csak a Facebook "elmezavara" ?
2013. dec. 27. 15:07
megköszönném, ha Valaki tudna segiteni:eddig a facebook.-on,ha beléptem a jobb oldalon felül hozta amit ismerőseim feltöltöttek,bal oldalt pedig amit bejegyzéseket irtak .A gépem újra lett telepitve, windows 7 került rá.Azóta,ha a facebook-ra belépek a baloldali részt hozza, a jobb oldali részt nem hozza be, pedig a beállitások változatlanok.Ha Valakinek lenne ötlet hogyan lehetne ezt újból behozni, előre is köszönöm.
2013. márc. 29. 15:54
Napok óta nem tudok új tagot regisztrálni a Facebook-on. Minden adat megfelel a szabályoknak, de egyszer azt írja, hogy küldenek megerősítő e-mailt, ami nem érkezik meg, másszor meg azt, hogy másoljam be a dobozból a szavakat, de NINCS doboz!!! Van valakinek valami ötlete?
2012. dec. 14. 16:10
sziasztok! nekem is van egy próblémám. tegnap este facebookoztam egyszer csak kilép a facebook. és nem tudtam azóta belépni se gépen, se telefonon. Az van a címsorban hogy facebook/checkpoint/ és amugy az ablak fehér, nem ír ki semmit. mit tegyek ? :( ha kiirna valamit akkor tudnám h mit kell csinálni mert látta megy youtubos videóban. de az a baj hogy minden fehér és nem ír ki semmit. valaki tudna segíteni?
20. simple (válaszként erre: 19. - Audrey79)
2012. nov. 7. 12:43
Hajjaj de hányszor. Próbálgasd, egyszercsak újra jó lesz.
2012. nov. 7. 12:25

Én ezt a feliratot kaptam:

Account Temporarily Unavailable

A fiókod pillanatnyilag nem elérhető az oldal problémája miatt. Reméljük hamarosan megoldódik. Kérjük próbáld újra pár perc múlva.


Volt már valakinek hasonló ??

2012. ápr. 6. 14:42

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni facebook-kal kapcsolatban.Már 3.napja nem tudom használni. A fejléc bejön,látom is,hogy vannak felkéréseim,de hiába kattintok rá,még csak le sem gördülnek a választási lehetőségek. Bármire is próbálok klikkelni egy teljesen szürke,vagy fehér oldalt hoz be,de a fejléc továbbra is látható,de az sem aktív. Próbáltam keresni,hogy hol lehet felvenni velük a kapcsolatot,de nem igazán találtam. Amit viszont behoz : ha a fejléc jobb felső részében rákattintok a nyílra ( ahol azt hiszem,h.a fiókbeállításokat,és adatvédelmi beállításokat lehet elérni )akkor kapásból az általános fiókbeállítások jönnek be,de az sem működik megfelelően.

A kérdésem igazából az lenne,hogy ha bárki tudja,hogyan lehete felvenni velük a kapcsolatot az kérem jelezze felém! Köszönöm!

Illetve,ha bárki tapasztalt hasonló problémát kérem írja meg nekem,hogy hogyan sikerült orvosolni,már amennyiben sikerült.

Köszi előre is! :)

17. okata
2012. márc. 13. 20:33
Szeretnék segítséget kérni, mert a facebook fiókomhoz már kéthete nem jutok hozzá. Akkor kaptam egy értesítést, hogy valaki megváltoztatta a jelszavamat, és adott egy lehetőséget, hogy visszaállítsam a jelszavam, de többszöri próbálkozásra is csak odajutottam, hogy a gmail fiókom jelszava változott meg. Azóta sok mindent kipróbáltam, de sikertelenül. Kérem segítsen akinek volt hasonló problémája és talált megoldást.
16. d9d888ee0d (válaszként erre: 5. - Dzsimp)
2012. jan. 22. 15:03
Szia ez virus nekem is volt ijen par honapja atkell instalani a gepet minel hamarabb :) Mashogy nemtudod megoldani
15. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 12. - Pucaska)
2012. jan. 22. 13:40
Ezt a gyönyörű magyar mondatot... :O
2012. jan. 22. 13:35
nah és ez mit jelent???Gyanús tevékenységet észleltek a Facebook számla és azt ideiglenesen felfüggesztette a biztonsági óvintézkedés. Valószínű, hogy a fiókját veszélybe került eredményeként megadta a jelszót a honlapon úgy néz ki, mint a Facebook. Ez a fajta támadás néven ismert adathalászat.
13. pucaska (válaszként erre: 10. - Simple)
2012. jan. 22. 13:16
de nekme ez már 2 napja vann
2012. jan. 22. 13:12
sziasztok ki tudna nekem segiteni mit jelent az h a facebook fiokom idéglenesen nem elérhetöö és ezért nem jelentkezhetek e meg h valahol megjelent a jelszavam és ez veszély a fiokomra és ezért sem engedi a belépést ki tudna segiteni ebbe h hogyan kell megoldani???
11. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Dzsimp)
2011. aug. 22. 16:28
Szerintem is valamilyen vírusra kattintottál rá.
10. simple (válaszként erre: 1. - Dzsimp)
2011. aug. 22. 16:06
Ez a probléma a facebook-on van, nem a te gépeden! Van amikor én sem tudok belépni, csak mikor már elhárították a hibát. Ez van amikor 5 perc, de volt már egy teljes nap is.
2011. aug. 22. 12:44
a vírusirtó ( ha van) nem jelzett mikor rá kattintottál a linkre? ha mást nem tudsz, akkor megpróbálhatnál, mondjuk az ismerősödtől írni a facebooknak ( súgóban ott az e-mail címük), de az op.rendszert semmiképp ne telepítsd újra nincs köze hozzá.
2011. aug. 22. 11:54
semmi köze az OP rendszerhez, kimondottan oldal hiba
2011. aug. 22. 07:57
Ha újra instalálom a windowsot, akkor szerintetek jó lesz, vagy direkt a facebookkal lesz ez a nyavaja kapcsolatban és kitörölt?
2011. aug. 22. 07:54
Nekem is jön állandóan angol üzenet,de én tudtam,hogy vírus....sajna én se tudom,hogy mit tudsz tenni.
2011. aug. 22. 07:53
Na nekem meg annyira jó ismerősömtől jött, hogy nem is gondoltam erre.
2011. aug. 22. 07:22

Tegnap a lányomnak is jött ugyanilyen üzenet egy ismerősétől, nem klikkelt rá, mert vírusos!


A megoldásról fogalmam sincs.

2011. aug. 22. 07:08

De ez már 3 napja??!!

Tudtam, hogy mit jelent a mondat, csak kicsit fura, hogy csak nekem nem lehet belépni az oldalra, mert az ismerősöknek működik.

2. access (válaszként erre: 1. - Dzsimp)
2011. aug. 22. 07:05

Sorry, we are experiencing temporary technical problem, please check back later.

-------

ez lefordítva a következő:


Sajnáljuk, átmeneti technikai problémát tapasztaltunk, kérjük, látogasson vissza később.


Tehát csak később kell vissza nézni :) Esetleg majd azt a problémát ők kijavítják :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook